Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andrade vs Culcay
27-10-2016, 07:47 PM
Post: #1
Andrade vs Culcay
Demetrius Andrade vs Jack Culcay


Potsdam, Brandenburg.5 listopad

Sat.1

5 listopada na gali organizowanej przez grupę Sauerland Event w Poczdamie dojdzie do walki o regularny pas mistrzowski WBA wagi super półśredniej pomiędzy Demetriusem Andrade (23-0, 16 KO) i Jackiem Culcayem (22-1, 11 KO).

Niemieccy promotorzy Culcaya wygrali przetarg na organizację tego pojedynku, oferując 425 tysięcy dolarów. 75% tej kwoty trafi Niemca, który do tej pory dzierżył tymczasowy pas World Boxing Association.

Andrade ostatni raz boksował w czerwcu, wygrywając przez techniczny nokaut z Williem Nelsonem. Culcay w kwietniu pokonał Jeana Carlosa Pradę.

Karta walk: http://boxrec.com/show/739099
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2016, 08:36 PM
Post: #2
RE: Andrade vs Culcay
Andrade na pkt czy jednak ko ? Culcay nie ma żadnych szans.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2016, 09:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2016 09:32 PM przez Wietnam.)
Post: #3
RE: Andrade vs Culcay
Mnie dziwi to że taki zawodnik top absolutny swojej kategorii, będzie walczył ze średniakem
w słabej Arenie, na gali wujka Sauerlanda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2016, 09:30 PM
Post: #4
RE: Andrade vs Culcay
Moim zdaniem ko. Skoro taki twardziel jak Willie Nelson nie wytrzymał z Andrade 12 rund, to tym bardziej nie wytrzyma Culcay. Andrade może nie jest typowym królem nokautu, ale ma czym przyłożyć i w efekcie kumulacji Niemiec polegnie. Przewaga zasięgu Amerykanina będzie w tej walce przytłaczająca.
Walka Zeuge - DeCarolis to próba odzyskania dla Niemiec metodą "na chama" pasa straconego przez Feigenbutza . W poprzedniej walce DeCarolis był zdecydowanie lepszy, ale sędziowie "widzieli" remis. Teraz pewnie "zobaczą" zwycięstwo Zeugego.
Na gali wystąpi Stefan Haertel legitymujący się ciekawym bilansem 11(0)-0. Jak takiego nazwać? Król waty?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2016, 11:44 AM
Post: #5
RE: Andrade vs Culcay
(27-10-2016 09:30 PM)Hugo napisał(a):  Stefan Haertel legitymujący się ciekawym bilansem 11(0)-0. Jak takiego nazwać? Król waty?

Adekwatnie do gal Sauerlanda: Król PTS.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2016, 01:09 PM
Post: #6
RE: Andrade vs Culcay
(28-10-2016 11:44 AM)BOKS napisał(a):  
(27-10-2016 09:30 PM)Hugo napisał(a):  Stefan Haertel legitymujący się ciekawym bilansem 11(0)-0. Jak takiego nazwać? Król waty?

Adekwatnie do gal Sauerlanda: Król PTS.
No to teraz, jak kogoś znokautuje to się chyba rozpłacze. Tongue Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2016, 09:53 AM
Post: #7
RE: Andrade vs Culcay
(28-10-2016 01:09 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  
(28-10-2016 11:44 AM)BOKS napisał(a):  
(27-10-2016 09:30 PM)Hugo napisał(a):  Stefan Haertel legitymujący się ciekawym bilansem 11(0)-0. Jak takiego nazwać? Król waty?

Adekwatnie do gal Sauerlanda: Król PTS.
No to teraz, jak kogoś znokautuje to się chyba rozpłacze. Tongue Big Grin

Jak kogoś znokautuje, to pewnie TKO. Big Grin Z naciskiem na "T". Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2016, 12:37 AM
Post: #8
RE: Andrade vs Culcay
Walka odwołana, Andrade zwlekał za długo z podpisaniem kontaktu i nie zrobił tego w określonym terminie
WBA, Culcay wystąpi na gali, Sauerland szuka rywala .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2016, 12:52 AM
Post: #9
RE: Andrade vs Culcay
Andrade to idiota, marnuje karierę.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2016, 01:47 AM
Post: #10
RE: Andrade vs Culcay
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Andrade dostał pod stołem konkretną kasę za "zapomnienie" podpisania kontraktu. Innej logicznej przyczyny nie widzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: