Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
21-06-2016, 09:53 PM
Post: #3621
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie miałem jak za bardzo obejrzeć mecz Polaków z Ukraińcami (praca) ale z tego co słyszałem to mogliśmy to spokojnie...przegrać.
No ale najważniejsze jest to ze wyszliśmy z grupy w co wielu przed mistrzostwami powątpiewało.
Teraz Szwajcaria, niesamowicie trudny mecz, w którym dla mnie minimalnym faworytem będą Helweci.

A Chorwaci walnęli drugą bramkę Hiszpanom grającym dziś w zrytych koszulkach, no ale przynajmniej się nie drą jak te Szwajcarów Smile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2016, 10:05 PM
Post: #3622
RE: Piłka nożna ogólnie
(21-06-2016 09:53 PM)Martin napisał(a):  Nie miałem jak za bardzo obejrzeć mecz Polaków z Ukraińcami (praca) ale z tego co słyszałem to mogliśmy to spokojnie...przegrać.
Mogliśmy przegrać ale by tego nie było gdyby w ciągu pierwszych 5 minut wykorzystalibyśmy dwie setki, które mieliśmy. Lewy i Milik nie mają formy niestety na tych Mistrzostwach.

A ja mam pytanie. Znacie jakąś stronkę piłkarską z obszernymi skrótami piłkarskimi bądź nawet z całymi meczami inną niż "meczyki.pl"?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2016, 01:16 AM
Post: #3623
RE: Piłka nożna ogólnie
Oczywiście, że dzisiejszy mecz był bardzo słaby w naszym wykonaniu, ale tak naprawdę był to oficjalny mecz, ale o pietruszkę. Zrobili swoje, wygrali, grając źle, przez coś takiego można poznać klasową drużynę. Nie ma bardzo co wspominać o tym spotkaniu, bo już w sobotę Szwajcaria.

Cieszy mnie zwycięstwo Chorwatów. Zrobiło się ciekawie, bo w drodze do finału najsilniejsza ekipa na jaką możemy trafić to Portugalia czy Belgia. Oczywiście, jestem daleki od lekceważenia kogokolwiek, a szczególnie solidnych Szwajcarów i naprawdę mających dobrych zawodników Chorwatów, ale fakty są takie, że to w drugiej części drabinki zagrają Niemcy, Francuzi, Hiszpanie, Włosi czy Anglicy. Warto było zająć to drugie miejsce. Rodzi się szansa na coś naprawdę fajnego i choć wiadomym jest, że nie ma co popadać w hurraoptymizm, to te mistrzostwa układają się dla nas dotychczas znakomicie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2016, 06:01 AM
Post: #3624
RE: Piłka nożna ogólnie
To Milik miał jakąś setkę w meczu?

Trudna sytuacja mało zawodników by ją wykorzystalo

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2016, 08:55 AM
Post: #3625
RE: Piłka nożna ogólnie
Bardzo dobrze Kubala napisałeś.
Osobiście trochę smuci mnie fakt, że świetnie grający Włosi trafili na Hiszpanów już w 1/8 (mimo wszystko to Hiszpanie mają kompleks Włochów, a nie odwrotnie), ale dzięki temu nasza drabinka jest dużo, dużo łatwiejsza.
W teorii możemy dość łatwo awansować do półfinału bo Szwajcaria i Chorwacja to drużyny w zasięgu.
Z drugiej strony możemy przegrać 1:2 ze Szwajcarią i nie będzie to niespodzianka. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i coś czego nie wszyscy byli pewni (wyjście z grupy) teraz wydaje się ledwie początkiem drogi. Mecz ze Szwajcarią będzie trudny, ale graliśmy już z Niemcami na tym turnieju, więc trudniej nie będzie Smile

Turcy wygrywając z Czechami zapewnili awans Irlandii Północnej, pewna awansu jest także Słowacja. Sama Turcja (i Albania) czeka na rozstrzygnięcia w kolejnych grupach.

Hiszpanie zaskakująco słabo - jasne, mieli przewagę, sporo akcji, ale Chorwaci grali w słabszym składzie niż zazwyczaj i wytargali zwycięstwo. No ale awans jest awans.

Niemcy z tego co słyszałem pomeczyli się z Irlandią, ale było nie było wyszli z pierwszego miejsca z grupy - nie krytykowałbym ich za bardzo.

Najlepsze drużyny tracą mało goli, dość powiedzieć o Hiszpanach którzy w fazie pucharowej nie stracili gola na wielkiej imprezie od... ośmiu lat? Dziesięciu?

Na poprzednim euro stracili tylko jedną bramkę - z Włochami w grupie. Bierzemy przykład od najlepszych.
Paradoksalnie mieliśmy mieć kosmiczny atak i niepewną defensywę, a jest zupełnie odwrotnie.
Choć jak dla mnie Lewy może marnować dwie takie setki na mecz jak z Ukrainą, byle tylko były zwycięstwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2016, 02:35 PM
Post: #3626
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie no, cały dzień jestem rozwalony tą drabinką (dopiero teraz ją sobie uważnie przestudiowałem).

Wygraj wyraźnie trudną grupę - dostaniesz Hiszpanów. Big Grin

Włosi/Hiszpanie napatoczą się potem na Niemców a potem Francuzów jak dobrze patrzę...no dno. Tak naprawdę mistrzostwa Europy są w tej drugiej drabince. U nas po Szwajcarii może być Chorwacja, a dalej Portugalia lub Belga. No śmiech.

Pohejtowałbym tych co stworzyli tę drabinkę, ale wina spoczywa na Anglikach i Hiszpanach, że nie wygrali swoich grup.

Ale śmiech Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2016, 04:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2016 04:34 PM przez RSC-2.)
Post: #3627
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja nie wybiegałbym myślami tak daleko do Chorwacji.

Nasz czwarty mecz na Euro ze Szwajcarią może być dla nas kryzysowy.

Może zablokować się w strzelaniu bramek Lewandowski i wtedy co?

Każdy ma prawo mieć jeden mecz słabszy i bez strzelonej bramki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2016, 04:47 PM
Post: #3628
RE: Piłka nożna ogólnie
RSC
Wtedy jest Milik i inni, a lewy jeszcze coś ustrzeli na tyxh mistrzostwach.

Trzeba być optymistami, jak przegrany to trudno taki jest futbol.


A co do Chorwacji to grają futbol na wysokim poziomie i ciężko będę ich ograć.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2016, 04:54 PM
Post: #3629
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja jednak mam obawy, że Lewandowskiego dopadnie kryzys ze Szwajcarią.
A jak dopadnie go kryzys to wtedy z metra może nie strzelić do pustej bramki.

Na razie jest dobrze bo nie trafia ale aż z 5 metrów.

Ciekawe co na to Ania Lewandowska?

[Ponoć Kołtoń w telewizji, gdy wypowiada nazwisko naszego supersnajpera to wstaje z krzesła]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2016, 05:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2016 05:46 PM przez Wietnam.)
Post: #3630
RE: Piłka nożna ogólnie




Frustracja Ronaldo na spacerze.

Bramka Messiego z wolnego we wczorajszym półfinale Copa America przeciwko USA (4:0)




Węgry prowadzą z Portugalią 1:0 Gera, W tym momencie portugizy po za turniejem,
ale grają patatajnie.
Islandia prowadzi z Austrią 1:0, w tym momencie do widzenia dla Portugalii i Austrii
kto by pomyślał przed turniejem.

Nani 1:1 .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości