Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
21-07-2016, 09:03 AM
Post: #4011
RE: Piłka nożna ogólnie
Chciabym aby Nawałka po kolejnym sukcesie z reprezentacją, czyli awansie do World cup 2018 i fajnym wyniku
w Rosji, został trenerem jakiegoś znanego klubu , fajnie byłoby aby jakiś Polak trener obok Kasperczaka
który odnosił sukcesy na czarnym lądzie, był na ustach Europy czy Świata.
A Nawałka to inteligentny facet, ma szansę się wybić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2016, 02:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2016 02:44 PM przez Gogolius.)
Post: #4012
RE: Piłka nożna ogólnie
A ja bym chciał, zeby po dobrym wyniku na MŚ 2018 został na Euro 2020 i dalej Wink

110mln, goal.com jest dla mnie bardziej miarodajne niż wszystkie gazety razem wzięte Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2016, 02:57 PM
Post: #4013
RE: Piłka nożna ogólnie
110 /120 Ważne ze United Gogolius Wink Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2016, 03:26 PM
Post: #4014
RE: Piłka nożna ogólnie
@Gogolius
Znowu piszesz bzdury.
Trenera nie poznaje się tylko po wynikach w bogatym klubie.
Jeżeli bogaty klub nakupi najlepszych zawodników to nawet moja teściowa zdobędzie z tym klubem trofeum.
Wenger nie jest przepłacany bo bez gwiazd odnosił sukcesy.

Tak samo jak mistrzostwo Polski Legii to żaden sukces sportowy i żaden sukces trenera.
Piast z budżetem kilkakrotnie niższym mało nie zagroził Legii.
Albo awans kilka lat temu do Ekstraklasy Polonii Bytom czy Zagłębia Sosnowiec z 1 milonowym budżetem to był majstersztyk i umiejętności trenera .

[Wenger przepłacany na tle innych trenerów. Ciekawe czym Ty to argumentujesz skoro Arsenal tylko na LM do ćwierćfinału i tylko od UEFA za wyniki meczy zarobił 15 razy więcej niż cała wypłata Wengera . Nie licząc innych rozgrywek i innych wpływów]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2016, 08:04 PM
Post: #4015
RE: Piłka nożna ogólnie
Piast Gliwice bohatersko zremisował na wyjeździe ze Szwedami. Big Grin Fajnie, że Szwedzi odpuścili bo się bałem jakiegoś 0-8. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2016, 09:01 PM
Post: #4016
RE: Piłka nożna ogólnie
Mecz był ciężki do oglądania. IFK grało na stojąco, a Piast nawet nie chciał poszukać bramki. Mimo to, stworzyli sobie kilka sytuacji i mogli nawet wygrać w tej Szwecji.

Zagłebie Lubin póki co naprawdę dzielnie walczy z Partizanem. W pierwszej połowie mieli więcej groźnych sytuacji i choć widać, że Serbowie sportowo miażdżą Lubinian, to jednak ci wybieganiem, walką i chyba po prostu wysoką formą dają radę. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, tutaj naprawdę można awansować, choć nawet przy ewentualnej porażce trzeba będze docenić Zagłębie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2016, 10:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2016 10:50 PM przez Martin.)
Post: #4017
RE: Piłka nożna ogólnie
Karne, zobaczymy czy krety przejdą.

Jednak krety, polska drużyna gra dalej i dobrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2016, 08:06 AM
Post: #4018
RE: Piłka nożna ogólnie
Szczerze przyznaję, że nie wierzyłem w awans Zagłębia po tym, co zobaczyłem w pierwszym meczu. Ale gratulacje, bardzo się cieszę z awansu polskiej drużyny! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2016, 02:58 PM
Post: #4019
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat:Wenger nie jest przepłacany bo bez gwiazd odnosił sukcesy.

Kiedy? co nazywasz sukcesem?

Cytat:[Wenger przepłacany na tle innych trenerów. Ciekawe czym Ty to argumentujesz skoro Arsenal tylko na LM do ćwierćfinału i tylko od UEFA za wyniki meczy zarobił 15 razy więcej niż cała wypłata Wengera . Nie licząc innych rozgrywek i innych wpływów]

1. Jest przepłacany bo zarabia bardzo dużo jak na trenera a jego osiągi w porównaniu z Guardiolą, Hiddinkiem, Ancelottim, Mourinho są mierne. Przynajmniej w ostatnich... 10 latach?
2. Każdy trener regularnie wychodzący z grupy LM daje więcej niż jego wypłata bo pensje trenerów są relatywnie niskie względem zarobków klubów.

Już Conte, Allegri czy inny Simeone ugrali więcej niż Wenger i powinni od niego zarabiać więcej.
Zidane dostaje hajs bo jest w Realu + ma nazwisko takie a nie inne, ale pozostała trójka zasłużenie jest w top5 najlepiej zarabiających trenerow. Wenger nie.
IMO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2016, 07:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2016 07:57 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #4020
RE: Piłka nożna ogólnie
Arka prowadzi z Wisłą już 2-0, a szkoda bo miałem nadzieję, że Wisła (obok Zagłębia) pod wodzą Wdowczyka może być takim czarnym koniem tych rozgrywek. Do końca meczu jeszcze 65 minut więc jeszcze wszystko może się wydarzyć, łącznie z pogromem Wisły, jak i z jej zwycięstwem. Ale mimo tego jestem niemiło zaskoczony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 53 gości