Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adrien Broner
21-07-2016, 05:33 PM
Post: #271
RE: Adrien Broner
(20-07-2016 09:53 PM)Martin napisał(a):  @Wilczek
Szkoda ci Bronera, poważnie...?
Żal mi tego, że ludzie marnują swoje potencjały bądź są bardzo blisko takiego zmarnowania, jak teraz Broner. Tego, że będzie ponosił konsekwencje swoich zachowań to oczywiście mi nie żal, taka jest powinność. Szpilce więzienie pomogło ale czy Bronerowi? Chyba za krótka kara.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2016, 07:20 PM
Post: #272
RE: Adrien Broner
Szkoda, z tego co widziałem na insta to AB był w formie i trenował. W jego przypadku sukces i pieniądze chyba przyszły zbyt szybko i mu odjebało, chciałbym jeszcze kiedyś zobaczyć Bronera w formie z DeMarco, imo chyba jego najlepszej walki. #teamAB #freeAB

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2016, 07:56 PM
Post: #273
RE: Adrien Broner
Ja też chciałbym zobaczyć jeszcze tego Bronera z deMarco. Mam spory sentyment do tego pojedynku, bo to jedna z pierwszych walk w USA na którą wstałem, gdzie nie walczył Polak. No zachwyciłem się wtedy Bronerem, no! Oczywiście, dzisiaj wiem, jakie problemy miał wtedy Meksykanin i że to w sumie przeciętny pięściarz, ale nie zmienia to faktu, że Adrien wyglądał wtedy, jakby uprawiał inny sport niż Antonio.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2016, 08:46 PM
Post: #274
RE: Adrien Broner
Lekka to była jego kategoria, później za większą kasą poszedł wyżej, i już natrafił na problemy
słaba walka z Maliggnagim i w pape od Maidany.
Z De Marco był mega, byłem przekonany że może być zastępcą Floyda, ale okazał się
dużo głupszy od Mayweathera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2016, 10:06 PM
Post: #275
RE: Adrien Broner
@Kuba
Nie przesadzajmy, w 2012 roku DeMarco był bardzo solidnym zawodnikiem. Ostatnimi czasy przegrywa, ale chyba nikt z jego ostatnich pogromców nie rozbił go w takim stylu jak Broner.

Co do walki z Maidaną Broner ładnie zebrał w papę, ale po czasie trzeba przyznać, że pokazał charakter i nie wymiękł pomimo piekła jakie mu zgotował Marcos próbował coś ugrać do końca.
Największą żenadę to odstawił z Porterem, przeszedł całkowicie obok walki...

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2016, 11:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2016 11:25 PM przez Krzych.)
Post: #276
RE: Adrien Broner
(21-07-2016 10:06 PM)KrychuTMT napisał(a):  Co do walki z Maidaną Broner ładnie zebrał w papę, ale po czasie trzeba przyznać, że pokazał charakter i nie wymiękł pomimo piekła jakie mu zgotował Marcos próbował coś ugrać do końca.

Racja, to mimo wszystko trzeba mu przyznać. To głównie pajac i pośmiewisko, taki wizerunek już sobie wybrał, ale jednak trzeba mu oddać co jego, przewalczył z Maidaną cały dystans dwa razy leżąc na dekach, wielu by dawno wymiękło kiedy on jeszcze do końca coś próbował. Sceny po walce i wypłakiwanie się jakiemuś karkowi w plecy też są raczej komiczne, ale jednak takiego przeciętnego kibica nabijającego się z Bronera po walce z Maidaną Marcos zmiata w 2 sekundy pierwszym lewym prostym. Gdyby Broner nie był takim pajacem jakim jest i zachowywał się z szacunkiem to po takiej walce z Maidaną dostałby spore propsy za serce do walki i walkę z królem nokautu z wyższej kategorii niż jego naturalna, a tak przez swój całokształt wszyscy szukali tylko okazji żeby go wyśmiać no i znaleźli.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2016, 03:04 PM
Post: #277
RE: Adrien Broner
Broner chyba wmówił sobie, że jest wielki i już wszystko osiągnął, a za każdą następną walkę dostanie górę dolarów. Facet jest ciągle młody, niewyboksowany, a w ostatnich występach prezentował się "średnio". Tak jak Krych i Krzych zauważyli, jeszcze w walce z Maidaną Broner pokazał ambicję i starał się do ostatnich sekund zmienić obraz potyczki. Z Porterem z kolei widać było już coś całkiem przeciwnego - tam Broner wyglądał tak, jakby boksował za karę. Jakoś nie bardzo wierzę, by Amerykanin się ogarnął, ale nie ma co zapeszać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2016, 12:54 AM
Post: #278
RE: Adrien Broner
Jeśli Ricky Burns (40-5-1, 14 KO) obroni pas WBA wagi super lekkiej 7 października w walce z Kiryłem Relichem (21-0, 19 KO), to pod koniec roku może spotkać się z Adrienem Bronerem (32-3, 24 KO) - poinformował promotor Eddie Hearn.

- Rozmawialiśmy już z Bronerem o tej walce, ale z powodów pozaringowych [aresztowanie Amerykanina - red.] zdecydowaliśmy się najpierw załatwić z obowiązkową obronę z Relichem, przed potyczką z Bronerem w grudniu. Adrien skontaktował się ze mną w tym tygodniu i powiedział, że przyleci do Glasgow, więc w przypadku wygranej Ricky'ego z Relichem nie powinno być żadnych problemów z organizacją pojedynku - powiedział Hearn.

Ricky Burns wakujący pas World Boxing Association zdobył w maju, stopując Michele Di Rocco. Adrien Broner po raz ostatni boksował w kwietniu, wygrywając przed czasem z Ashleyem Theophane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2016, 07:50 PM
Post: #279
RE: Adrien Broner
Broner załadował Glocka.

http://www.bokser.org/content/2016/10/13.../index.jsp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2016, 08:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2016 08:27 PM przez Metzger.)
Post: #280
Bug RE: Adrien Broner
(13-10-2016 07:50 PM)Wietnam napisał(a):  Broner załadował Glocka.
Chyba klocka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości