Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
29-08-2016, 08:20 PM
Post: #4201
RE: Piłka nożna ogólnie
Sporting Lizbona w formie, trzy mecze , trzy zwycięstwa, w weekend wygrali z FC Porto 2:1.lider tabeli.

http://www.flashscore.pl/tabela/x2gVCNwJ...le;overall

z Vfl Wolfsburg , pozyskali Holenderskkego napastnika Bast Dosta.

a tymczasem w La Liga bardzo dobrze radzi sobie beniaminek UD Las Palmas, w składzie mają Princa Boatenga,
po dwóch kolejkach są na pozycji lidera, przed Barceloną i Realem.

w weekend wygrali u siebie 5:1 z Granadą, ciekawe co z tego wyniknie, poprzedni sezon w segunda Division,
wciągneli nosem i awansowali do La Liga, może będą nowym Leicesterem ? Wink
chociaż w tej lidze zdobyćie mistrzostwa kogoś z poza trójki Real, Barcelona, Atletico
byłoby jeszcze większą sensacją, niż osiągnięcie Leicester w Premier League.

http://www.flashscore.pl/tabela/SGarA0rG...le;overall
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2016, 09:32 PM
Post: #4202
RE: Piłka nożna ogólnie
(29-08-2016 07:50 PM)Martin napisał(a):  Nie znam go jako trenera ale to chyba taki strzał albo wypali albo nie, taki trener pokroju Stasia Levy'go w Śląsku albo tego Hasiego w Legii. Lech ma potencjał jak na polską ligę więc jeśli ma pojęcie o trenerce (a pewnie ma) to powinien sobie poradzić.
A mnie gość się kojarzy z Danem Petrescu. To by była niezła opcja. Wink

A, co do Ligii Mistrzów. Orientuje się ktoś ile będą kosztować bilety na mecze Legii? Choć i tak pewnie kupienie w rozsądnej cenie będzie graniczyło z cudem. Ci z karnetami mają pierwszeństwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2016, 07:45 AM
Post: #4203
RE: Piłka nożna ogólnie
Sprzedaż zaczyna się od dziś, co dwa dni bilety będą udostępniane szerszej grupie kibiców: karnetowicze, ci co byli na 10 meczach w tym roku, 8, 6, 4 i reszta.

Najtańsze bilety będą na Żylecie i w sektorze rodzinnym:
55zł dla karnetowiczów, 60zł dla pozostałych. Ceny na każdy mecz takie same. Pakiet trzech meczów to wydatek odpowiednio 80-90zł.

Najdroższe bilety to Trybuna Wschodnia, jeden bilet to 140zł, pakiet zależnie od miejsca 320-640zł.

W sumie...dużo taniej niż myślałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2016, 05:21 PM
Post: #4204
RE: Piłka nożna ogólnie
Mirosłav Radović ponownie został zawodnikiem Legii, podpisał kontrakt na dwa lata z opcją
przedłużenia o kolejny rok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2016, 06:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2016 06:49 PM przez Wit.)
Post: #4205
RE: Piłka nożna ogólnie
Moim zdaniem Rado przyda się Legii. Nie wiem skąd hejty m.in. na stronie EuroSport'u odnośnie transferu. No może kontrakt na 2 lata to lekkie ryzyko, ale Legia gra taką padakę, że Radović może okazać się dobrym rozwiązaniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2016, 06:54 PM
Post: #4206
RE: Piłka nożna ogólnie
Radović, Qazaiszwili, a to podobno jeszcze nie koniec... Widać, że Legia szaleje na rynku po awansie do Ligi Mistrzów.

Ogólnie same nazwiska mogą robić wrażenie. Rzadko się zdarza, aby zwykły kibic kojarzył jakiegoś zawodnika przychodzącego do polskiej ligi, a tutaj proszę: Langila pamiętam z Auxerre, Odjidja Ofoe chyba słyszał każdy, Qazaishwiliego kojarzę głównie z meczu Gruzja - Szkocja w el. ME, gdzie zagrał bardzo fajnie, ale też gość nie jest dla mnie kompletnym anonimem. Bardzo fajnie wzmacnia się Legia, oby tą drogą szły inne polskie kluby...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2016, 07:10 PM
Post: #4207
RE: Piłka nożna ogólnie
Qazaiszwili widzę dobry w Fifie, ale mi nic nie mówi.
Ja jednak boję się takiego ściągania zawodników "jak leci". Langil i Moulin trochę przygaśli po pierwszych niezłych spotkaniach. Na ławce jest np. Aleksandrow.
Za Maaskant'a w Wiśle też było dużo (tylko) solidnych nazwisk, a gry nie było. Później się popodpisuje kontrakty z takimi obcokrajowcami, i to niemałe kontrakty, a jak przyjdzie im grać słabiej, to nawet nie ma jak takiego zawodnika sprzedać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2016, 10:39 PM
Post: #4208
RE: Piłka nożna ogólnie
(30-08-2016 07:45 AM)Gogolius napisał(a):  W sumie...dużo taniej niż myślałem.

Racja. Faktycznie nie jest jakoś specjalnie drogo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2016, 10:38 AM
Post: #4209
RE: Piłka nożna ogólnie
BOKS
Ja bym tego zaciągu Legii nie porównywał do tego, który miał miejsce w Wiśle Kraków za Maaskanta. Tutaj przychodzą ludzie, którzy jeszcze mogą coś w piłce osiągnąć. Moulin, Langil i Ofoe to już doświadczeni zawodnicy, ale przed "trzydziestką", Qazaiszwili to w ogóle młodziak (23 lata). Radović to trochę inna historia, bo to legenda tego klubu. Takim zawodnikom chce się jeszcze grać w piłkę na wysokim poziomie, jeszcze te pokłady ambicji w nich drzemią. Zaciąg Wisły wyglądał trochę inaczej, bo tam przychodzili goście 34, 35 lat już tylko na piłkarską emeryturę. Jak patrzyło się na takiego Lameya czy Żaliensa, to widać było umiejętności, ale ochoty do gry nie było żadnej. Kasa miała być na koncie, a w głowie już plany na emeryturę.

Piłka jest jednak takim sportem, że nie ma jednej drogi do sukcesu. Oczywiście, jest ryzyko, że ci zawodnicy nie odpalą i będą tylko sporym obciążeniem dla budżetu płacowego. Ale szanse na powodzenie są dużo większe niż wtedy w Wiśle. Zresztą, ja lubię takie próby rozwoju, a nie stanie w miejscu i czekanie tylko na słabość konkurencji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2016, 03:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2016 03:25 PM przez Wietnam.)
Post: #4210
RE: Piłka nożna ogólnie
Moulin i Ofoe moim zdaniem nie trafione transfery, goście poruszają się jakby mieli po 100kg
plecaki założone na plecach, naprawdę nie widzę w nich nic lepszego niż w Rzerzniczaku,
Langila ratuje to że jest szybki i jakoś te akcje przyspiesza, wykończenie za to daleko
od ideału.

Ciekawe jak ten młody Gruźiń będzie się prezentował, i ile Radovićia zostało w Radovićiu,
@Kubala,
Myślę że narazie to my nie wiemy czy mu się chce jeszcze grać, i osiągać zwycięstwa,
niech zagra coś to wtedy zobaczymy czy to ten sam dorby zawodnik,
myślę że czeka go na początek rezerwa.

Jak pisze, ten Moulin, czy Ofoe, to wymysły Hasiego tylko. on chciał tych średniakòw.


Ostatni dzień Transferowy:

Axel Witsel zawodnikiem Juve, 18 mln.

Paweł Wszołek przechodzi do Queens Park Rangers

Joe Hart wypożyczony z City do Torino Blush to mnie lekko zaszokowało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości