Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
31-07-2016, 06:22 PM
Post: #4061
RE: Piłka nożna ogólnie
Górnik Łęczna zdobył punkt a to oznacza, że Lech Poznań na czele, gdy odwrócimy tabelę. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2016, 06:40 PM
Post: #4062
RE: Piłka nożna ogólnie
Bardzo mnie martwi, że za tydzień gramy na wyjeździe z Koroną. Kielczanie są chyba na ten moment najsłabsi w lidze i nawet tak fatalny zespół jak Lech może coś tak ugrać. A nawet remis da zarządowi argument, że wszystko idzie w dobrym kierunku i zmiany są niepotrzebne. Mam jednak nadzieję, że i tym razem "piłkarze" będą do końca chcieli zwolnić niepasującego im trenera (jak to było ze Skorżą) i podłożą się Koronie, a "trener" Urban poleci. Światełko w tunelu jest tym większe, że STS-u, główny sponsor Lecha, zdecydowanie naciska zarząd, aby wesoły Janek poleciał jeszcze przed piątkiem.

Oczywiście na dłuższą metę niewiele to zmieni. Następny trener też szybko się znudzi zawodnikom i wszystko wróci do stanu dnia dzisiejszego. No ale przynajmniej będzie utrzymanie. Lech jest w tym momencie najbardziej chorą drużyną w lidze. Ja się naprawdę boję, że jeśli nie będzie zdecydowanej rewolucji (nie 3 zawodników, ale 15 ze Srałką na czele) to skończy się drugą ligą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2016, 06:51 PM
Post: #4063
RE: Piłka nożna ogólnie
Na "meczykach" pod meczem Lecha niektórzy coś krzyczeli o zmianie zarządu. Twoim zdaniem to też jakaś opcja czy totalne mijanie się z celem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2016, 07:28 PM
Post: #4064
RE: Piłka nożna ogólnie
Również jestem za, ale jest to rzecz zupełnie nierealna. Jedną z ważniejszych postaci jest tam bowiem Piotr Rutkowski, syn właściciela, Jacka. Nie ma co liczyć, że sam zwolni z pracy siebie i swoich ziomków.

Jeśli mam rozliczać zarząd Lecha w ostatnich latach, to jest tragedia. Kadra z roku na rok jest coraz słabsza. Już od długiego czasu nie potrafią zakontraktować żadnego piłkarza, który naprawdę wniósłby do tej ligi coś wielkiego. Ostatnie transfery to totalne niewypały. Napastnik Nielsen to drewno jakich mało i jakby nie teksty wrzucające Legii byłby pierwszy na wylocie. Obrońca Nielsen to z kolei gość, który w Danii miał reputację średniego obrońcy, a tamtejsi dziennikarze uważali go za jednego z gorszych obrońców ligi. Makuszewski to z kolei odrzut z Lechii... Można by wymieniać i wymieniać. Nieudolność zarządu widać na każdym kroku. Nawet ta sprzedaż Karola Linetty'ego za 3 mln euro to dla mnie totalna amatorka, bowiem za takiego zawodnika dało się wyciągnąć dużo więcej. Zarząd powinien dbać też o frekwencję na trybunach. Jeszcze dwa lata temu ta nigdy nie była niższa niż 20 tysięcy. Teraz? 10k to norma, 20k była w pucharach na meczach Fiorentiny i Basel w LE. Przypadek? Nie! Zarząd uważa, że kibice to dojne krowy, które i tak przyjdą na stadion. Nie pamiętam dokładnie, ile kosztowały bilety na te dwa spotkania w pucharach, ale jak spojrzałem to solidnie złapałem się za głowę. Pamiętam, że porówywałem sobie ceny na mecze w fazie grupowej LE Legii i Lecha. Na Lecha były one niemal dwukrotnie droższe. Zresztą w lidze jest podobnie. W zeszłe wakacje wybrałem się do Warszawy i nie miałem żadnego problemu (finansowego również), aby wejść sobie na mecz Legia - Wisła. Normalna cena, dobra organizacja, sympatyczni ludzie. Dwa lata temu byłem w Poznaniu - bez porównania. Tych grzechów jest jeszcze dużo więcej. Teraz próbują oni zrobić ofiarę wszelkiego nieszczęścia z Dariusza Formelli, który ponoć splunął w stronę kibiców. Szkoda, że nie byli taki skorzy do osądzania, kiedy Srałka dał popis kultury przed finałem PP. Nie wybaczę im także nigdy steku kłamstw (np. próba wmawiania kibicom, że Thomalla > Nikolić, bo ten nie pasował charakterologicznie) czy zwyczajnie najedzenia się mistrzostwa Polski i gadek typu "Lech na pewno uciekł Legii, pytanie tylko jak daleko".

Zarząd Lecha od dwóch, trzech lat działa jedynie na szkodę klubowi. Pewnie są to działania niezamierzone, ale jednak ciężko oceniać ich pracę pozytywnie. Dwukrotny spadek frekwencji, zmniejszenie potencjału drużyny o ponad połowę, kunktatorstwo, małe ambicje czy chodzenie po najmniejszej linii oporu - i to wszystko w rok. Dużo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2016, 08:11 PM
Post: #4065
RE: Piłka nożna ogólnie
Ten zarząd klubu powinien wrócić do Wronek i tam się bawić w okręgówkę. Sam machałem im białą koszulką (bo nie miałem chustki) podczas 2 ostatnich meczów. Na kolejne już nie pójdę. Ile można oglądać parodystów Nielsena (nadwaga przynajmniej 5 kilo!), Tetteha, Robaka, Wilusza i jeszcze paru innych?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2016, 11:09 AM
Post: #4066
RE: Piłka nożna ogólnie
[Obrazek: fb2737b9b62aa481067e120be4505a6b.jpeg]
Zieliński za 20 milionów? Ciekawe czy przypadkiem się nie spali tak jak na Mistrzostwach. Źle by było gdyby okazało się, że nie radzi sobie z presją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2016, 12:32 PM
Post: #4067
RE: Piłka nożna ogólnie
Z tym Milikiem to mnie zaskoczyli. Nie spodziewałem się, że aż tak dużo za niego wyłożą Smile mam nadzieje, ze zacznie teraz strzelac.
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2016, 12:55 PM
Post: #4068
RE: Piłka nożna ogólnie
Transfery to jedno, wywalczenie miejsca w podstawowych składach, forma i aklimatyzacja
to drugie i bardzo ważne
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2016, 04:14 PM
Post: #4069
RE: Piłka nożna ogólnie
Zielinski nie przychodzi w takiej roli jak Milik - presja bedzie mniejsza a i on sam nie moze byc absolutnie pewny miejsca w pierwszym skladzie Napoli. jego cena jest wysoka ale Empoli wykorzystalo przyplyw gotowki Napoli za Higuaina. Tak to juz bywa. Jak kupuje bogaty klub/ktos kto nagle zyskal gruba kase to nagle cena jest strasznie windowana.
Poza tym poczekajmy na potwierdzenie Wink

Co do Milika - da rade, nie ma sie co zrazac. Wystarczy wspomniec beznadziejny poczatek Lewandowskiego w Borussi i spojrzec gdzie Robert jest teraz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2016, 05:23 PM
Post: #4070
RE: Piłka nożna ogólnie
Te transfery tylko potwierdzają moje głębokie przekonanie, że w czerwcu nasza reprezentacja straciła szansę na coś naprawdę wielkiego i historycznego Sad Ale dobrze, miejmy nadzieję, że ta tendencja będzie się utrzymywała przez długie lata.

Dzisiaj rewanże LM. Fajnie by było, jakby Karabach ograł Pilzno, a Rosenborg APOEL. Wtedy, przy jutrzejszym ewentualnym zwycięstwie, Legia byłaby rozstawiona w decydującej fazie eliminacji Ligi Mistrzów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 167 gości