Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
13-10-2016, 07:12 AM
Post: #4401
RE: Piłka nożna ogólnie
Takie kary zupełnie nic nie wnoszą. Fakty są takie, że podziałają oni negatywnie na prawdziwych kibiców czy januszy, którzy chcieli zobaczyć ludzi, których na co dzień znają tylko z telewizji. Bandyci mają to gdzieś, większość z nich najpewniej nie wie nawet o tej karze. Znajdą sobie kolejny sposób na wyżycie się i ta kara w niczym ich nie powstrzyma. Mówisz @Wietnam, że władze Legii trzymają z kibolami. Nie do końca tak jest, oni próbują prowadzić dialog, który w jakimś stopniu się sprawdza, bo i tak jest dużo lepiej niż w czasach ITI. Nie ma sposobu, żeby wyplenić to gówno ze stadionów. Chyba trzeba by po prostu żadnego meczu nie otwierać dla kibiców. Ja za cholerę nie potrafię zrozumieć zamykania stadionów, przecież efekt tego i tak będzie żaden.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2016, 10:41 AM
Post: #4402
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat:Wiecie od kiedy odmienia się Ronalda?
Od zawsze, jeżeli mówimy o języku polskim Wink

Zamknięcie stadionu ma być (w zamiarze) bodźcem dla Legii - zróbcie coś z bandytami bo będziecie na tym stratni.
Oczywiście odpowiedzialność zbiorowa boli tysiące niewinnych kibiców, ale co poradzić.
Takie są przepisy, UEFA się nie ugięła, będzie bez kibiców.
Z dwojga złego wolę mecz przy pustych trybunach niż ten zadymiony szajs z rac.

A głupotę ze stadionów wyplenić bardzo łatwo - mi się w głowie nie mieści, że w obecnych czasach tak latwo kibicom wejść na trybuny pełne ludzi z przedmiotami potencjalnie niebezpicznymi.
A taka raca czy inny materiał pirotechniczny jest chyba trudniej wykryć niż nóż w nogawce spodni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2016, 12:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2016 12:52 PM przez Wietnam.)
Post: #4403
RE: Piłka nożna ogólnie
(13-10-2016 07:12 AM)kubala1122331 napisał(a):  @Wietnam,mòwisz że władze Legii trzymają z kibolami. Nie do końca tak jest, oni próbują prowadzić dialog, który w jakimś stopniu się sprawdza, bo i tak jest dużo lepiej niż w czasach ITI. Nie ma sposobu, żeby wyplenić to gówno ze stadionów.

A ja myślę że w dużym stopniu tak jest, skoro Mioduski wycofuje się z Legii,
http://www.gol24.pl/ekstraklasa/a/legia-...,10720522/

wydając oświadczenie, (pełna treść w linku)

punkt siódmy jego oświadczenia, pokazuje że tak jest:

7. Absolutnie nie jest prawdą, że jestem przeciwnikiem kibiców i dialogu oraz współpracy
z nimi. Kibiców Legii uważam za jedną z kluczowych wartości tego klubu i zawsze to podkreślałem. Mój zdecydowany sprzeciw wywołuje za to tolerowanie, a nawet wspieranie osób, które w sposób świadomy działają na szkodę tego klubu i pod sztandarem Legii postępują niegodnie, wbrew wartościom klubu o 100-letniej tradycji. Dla takich osób nie powinno być miejsca nie tylko na stadionie, ale także w całej legijnej społeczności.

podkreślił też że zamieszania wokół klubu nie będzie komentować, "gdyż boi się o bezpieczeństwo swoje i rodziny."

Jedna strona próbowała prowadzić dialog , druga trzyma z kibolami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2016, 02:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2016 02:35 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #4404
RE: Piłka nożna ogólnie
Józef Wojciechowski to jednak menda. Podobnie, jak ten jego cały sztab - Kucharczyk z Majdanem. Gdy w Polskiej piłce powoli zaczyna iść ku lepszemu to zjawili się tacy, którzy chcą to rozwalić.

Co do reprezentacji Polski, to niektóre chłopaki po meczu z Danią po prostu sobie popiły stąd taka dyspozycja w meczu. Rozzłościło to Nawałkę. Kilku piłkarzy ma ponieść konsekwencje poprzez brak powołania na następny mecz kadry z Rumunią. I słusznie. Wypad kadry, z ludźmi, którzy nie traktują poważnie reprezentacji Polski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2016, 02:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2016 02:56 PM przez Wietnam.)
Post: #4405
RE: Piłka nożna ogólnie
http://sport.interia.pl/klub-legia-warsz...Id,2290024

(13-10-2016 02:32 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Józef Wojciechowski to jednak menda. Podobnie, jak ten jego cały sztab - Kucharczyk z Majdanem. Gdy w Polskiej piłce powoli zaczyna iść ku lepszemu to zjawili się tacy, którzy chcą to rozwalić.

Co do reprezentacji Polski, to niektóre chłopaki po meczu z Danią po prostu sobie popiły stąd taka dyspozycja w meczu. Rozzłościło to Nawałkę. Kilku piłkarzy ma ponieść konsekwencje poprzez brak powołania na następny mecz kadry z Rumunią. I słusznie. Wypad kadry, z ludźmi, którzy nie traktują poważnie reprezentacji Polski.

I to jest właśnie nieprofesjonalizm niektórych zawodników, Peszko pewnie
zorganizował libacje, zresztą zauważyłem podczas meczu jakby Wilczek
z Broendby który wszedł pod koniec meczu miał jakby taką przepitą twarz,
Wszołek po przebiegnięciu jednego sprintu ledwo co mógł oddychać,
każdy to zauważył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2016, 06:27 PM
Post: #4406
RE: Piłka nożna ogólnie
Wietnam
Ja mam do Mioduskiego dużo szacunku, ale szkoda, że sam nigdy nie podał żadnej linii współpracy z kibicami. Rzucać takie puste hasła, że obrana droga jest zła, a nie przedstawić nawet żadnego swojego lepszego pomysłu, to niepoważna sprawa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2016, 09:42 AM
Post: #4407
RE: Piłka nożna ogólnie
Boruc i Teodorczyk - to ponoć oni najbardziej porządzili na imprezce i może dla nich zabraknąć powołań na kolejne spotkania. Jakim trzeba być głupolem aby tak zmarnować swoją reprezentacyjną szansę. Mam na myśli Teodorczyka, który pod nieobecność Milika mógł pokazać na, co go stać. A tak pokazał, że jest dobry w chlaniu i w rzyganiu, bo było tak ostro, że i do tego doszło.

O Borucu nie wspominam, bo to już recydywa...

Zobaczymy jakie decyzje podejmie Adam Nawałka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2016, 04:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2016 04:34 PM przez RSC-2.)
Post: #4408
RE: Piłka nożna ogólnie
(09-10-2016 11:07 AM)kubala1122331 napisał(a):  Lewandowski 10 (pewnie @RSC i tak napisałby, że mu się nie chciało Wink ) .


Jak zauważyłeś to ja w ogóle nie piszę.

Mógłbym coś napisać . Nawet na temat Lewandowskiego.

Ale się pytam:

Po co?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2016, 06:00 PM
Post: #4409
RE: Piłka nożna ogólnie
Na takie pytanie nigdy nie ma dobrej odpowiedzi, przyjacielu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2016, 09:50 PM
Post: #4410
RE: Piłka nożna ogólnie
Pogoń Szczecin - Legia 3:2 .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości