Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
15-05-2016, 03:12 PM
Post: #3281
RE: Piłka nożna ogólnie
Ewakuowano kibiców ze stadionu na Old Trafford. Mam nadzieję, że to tylko jakiś fałszywy alarm i że mecz się zaraz odbędzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2016, 05:03 PM
Post: #3282
RE: Piłka nożna ogólnie
Na twitterze poszło info, że na Old Trafford był kontrolowany wybuch. O ile się to potwierdzi, to niezła lipa przed Euro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2016, 06:05 PM
Post: #3283
RE: Piłka nożna ogólnie
Może się okazać, ze wiele meczów na EURO będziemy oglądać przy pustych trybunach, oby nie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2016, 06:28 PM
Post: #3284
RE: Piłka nożna ogólnie
Co Old Trafford ma wspolnego z Euro? Tu Anglia, tu Francja. To tak jakby dzis znaleziono ladunek w Warszawie na meczu Legii, a zastanawialibysmy sie nad wplywem na mecz Irlandia Pln - Ukraina na Euro.

Nie wiadomo czy paczka w Manchesterze w ogole byla materialem wybuchowym, lepiej poczekac na jakies konkrety.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2016, 07:43 PM
Post: #3285
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia mistrzem. Co do Piasta to widać, że w meczach o stawkę zjada ich trema, co nie wróży im długiej kariery w europejskich pucharach. Najpierw 0-4 z Legią a teraz 0-1 z Zagłębiem u siebie gdy na szali był tron.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2016, 08:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2016 08:17 PM przez Martin.)
Post: #3286
RE: Piłka nożna ogólnie
Mam wrażenie, że pierwsza "4" w tym sezonie to rzeczywiście 4 najlepsze drużyny ligi w sensie jakości gry w piłkę i to w kolejności takiej jak w tabeli. Lechia miałaby szansę, ale zdecydowanie oblała egzamin jakości dziś w Cracovii, gdy Pasy pokazały na ich tle klasę. Bardzo dużo jakości pokazał też Lubin, zasłużenie dostali medal.

W przyszłym sezonie Śląsk wraca na właściwe miejsce, na Rumaku do Europy Big Grin

Zamieszania wokół odwołanego starcia Manchesteru United z AFC Bournemouth ciąg dalszy. Spotkanie nie mogło się odbyć z powodu alarmu bombowego i jak wynika z najświeższych informacji na Old Trafford faktycznie doszło do eksplozji - na szczęście kontrolowanej, pod nadzorem odpowiednich służb.

Jak poinformowały angielskie media, oddział saperów nie chciał ryzykować i podjął decyzję o wykonaniu eksplozji kontrolowanej na Old Trafford. Całość została przeprowadzona zgodnie ze sztuką i nikt w wyniku tych działań nie ucierpiał.


http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzeni...fford.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2016, 08:55 PM
Post: #3287
RE: Piłka nożna ogólnie
Dobrze się stało, że Legia została mistrzem. Zawsze jakieś iluzoryczne szanse na LM są. Zresztą, co by nie mówić, wygrał klub najlepszy pod względem organizacyjnym, który ciągłą pracą przez wiele lat doszedł do tego poziomu na którym jest. Chciałbym, żeby każdy zespół szedł tą drogą, bo jak słyszę, że tacy Mandrysz czy Michniewicz, którzy wykonują fantastyczną robotę w Termalicy i Pogoni, zaraz pożegnają się z pracą, to mnie krew zalewa, jacy idioci rządzą polskimi klubami. W Legii jest stabilizacja, mądre i chłodne głowy, co procentuje m.in. tym, że zespół może być rozstawiony nawet w decydującej rundzie eliminacji do LM!

Dzisiaj o stylu nie ma co mówić. Legia jedzie na oparach już od dłuższego czasu. Dojechała, brawo! Prezesi, a przede wszystkim trener Czerczesow na pewno zdają sobie sprawę, że styl gry wygląda mizernie i jestem pewny, że na el. LM to się poprawi. Lech w zeszłym sezonie wyglądał imponująco na końcu tamtego i początku tego sezonu, a skońćzyło się jak się skończyło.

Co do pozostałych pucharowiczów, zgadzam się z @Martinem. Awansowały te zespoły, które grały na przestrzeni całego sezonu najlepszą piłkę. Oczywiście, gdyby grała Lechia czy Lech można byłoby mieć większe nadzieję na sukces, ale dzisiaj wolałem awans Craxy. Po prostu zasłużyli. W pucharach rewelacji nie oczekuję, ale liczę, że blamażu uda się uniknąć. Najbardziej boję się o Piasta, bo jak odejdą wszyscy wypożyczeni, a kilku innych za realną gotówkę, to zrobi się spory problem.

Lechia ma czas w przyszłym sezonie. Jako kibic polskiej piłki życzę im jednego. Rozsądku. Jeśli w nerwach spowodowanych brakiem pucharów zwolnią trenera Nowaka, kolejny raz przebudują skład, to nic z tego nie będzie. Jeśli natomiast zachowają tę kadrę, dadzą popracować trenerowi, to sądzę, że Lechia będzie głównym kontrkandydatem Legii w walce o tytuł mistrzowski.

A Lech? Mam nadzieję, że się utrzyma. Na więcej nie liczę. A i tego nie jestem pewien, wszystko zależy od tego, kiedy zostanie zwolniony Urban. Na grupę mistrzowską większych szans nie widzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2016, 09:20 PM
Post: #3288
RE: Piłka nożna ogólnie
Muszą się wzmocnić jeszcze na eliminacje, fajnie by było
jakby te informacje o Capelu się potwierdziły, doświadczony
doby technicznie zawodnik.
Atak mają w miarę dobry, najlepszy od lat, Nikolic
i z biegiem czasu rozkręcający się mini Zlatan , Wink Prijović.

Przydałby się już następca dobry dla Malarza,
p.s Dzisiaj mnie zdziwił po strzele głową Dwaliszwilego,
kapitalna parada, prawą ręką.
Ale ma już swoje lata, i refleks czasami już zawodzi,
Dobrze ze zdobyli te mistrzostwo, bedzie chociaż
można podyskutować o szansach na Ligę mistrzów,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2016, 10:25 PM
Post: #3289
RE: Piłka nożna ogólnie
Ponoć Zieliński przechodzi do Liverpoolu. Nieźle ale czy to dobry ruch? Czy wywalczy sobie miejsce w podstawowym składzie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2016, 10:42 PM
Post: #3290
RE: Piłka nożna ogólnie
Co do "zamachu" w manchesterze... Smile

Europa na chwilę wstrzymała oddech, gdy okazało się, że prawdopodobnie podłożono bombę na stadionie Manchesteru United. Kibiców i piłkarzy ewakuowano. Ładunek znaleziono i zdetonowano pod pełną kontrolą saperów.

Po kilku godzinach doszedł komunikat policji, że była to atrapa, ale wykonana wyjątkowo realistycznie, nie przez amatora.

Teraz okazuje się, iż "bomba" leżała na stadionie już od środy. Wtedy właśnie przeprowadzono ćwiczenia, na których uczono psy wykrywać ładunki wybuchowe. Po prostu jednej nie zabrali, nie sprzątnęli, a dziś tuż przed meczem służby ją odnalazły... Cóż za burdel, cóż za absurd...

Wilczek
Jak dla mnie świetny ruch Piotrka, musi iśc wyżej, żeby się rozwijać. Nie ma co liczyć, że od razu stanie się pierwszoplanową postacią w Liverpoolu, ale swoje szansę na pewno dostanie od Kloppa, a sama możliwość treningów pod okiem takiego fachowca oraz występy na Anfield jeszcze bardziej zbudują go jako piłkarza. Dla mnie to mega utalentowany gość, do tego na pozycję, gdzie mamy wielką dziurę. Super Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości