Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
11-11-2016, 10:43 PM
Post: #4531
RE: Piłka nożna ogólnie
Rumunia vs Polska 0-3 Big Grin Big Grin Big Grin

Kapitalny wynik wykręcili nam piłkarze w dniu Święta Niepodległości. To może być moment przełomowy w tych eliminacjach.

Brawo, brawo, brawo!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2016, 10:45 PM
Post: #4532
RE: Piłka nożna ogólnie
Brawo!!! Zaskakujące, że poradziliśmy sobie z nimi lepiej niż Francuzi! Smile Też uważam, że to może być moment przełomowy!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2016, 11:13 PM
Post: #4533
RE: Piłka nożna ogólnie
Napisze krótko bez pierdolenia; Najlepszy mecz reprezentacji Polski w tym roku, nie mam zastrzeżeń, dziękuję
Dobranoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2016, 11:21 PM
Post: #4534
RE: Piłka nożna ogólnie
(11-11-2016 11:13 PM)Wietnam napisał(a):  Napisze krótko bez pierdolenia; Najlepszy mecz reprezentacji Polski w tym roku, nie mam zastrzeżeń, dziękuję
Dobranoc.

Dokładnie. Poza stratami Linettego wszystko działało super. Zawodnicy świetnie skoncentrowani i świadomi tego, po co są na boisku. Brawa też dla Nawałki. Rumunia nie istniała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 05:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2016 05:58 PM przez kubala1122331.)
Post: #4535
RE: Piłka nożna ogólnie
Dla mnie to najlepszy mecz Polski pod wodzą Nawałki. Było kapitalnie w każdym momencie, każda pozycja odpowiednio funkcjonowała i każdy zagrał przynajmniej solidnie. Można chyba powoli zapominać o tej stracie punktów w Kazachstanie, bo nasza sytuacja w grupie jest rewelacyjna. Przed nami jeszcze oczywiście wiele trudnych meczów (jak pokazują inne wyniki, tutaj każdy może wygrać z każdym), ale chyba faktycznie jesteśmy tutaj najsilniejsi i powinniśmy bezpośrednio awansować. Kto wie, czy kluczowy nie będzie marzec. My jedziemy na kolejne zadupie Europy, do czarnogórskiego bydła, natomiast Rumunia mierzy się z Danią. O wygraną będzie bardzo ciężko, bo choć Czarnogóra to zespół sporo słabszy niż Rumunia, ale jednak oprócz z zawodnikami trzeba będzie mierzyć się z jeszcze większym bydłem na trybunach niż wczoraj. Ale jeśli wygramy... Smile

Adam Nawałka naprawił wszystkie błędy, które mu tutaj ostatnio wytykałem, chyba po meczu z Danią. Może wchodzi na to forum? Smile Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 06:18 PM
Post: #4536
RE: Piłka nożna ogólnie
(12-11-2016 05:58 PM)kubala1122331 napisał(a):  Dla mnie to najlepszy mecz Polski pod wodzą Nawałki.

Spotkałem się nawet z opinią ze był to najlepszy mecz reprezentacji Polski od wielu lat a konkretnie od spotkania z Portugalią za Beenhakkera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 07:36 PM
Post: #4537
RE: Piłka nożna ogólnie
W zasadzie chyba nawet podpisałbym się pod tą opinią. Jeśli weźmiemy pod uwagę same oficjalne mecze:
- eliminacje MŚ 2008 - totalna masakra w każdym względzie, nie ma co szukać
- ME 2012 - ...
- el MŚ 2014 - eliminacje mocno nieudane, ale mecz z Anglią u siebie był bardzo fajny w naszym wykonaniu. Przez 70 minut (do naszej bramki na 1:1) nie wypuszczaliśmy Brytolów z naszej połowy (ale i tak straciliśmy w tym czasie gola Wink ). Postawiłbym niżej, bo 1) był to jedyny dobry mecz drużyny pod Fornalikiem 2) momentami nasze akcje wyglądały chaotycznie 3) Anglia była wtedy śmiesznie słaba
- el ME 2016 - świetne eliminacje, w ew. porównaniu trzeba wziąć domowe mecze z Niemcami i Irlandią. Na mnie większe wrażenie zrobiło to drugie spotkanie, stawiam je tylko troszeczkę niżej, bo było parę nerwowych momentów w naszej grze, ale też stawka meczu była olbrzymia.

Meczów towarzyskich wszystkich dokładnie nie pamiętam. Na pewno fajnie zagraliśmy kiedyś z Czechami i z Wybrzeżem Kości Słoniowej pod Smudą, ale to jednak spotkania sprawdzające, a takich nie ma co nigdy przeceniać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 08:40 PM
Post: #4538
RE: Piłka nożna ogólnie
Jeśli chodzi o sam wynik to w ostatnich latach jednak nieco wyższy wymiar miało historyczne zwycięstwo nad Niemcami również w eliminacjach.
Świetny mecz zagraliśmy przeciwko Niemcom na Euro 2016, ale tam ostatecznie padł remis. Myślę ze ten wczorajszy można zaliczyć do TOP3 ostatnich kilku lat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 08:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2016 08:50 PM przez Wietnam.)
Post: #4539
RE: Piłka nożna ogólnie
Pierwsze zwycięstwo z Niemcami w historii miało duży wymiar, ale lepszy mecz całościowo/jakościowo zagraliśmy wczoraj,
niż ten pamiętny z mistrzami świata, Niemcy w pierwszej połowie grubo dominowali, a wczoraj Rumunom na ich terenie
na nic praktycznie nasza kadra nie pozwolała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2016, 09:41 AM
Post: #4540
RE: Piłka nożna ogólnie
Zgadzam się z @Wietnamem. Było kilka ważniejszych zwycięstw pod różnymi względami, ale niekoniecznie byly one lepsze pod względem sportowym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości