Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
04-09-2016, 01:53 PM
Post: #4231
RE: Piłka nożna ogólnie
A więc nie mamy wyboru i po prostu musimy wygrać naszą grupę! Myślę, że będziemy jedynym zespołem, który nie będzie tracił punktów ze słabeuszami a Rumunia i Dania już raczej tak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2016, 06:16 PM
Post: #4232
RE: Piłka nożna ogólnie
Polacy prowadzą z Kazachstanem 2:1. Strzeliliśmy dwie bramki, myśleliśmy, że jest pozamiatane, stanęliśmy i Kazachstan miał już trzy "setki". Musimy się obudzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2016, 06:22 PM
Post: #4233
RE: Piłka nożna ogólnie
Kapustka jest fatalny, nie dziwie się że nie gra w Lester, strata za stratą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2016, 06:24 PM
Post: #4234
RE: Piłka nożna ogólnie
Co myśmy odjebali, to szkoda gadać. Wraca Polska z Euro.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2016, 06:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2016 06:37 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #4235
RE: Piłka nożna ogólnie
Jaki piach gramy to szkoda nawet gadania... Dorośli ludzie a nie mogą się nauczyć, że gra się do końca. Co ten Islamkhan odpierdziela z naszymi zawodnikami to aż oczy z orbit człowiekowi wychodzą. Myliłem się jednak, że nie będziemy mieli wpadek z tymi słabszymi reprezentacjami.

Nie mogę w to uwierzyć ale możemy to jeszcze nawet przegrać...

EDIT: Właściwie to Legia mogłaby wykupić tego Islamkhana, gość jest wyceniany na milion euro. A gra za dwóch, może nawet za trzech...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2016, 06:59 PM
Post: #4236
RE: Piłka nożna ogólnie
(04-09-2016 01:53 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  A więc nie mamy wyboru i po prostu musimy wygrać naszą grupę! Myślę, że będziemy jedynym zespołem, który nie będzie tracił punktów ze słabeuszami a Rumunia i Dania już raczej tak.

No niestety, nie jedynym, a może jedynym Smile
Dania wygrała z Armenią.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2016, 07:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2016 07:09 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #4237
RE: Piłka nożna ogólnie
Ten mecz niestety załatwił Nawałka. Jedna zmiana i to dopiero w 83 minucie wprowadza pomocnika, gdy tu trzeba dać szansę takiemu Teodorczykowi, który jest w super formie. No i ten Rybus na lewej obronie okazał się niewypałem.

(04-09-2016 06:59 PM)Wietnam napisał(a):  
(04-09-2016 01:53 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  A więc nie mamy wyboru i po prostu musimy wygrać naszą grupę! Myślę, że będziemy jedynym zespołem, który nie będzie tracił punktów ze słabeuszami a Rumunia i Dania już raczej tak.

No niestety, nie jedynym, a może jedynym Smile
Dania wygrała z Armenią.
Teraz będę kibicował Kazachom i mam nadzieję, że jeszcze z niejedną drużyną dobrze zagrają a może i lepiej. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2016, 07:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2016 07:52 PM przez Wietnam.)
Post: #4238
RE: Piłka nożna ogólnie
Chiżniczenko, grał w koronie @Joker wie jaki z niego pożytek był Wink w 26 meczach ekstraklasy zdobył tylko jednego gola.
Dzisiaj nam dwa, on te piłki po prostu tylko lećiutko pyknął w kierunku bramy.

(04-09-2016 07:06 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Ten mecz niestety załatwił Nawałka. Jedna zmiana i to dopiero w 83 minucie wprowadza pomocnika, gdy tu trzeba dać szansę takiemu Teodorczykowi, który jest w super formie.

Racja Wilk,

Milik od czasów spotkania z Irlandią na Euro, już chyba w bramkę nie trafi,
bardzo słaby mecz jego, Teodorczyk jest formie , i w gaźie
Za bardzo Adam jest przywiązany do tych nazwisk z pierwszego składu,
to znaczy na tyle ze nie chce ich zmieniać,
Wszołek, Teo, czy chociażby Kamil Wilczek, mógł im dać szansę , widząc
że Krychowiak czy Kuba bez składu czy ładu grali, widać że Krycha nie gra
w PSG, mało gra Piszczek w Bvb, są jakby trochę zardzewiali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2016, 07:58 PM
Post: #4239
RE: Piłka nożna ogólnie
Mam nadzieję, że nie włączył mu się "smudzizm" Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2016, 08:35 PM
Post: #4240
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie oglądałem meczu ale jak mi koleś wysłał wynik smsem to myślałem ze mnie wkręca.....Ogórki z Kazachstanu były dziś zbyt dużą przeszkodą dla naszych gwiazdeczek. Teraz widać jak transfery do nowych klubów zmieniły oblicze reprezentacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości