Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krzysztof Głowacki
29-05-2016, 03:32 PM
Post: #131
RE: Krzysztof Głowacki
(29-05-2016 02:08 PM)Maynard napisał(a):  
(29-05-2016 06:55 AM)Hugo napisał(a):  Przy okazji gali w Szczecinie zarówno Głowacki, jak i Wasilewski wspominali o chęci stoczenia walki z Usykiem w Polsce we wrześniu br. To cieszy i pokazuje, że wreszcie zdrowy rozsądek wziął górę nad głupimi kalkulacjami. Głowacki vs Usyk w Polsce + przyzwoity undercard to byłoby widowisko, na jakie polscy kibice boksu czekają od dawna.

Właśnie sobie wyobraziłem, po przeczytaniu dzisiaj w Internecie wielu antyukraińskich ("antybanderowskich") komentarzy, że taką walkę można by świetnie sprzedać na polsko-ukraińskich niesnaskach. Pełny stadion gwarantowany. Do tego Usyk wychodzący na ring w koszulce z "tryzubem" i mamy murowany hit w środowiskach narodowych. Jakby co, pomysł mój, panie Wasilewski Wink

Usyk pochodzi z Krymu i lepiej nadaje się do odgrzewania niesnasek rosyjsko-ukraińskich, przy których polsko-ukraińskie to mały pikuś. Może taki jest jego plan: na przystawkę Lach Głowacki, a potem seryjne rozwalanie Kacapów od Lebiediewa począwszy na sławę Ukrainy.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 07:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2016 07:54 PM przez Martin.)
Post: #132
RE: Krzysztof Głowacki
Jeśli dojdzie do walki Główki z Usykiem w Polsce to jadę na gale nie ma bata! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2016, 09:34 AM
Post: #133
RE: Krzysztof Głowacki
Wasilewski robi wszystko, żeby gala odbyła się w Polsce. Pojedynek ma się odbyć do 9.09, ale możliwa jest data tydzień późniejsza.

Jezeli walka by się odbyła w naszym kraju, to prawdopodobnie w Bydgoszczy (najlepsza miejscowość pod kątem polskich kibiców, odległości od Wałcza, nie aż tak daleko od Ukrainy (inne lokalizacje to np. Poznań lub Trójmiasto), sprawdzona hala itd.).

Organizacja takiej gali to ponad 2 miliony złotych, samo 1,5 miliona pójdzie na gaże zawodników ale nie wiem czy mowa tutaj o Głowackim i Usyku czy o undercardzie (ale nawet jeśli z undercardem to pewnie 90% i tak idzie na main event).

Jako, że budżet ten jest porównywalny/trochę większy od gali PBN w Krakowie to pewnie nie zobaczymy najlepiej opłacanych polskich gwiazd w stylu Adamek. Wink

Walka odbyłaby się na Polsacie gdyż bez PPV nie ma szans na jej sfinansowanie, a TVP nie ma takiej technologii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2016, 08:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2016 08:24 PM przez Wietnam.)
Post: #134
RE: Krzysztof Głowacki
Wolałbym w Toruniu albo Hamburgu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2016, 08:32 PM
Post: #135
RE: Krzysztof Głowacki
@Wietnam
Co za różnica Toruń czy Bydgoszcz przecież to blisko.
Ja chciałbym taką walkę zobaczyć na żywo, byle nie Przemyśl, Suwałki, Warszawa, Trójmiasto...Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2016, 09:00 PM
Post: #136
RE: Krzysztof Głowacki
Nie ma dobrej gali bez przyzwoitego undercardu. Ja chciałbym zobaczyć galę w stylu takiej, jak robią Rosjanie, gdzie walczy kilku czołowych rosyjskich bokserów z wymagającymi przeciwnikami. A że główny pojedynek byłby polsko-ukraiński, to i undercard też mógłby być. Np.
Masternak - Kuczer
Włodarczyk - Kiładze
Wawrzyk - Rudenko

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2016, 09:10 PM
Post: #137
RE: Krzysztof Głowacki
Hugo, fajnie by było ale raczej to marzenia "ściętej głowy". Wink Kasa będzie jedynie dla głównych aktorów widowiska a więc resztę zapewne zapełnią jacyś bardziej anonimowi bokserzy bądź tacy, którzy akurat na takiej gali bardzo by się chcieli pokazać nie żądając dla siebie jakichś wygórowanych sum. Myślę, że na dziś dzień Cieślak i Stępień nie są jeszcze jacyś specjalnie "drodzy" i może ich by się udało umieścić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2016, 09:24 PM
Post: #138
RE: Krzysztof Głowacki
(02-06-2016 08:32 PM)Martin napisał(a):  @Wietnam
Co za różnica Toruń czy Bydgoszcz przecież to blisko.
Ja chciałbym taką walkę zobaczyć na żywo, byle nie Przemyśl, Suwałki, Warszawa, Trójmiasto...Big Grin

Toruń jest dużo ładniejszy i ciekawszy, jeżeli chodzi o późniejsze świętowanie,
obrony tytułu Cool

Dlaczego podałem Hamburg, ?
Bo fajnie też jakby walka odbyła się na terenie neutralnym,
02 Arena, byłaby kapitalną miejscòwą , no i miałbym blisko Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2016, 02:01 PM
Post: #139
RE: Krzysztof Głowacki
Niby jeszcze nie ma oficjalnego terminu ale wydaje się, że walka jest pewna. Może założyć nowy temat Głowacki vs Usyk?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2016, 04:20 PM
Post: #140
RE: Krzysztof Głowacki
Walka bedzie "pewna" jak podpisza kontrakty. Choc jak pokazal ostatnio Moskwa nawet to nie wystarcza. Ale temat mozesz zalozyc najwyzej sie usunie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości