Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
09-05-2016, 12:34 AM
Post: #3261
RE: Piłka nożna ogólnie
Wynik Legii w ogóle mnie dziś nie zaskoczył. Bardziej jestem zszokowany tym, co odwalił dziś Ajax Amsterdam. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2016, 10:23 AM
Post: #3262
RE: Piłka nożna ogólnie
(09-05-2016 12:01 AM)Wietnam napisał(a):  United zmierzą się u siebie z Bournemouth, natomiast City zagrają przeciwko Swansea na Liberty Stadium.

A więc można powiedzieć, że to Polacy w bramkach będą rozstrzygać, który zespół z Manchesteru zagra w eliminacjach do LM. Wink

(09-05-2016 12:34 AM)kubala1122331 napisał(a):  Wynik Legii w ogóle mnie dziś nie zaskoczył. Bardziej jestem zszokowany tym, co odwalił dziś Ajax Amsterdam. Smile
Całkiem możliwe, że mistrzostwo Ajaxu pogrzebał sam Frank de Boer, który w 66 minucie ściągnął Milika. Milik grał ponoć słabszy mecz ale takich piłkarzy się nie ściąga, którzy potrafią w każdej chwili meczu przebudzić się i niebezpiecznie zagrozić bramce przeciwnika. Jak chciał dokonać zmiany to mógł zaryzykować i ściągnąć obrońcę albo pomocnika a nie robić wymianę napastnika za napastnika w meczu w którym trzeba było wygrać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2016, 02:38 PM
Post: #3263
RE: Piłka nożna ogólnie
Wilczek
Ja akurat oglądałem ten mecz i jak dla mnie Milik naprawdę grał dobrze. Oczywiście, brakowało błysku, ale jak sam piszesz, takiego zawodnika się w takim momencie nie ściąga. Tym bardziej, że El-Ghazi to nie jest nominalny napastnik. Dla mnie też zupełnie niezrozumiała zmiana, choć mam wrażenie, że decydującą rolę odegrała psychika. Szybka bramka Ajaxu zupełnie ustawiła im mecz i w pierwszej połowie mogli strzelić 3-4 gole, nie wypuszczając rywali z własnej połowy. Po przerwie jedna głupia kontra de Graafschap i Ajax kompletnie zgłupiał, nie stwarzając sobie od tej pory żadnej sytuacji bramkowej. To jest niesamowite w sporcie, jak klasowa drużyna, nawet najlepiej przygotowana, może wszystko zaprzepaścić, bo nie wytrzyma głowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2016, 03:19 PM
Post: #3264
RE: Piłka nożna ogólnie
(09-05-2016 10:23 AM)Wilczekstepowy napisał(a):  
(09-05-2016 12:01 AM)Wietnam napisał(a):  United zmierzą się u siebie z Bournemouth, natomiast City zagrają przeciwko Swansea na Liberty Stadium.

A więc można powiedzieć, że to Polacy w bramkach będą rozstrzygać, który zespół z Manchesteru zagra w eliminacjach do LM.

Tak będzie Wilku, tym razem jak lubię naszych kadrowych bramkarzy,
tak Borucowi życzę słabego występu Wink Smile
Za bardzo jestem związany z United.
Natomiast Fabiański do boju, niech poraz kolejny pokaże Klasę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2016, 06:48 PM
Post: #3265
RE: Piłka nożna ogólnie
Wietnam
"Czerwony Diabeł" jesteś? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2016, 07:27 PM
Post: #3266
RE: Piłka nożna ogólnie
od 99 .Camp nou
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2016, 02:43 PM
Post: #3267
RE: Piłka nożna ogólnie
http://m.satkurier.pl/128583-gdzie-obejr...transmisji

wiele spotkań w kanale otwartym panowie nie obejrzymy ,

na szczęście wszyściutkie mecze będą w ZDF HD i das Erste , .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2016, 10:24 PM
Post: #3268
RE: Piłka nożna ogólnie
Podbeskidzie Bielsko Biała które przez kruczki formalne, przy mega wyrównanej sytuacji, ostatecznie znalazło się w grupie spadkowej...spadło z ligi...
kosmos...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2016, 08:57 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2016 09:01 AM przez Martin.)
Post: #3269
RE: Piłka nożna ogólnie
Spadło bo nie punktowało. Niech jeszcze dołączą do nich żabole. (Gdyby w Śląsku został Szukiełowicz to spadłby Śląsk.)
Do elity wraca za to Arka Gdynia.

@Wietnam
To i tak sporo jak na ten dziadowski polsat choć i tak dla mnie to jest skandal. Na szczęście są inne telewizje zagraniczne gdzie takich cyrków nie ma.
24 mecze, szczerze to się spodziewałem, myślałem ze pokażą tylko mecze Polakow (bo muszą!) i ew. finał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2016, 10:02 AM
Post: #3270
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Polsat najchętniej by i mecze Polaków zakodował, ale UEFA sprzedaje pakiet do wielkich turniejów wymagając, że minimum 24 mecze muszą być w danym kraju w ogólnodostępnym kanale. Stąd te "aż" 24 spotkania na Polsacie.

Niż sama decyzja Polsatu, która była znana tak naprawdę od wielu miesięcy, bardziej śmieszy mnie wybór niektórych spotkań w danym dniu. Miały być najciekawsze spotkania każdego dnia, a np. zamiast meczu Szwajcaria - Francja, na otwartym będzie leciał Albania - Rumunia lub Albania - Szwajcaria zamiast na przykład Anglia - Rosja...

Mnie to w sumie obojętne, bo i tak nie liczyłem na więcej meczów na otwartych kanałach. Jak będzie płatne dla klientów CP to w sumie gorzej dla ojca, bowiem ja w akademiku i tak będę musiał szukać streamów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 56 gości