Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rankingi - Cruiserweight
14-11-2015, 10:59 PM
Post: #61
RE: Rankingi - Cruiserweight
Krzysiek dostał okazję i ją wykorzystał. Nic mu nie umniejszam. Tyle.
Jeśli chodzi o wcześniejsze walki Marco, sporo zależy od spojrzenia. Dla mnie walka z Lebiedievem czy pierwsza (bądź druga) z Afolabim wyrównane nie były.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2015, 12:46 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2015 12:58 AM przez Martin.)
Post: #62
RE: Rankingi - Cruiserweight
Wg mnie walka Hucka, która mogła pójść w obie strony to ta z Lebiediewem i ew. pierwsza z Arslanem. Bitwy z Afolabim to do bólu równe potyczki gdzie decydowała punktacja jednej konkretnej rundy więc ja ich absolutnie nie traktuję jak porażki, a ich trzecia walka to już dość wyraźne zwycięstwo Marco. Natomiast co do "porażki" z Powietkinem to jeśli już ktoś został tam skrzywdzony to był to ewidentnie Huck.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 12:08 PM
Post: #63
RE: Rankingi - Cruiserweight
Po wczorajszej walce Usyk został liderem kategorii CW wg portalu boxrec:

Ranking Boxrec wagi junior ciężkiej:
1. Oleksandr Usyk,
2. Mairis Briedis,
3. Tony Bellew,
4. Denis Lebiediew,
5. Marco Huck,
6. Krzysztof Głowacki,
7. Steve Cunningham,
8. Yunier Dorticos,
9. Ovil McKenzie,
10. Beibut Szumenow.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2016, 12:54 PM
Post: #64
RE: Rankingi - Cruiserweight
Trochę śmiesznie wygląda Głowacki za Huck'iem, gdzie ten drugi od porażki z Krzyśkiem zbił tylko zmulonego Afolabi'ego. Big Grin Szkoda, że jeszcze za Cunningham'a Główki nie zepchało. Big Grin No ale to kalkulator, rozumiem. Usyk mógł być nisko przed walką z Krzyśkiem, stąd takie grzmoty. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2016, 04:38 PM
Post: #65
RE: Rankingi - Cruiserweight
(18-09-2016 12:54 PM)BOKS napisał(a):  Trochę śmiesznie wygląda Głowacki za Huck'iem, gdzie ten drugi od porażki z Krzyśkiem zbił tylko zmulonego Afolabi'ego. Big Grin Szkoda, że jeszcze za Cunningham'a Główki nie zepchało. Big Grin No ale to kalkulator, rozumiem. Usyk mógł być nisko przed walką z Krzyśkiem, stąd takie grzmoty. Big Grin
Wydaje mi się, że ranking The Ring "jeszcze lepszy" Wink

1. Grigorij Drozd,
2. Denis Lebiediew,
3. Oleksandr Usyk,
4. Marco Huck,
5. Tony Bellew,
6. Firat Arslan,
7. Krzysztof Głowacki,
8. Mairis Briedis,
9. Iluna Makabu,
10. Yunier Dorticos.

Czy "The Ring" też ma jakiś skomplikowany matematyczny system naliczania punktów??? Bo jeżeli nie to ten ranking jest dla mnie nie do ogarnięcia...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2016, 05:01 PM
Post: #66
RE: Rankingi - Cruiserweight
Mój aktualny ranking:
1. Denis Lebiediew
2. Ołeksandr Usyk
3. Mairis Briedis
4. Grigorij Drozd
5. Yunier Dorticos
6. Tony Bellew
7. Krzysztof Głowacki
8. Marco Huck
9. Murat Gassijew
10. Dmytro Kuczer

Entuzjastom talentu Usyka wyjaśniam, że też go uważam za najlepszego, ale na razie potencjalnie. Lebiediew ma 2 pasy i wielu klasowych rywali na rozkładzie, a Usyk na razie tylko jednego, Głowackiego.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2016, 05:23 PM
Post: #67
RE: Rankingi - Cruiserweight
No i z tym rankingiem Hugo bym się zgodził. Nie ma się do czego przyczepić. Głowacki jest lepszy od Bellew, ale Bellew ostatnio wygrał wiele ważnych walk, więc pozycja zasłużona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2016, 05:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2016 05:29 PM przez Terminator.)
Post: #68
RE: Rankingi - Cruiserweight
1. Ołeksandr Usyk
2. Krzysztof Głowacki
3. Denis Lebiediew
4. Grigorij Drozd
5. Mairis Briedis
6. Yunier Dorticos
7. Tony Bellew
8. Marco Huck
9. Murat Gassijew
10. Ilunga Makabu

Rezerwa: Włodarczyk, Masternak, Kalenga, Mchunu, Cunningham

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2016, 06:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2016 06:06 PM przez Gogolius.)
Post: #69
RE: Rankingi - Cruiserweight
Cytat:Entuzjastom talentu Usyka wyjaśniam, że też go uważam za najlepszego, ale na razie potencjalnie. Lebiediew ma 2 pasy i wielu klasowych rywali na rozkładzie, a Usyk na razie tylko jednego, Głowackiego.
Kropka w kropkę mam takie samo zdanie.
Z resztą podobnie układam p4p - resume jest ważne.


Cytat:Czy "The Ring" też ma jakiś skomplikowany matematyczny system naliczania punktów??? Bo jeżeli nie to ten ranking jest dla mnie nie do ogarnięcia.

The Ring ma bardzo ciekawy sposób układania rankingów, który wg mnie jest najlepszym motywem z dostępnych. Jedyna wadą tego systemu jest fakt, że The Ring nie jest żadną federacją i nie wpływa na matchmaking zawodników.

Ogółem walka o pas "The Ring" ma miejsce tylko gdy walczy bokser numer jeden z bokserem numer dwa. Baaardzo rzadko numer jeden z numerem trzy (jeżeli dwójka jest kontuzowana, albo jest jakaś inna sytuacja np. jak bracia Kliczko rządzili w HW to The Ring uznawał walkę o pas Witalija z aktualnym nr 3, bo wiadomo było że bracia ze sobą nie zawalczą).


Dopóki Drozd nie zmierzy się z Lebedevem i nie przegra, to właściwie bardzo długo nie straci pasa. Jak widać nawet kontuzja mu nie przeszkodziła.

Przykład jak to działa jest dobry na bazie wagi średniej.

Doszło kilka lat temu do walki o pas The Ring Martinez - Chavez Jr, wygrał Martinez i zyskał pas The Ring.
Mimo, że Golovkin rozwalał rywala za rywalem, to niespotkawszy się z Martinezem pasa nie mógł zdobyć.
Pas natomiast zdobył... Cotto pokonując Martineza, a później Alvarez pokonując Cotto.
Ba, do dziś mimo że Alvarez wrócił do junior średniej, widnieje jako champion the ring średniej, gdy Golovkin jest 'zaledwie" numerem jeden w rankingu.

To jest zdrowe podejście pod tytułem "pasa możesz bronić tylko z wartościowymi rywalami". Oczywiście nie współgra to nijak z metodami innych federacji które prowadzą właśnie do tego że najlepszy wg Ther Ring jest Alvarez.

ale jakby był tylko jeden mistrz na kategorię to by to miało najwięcej sensu.
Gdyby mistrz bronił pasa ze średniakim z 8. pozycji i przegrał, to pas byłby wakujący i walczyłoby o niego dwóch najwyżej sklasyfikowanych bokserów.

Hugo, a ten Dorticos i Breidis za co tak wysoko? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2016, 06:23 PM
Post: #70
RE: Rankingi - Cruiserweight
Gogolius to w takim razie możesz mi wytłumaczyć, co tak wysoko w tym inteligentnym rankingu robi Firat Arslan? Big Grin Logiką się tego nie pojmie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: