Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
17-07-2016, 12:56 PM
Post: #4001
RE: Piłka nożna ogólnie
(16-07-2016 05:12 PM)Gogolius napisał(a):  A z Niemcami nie wybronil Francuzom polfinalu gdy jego vis a vis sie kompromitowal? : >

Nie. Niemcy nie mieli wielu okazji i kompromitował się Muller. Wink Z Niemcami to błyszczeli Boruc i Szczęsny, a nie Lloris. Wink Imho.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2016, 02:25 PM
Post: #4002
RE: Piłka nożna ogólnie
Wyjął w pierwszej groźny strzał po koźle zza pola karnego i jeszcze do tego dochodzi ta parda na linii bramkowej po strzale głową w końcówce meczu, mało który bramkarz by coś takiego wyciągnął

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2016, 03:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2016 03:47 PM przez kubala1122331.)
Post: #4003
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat:Nie Stojanović tylko Stjepanović. Walkoweru nie dostaniecie.

Jak pisałem dalej. To dobrze!

Zagłębie prowadzi 4-0 z Koroną Kielce. Ja wiem, że Koroniarze to chyba najgorsza ekipa ligi, ale mimo wszystko brawa dla Lubinian, bo pokazują, że można jednocześnie nie skompromitować się w pucharach (bo jak odpadną nawet w czwartek, to trudno mówić o kompromitacji) i udanie wejść w ligę. Ekipa Stokowca pokazuje, że tłumaczenie się pucharami to tylko dobra wymówka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2016, 06:59 PM
Post: #4004
RE: Piłka nożna ogólnie
Zazdroszczę wam ze tak jeszcze jara was Polska ekstraklasa, .
Mnie przestała po ostatnim Championacie Wisły Kraków.
Teraz to jest Malaria nie liga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2016, 07:37 PM
Post: #4005
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja pierdzielę... Cracovia liderem. Big Grin Brzmi jak jakiś przykry żart. Confused Faktycznie Latal musiał bardzo źle Piasta przygotować do rozgrywek.

W meczu wstydu Piast dostał na wyjeździe baty od Cracovii aż 1-5.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2016, 11:23 PM
Post: #4006
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia awansowała po niezbyt pięknej grze ale może będzie tak, jak z Portugalią? Niezbyt pięknie ale skutecznie i do przodu. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2016, 07:25 AM
Post: #4007
RE: Piłka nożna ogólnie
Po tym co Legia pokazała w pucharach, naprawdę większej szansy na ogranie ich niż w najbliższej kolejce nie mieliśmy od lat. Z Bośniakami kolejny słaby mecz, odchodzi Duda, Guilehrme kontuzja, poza tym będą myśleć o następnym meczu w Europie. My mamy swoje problemy, ale szansa jest duża, bo Legia jest najsłabsza od kilku lat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2016, 03:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-07-2016 03:10 PM przez kubala1122331.)
Post: #4008
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia się troszeczkę posypała na początku tego sezonu. Pewnie i tak ostatecznie uratują się i ligę wygrają, ale początek mogą mieć bardzo trudny, a awans do fazy grupowej choćby Ligi Europejskiej może być osiągnięciem. Kluczowy chyba w tym względzie będzie ten dwumecz z Trenczynem. Słowacy są bardzo przeciętnym zespołem, dziś czytałem, że średnia wieku zespołu to nieco ponad 20 lat, więc nawet doświadczeniem nie grzeszą. Legia miała masę szczęścia w losowaniu (na które swoją drogą zapracowała sobie poprzednimi występami w pucharach) i musi to wykorzystać, bo jeśli nie, w IV rundzie eliminacji do LE może być rywal sporo trudniejszy.

Wczoraj zagrali bardzo słabo i nie jestem pewny, czy ta forma faktycznie podskoczy już w przyszłym tygodniu. Oby, ale nie szykuje się. Jeszcze na 6 tygodni wypadł Guillerme. Szkoda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2016, 11:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-07-2016 11:50 PM przez Wietnam.)
Post: #4009
RE: Piłka nożna ogólnie
(19-07-2016 11:23 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Legia awansowała po niezbyt pięknej grze ale może będzie tak, jak z Portugalią? Niezbyt pięknie ale skutecznie i do przodu. Wink

Awans najważniejszy

a Portugalia Smile Mistrzostwo to mistrzostwo Cool

"L'EQUIPE": PAUL POGBA PIŁKARZEM MANCHESTERU UNITED!

Cena 120 milionów. MU tv zaczynamy zabawę ♡☆
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2016, 07:44 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2016 08:19 AM przez Gogolius.)
Post: #4010
RE: Piłka nożna ogólnie
Marotta (dyrektor sportowy Juve) wszystkiemu zaprzeczył, ale już pracownicy Manchesteru szeptają, że Pogba jest już po słowie. Od dwóch tygodni temat jest zaklepany, Pogba dostał hajs w styczniu od ManU żeby z nikim nie negocjował, a obecne zaprzeczenia i doniesienia mają wpływać na kursy bukmacherów i inne bzdury.
Opera mydlana trwa.

1. Josep Guardiola (Hiszpania) Manchester City 5,0 mln rocznie przez 3 lata
2. Jose Mourinho (Portugalia) Manchester United 4,6 mln rocznie przez 3 lata
3. Zinedine Zidane (Francja) Real Madryt 3,2 mln rocznie przez 2,5 roku
4. Carlo Ancelotti (Włochy) Bayern Monachium 3,0 mln rocznie przez 3 lata
5. Arsene Wenger (Francja) Arsenal Londyn 2,7 mln rocznie przez 3 lata

Piątka najlepiej opłacanych trenerów w Europie. Wenger jest absolutnie przepłacony. Reszta to wiadomo, albo medialne nazwiska z sukcesami albo geniusz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości