Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
14-12-2016, 10:10 PM
Post: #1131
RE: MMA
32 lata ma Materla.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2016, 10:44 PM
Post: #1132
RE: MMA
Chciałem napisać, że już ma po karierze jeżeli faktycznie coś mu udowodnią, ale fakt... tu jest Polska. Skoro takiego Popka czy Najmana wcisnęli ludziom w mma czy starego, kalekiego Saletę to i by wcisnęli im Materlę nawet, jakby wyszedł po 8 latach na Wielki Rewanż z jednonogim już wtedy Khalidowem. Wink

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2016, 12:01 AM
Post: #1133
RE: MMA
Nawet jak mu udowodnią, to dostanie zawiasy. Kostecki nie dostał, bo był wcześniej karany a do tego zgrywał przed sądem kozaka i twardziela. Więc sąd się wściekł i skazał Dawida z artykułu, za który w Polsce realnie poszedł siedzieć bez zawieszenia chyba tylko on. A z Materlą, jeśli nikogo nie zabił albo nie obrabował jakiejś politycznej szyszki będzie tak jak zawsze w takich wypadkach. Świadkowie odwołają zeznania albo dostaną amnezji, zapisy z monitoringu gdzieś znikną, zeznania kompanów podważy obrona, Michaś zrobi psie oczy i wio! Powrót do oktagonu. Za duża kasa w grze. No, chyba że przed sądem będzie udawał Kosteckiego Smile

Mogę się nawet założyć, że długo nie posiedzi. Przecież ostatnio wypuścili za kaucją nawet tego byłego Górniakowej, którego nazwisko wyleciało mi z głowy. A on, naspawany koką zmiótł na zielonym świetle i oznakowanym przejściu jakąś niczego nieświadomą kobietę. I co? Dwa lata w śledczaku, żeby ludzie aż tak nie szumieli, teraz dostał niby 7, co oznacza, że realnie zostało mi jakieś półtora, w apelacji zjadą do sześciu, potem się wynajdzie jakieś "względy zdrowotne" i facet skończy w areszcie domowym z bransoletką na nodze. To nie Teksas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2016, 12:38 AM
Post: #1134
Bug RE: MMA
Nie zdziwiłbym się, gdyby pseudonim Bedorfa też nie wziął się z sufitu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2016, 06:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-12-2016 06:23 PM przez Wietnam.)
Post: #1135
RE: MMA
Akcja CBŚ z zatrzymania Michała Materli, za mało chyba w ksw płacili skoro koka
w obroćie była.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2016, 08:20 PM
Post: #1136
RE: MMA
Wychodzi na to że wszystkie gwiazdy KSW to dillerzy lub bandziory hahahaha. Ciekawe czy jakiś towar wylądował w kibelku u COCO XD. Zaraz się dowiemy, że KSW to przykrywka dla jakiegoś polskiego kartelu narkotykowego xaxaxaxa.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2016, 10:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-12-2016 10:24 PM przez Joker.)
Post: #1137
RE: MMA
Nawiązując do filmiku,mam taki sam pendrive jak ten co leży na stole.Dwadzieścia pięć zloty dałem w biedronce i to za 32gb Smile

49 sekunda jakby coś,gdyby ktoś chciał to teściowa mi mówiła że jeszcze są w biedronce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2016, 10:28 PM
Post: #1138
RE: MMA
Joker mocny jesteś! Dzięki za info. Smile

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2016, 10:48 PM
Post: #1139
RE: MMA
(15-12-2016 10:10 PM)Joker napisał(a):  Nawiązując do filmiku,mam taki sam pendrive jak ten co leży na stole.Dwadzieścia pięć zloty dałem w biedronce i to za 32gb Smile

49 sekunda jakby coś,gdyby ktoś chciał to teściowa mi mówiła że jeszcze są w biedronce.

Czerwony? Mam taki z Żabki też 32 gb,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2016, 10:49 PM
Post: #1140
RE: MMA
Ile dałeś kolego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości