Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Berto vs Ortiz II
01-05-2016, 09:24 AM
Post: #21
RE: Berto vs Ortiz II
Sam skrót walki już rozczarowuje. Chambers z brzuszkiem, bez żadnej woli wygranej. Ortiza mi trochę szkoda, ale widać komu bardziej zależało i kto się bardziej przyłożył do treningów. Nie tylko do tej walki, ale i na przestrzeni ostatnich lat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2016, 04:31 PM
Post: #22
RE: Berto vs Ortiz II
Podbródkowy Berto jak za dawnych lat, a na Chambersa i Washingtona szkoda strzępić ryja ...

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2016, 04:37 PM
Post: #23
RE: Berto vs Ortiz II
Za to Lara wyszedł do Montiela niczym wściekły pies. Ja pierdziele na serio....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2016, 05:44 PM
Post: #24
RE: Berto vs Ortiz II
Dla mnie największym wydarzeniem tej gali był występ Davida Benavideza. Tan małolat naprawdę ma papiery na mistrza. Nie tylko petardę w łapie, ale także charakter i bardzo dobrą motorykę. Biorąc pod uwagę jego młody wiek i warunki fizyczne, myślę że jego docelową kategorią będzie cruiser, gdzie będzie miał szansę pozamiatać.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2016, 08:12 PM
Post: #25
RE: Berto vs Ortiz II
Rodriguez to karykatura boksera. Przy nim to już nawet Kirkland ma dobrą obronę i wysokie umiejętności. Co to w ogóle była za walka... Już przy ławce pod sklepem są walki na wyższym poziomie.

Ortiz też lepiej niech już sobie odpuści, bo wygląda na to że nawet nie ma szans przetrwać dystansu w żadnej walce. Nic już nie zostało z zawodnika toczącego świetne boje z Maidaną i Berto.

Benavidez rzeczywiście nieźle wyglądał, zobaczymy co będzie w poważnych walkach, na razie widać że jest to niezły materiał na świetnego zawodnika.

Washington i Chambers słabiutko, Gerald wygląda strasznie nieporadnie i mało groźnie jak na takiego dzika.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2016, 11:49 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2016 11:50 AM przez Arkao.)
Post: #26
RE: Berto vs Ortiz II
Edwin Rodriguez vs Thomas Williams Jr
Zapomnieli o obronie. Błyskawiczna walka i Williams Jr pokonuje swojego przeciwnika po całkowitym zdominowaniu drugiej rundy.

Phillip Jackson Benson vs David Benavidez
Benson starał się, ale szybko padł, bo już w drugiej rundzie. Starał się coś pokazać, lecz Benavidez okazał się dużo bardziej skuteczny.

Andre Berto vs Victor Ortiz
Strasznie nudna walka, która mnie mocno zawiodła. Ortiz był faworytem i zgodnie z oczekiwaniami rozprawił się ze swoi przeciwnikiem. Pierwszy nokdaun jeszcze Victor przetrwał, ale potem nie miał już wielkich szans. Pojedynek bez historii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2016, 12:53 PM
Post: #27
RE: Berto vs Ortiz II
(02-05-2016 11:49 AM)Arkao napisał(a):  Andre Berto vs Victor Ortiz
Strasznie nudna walka, która mnie mocno zawiodła. Ortiz był faworytem i zgodnie z oczekiwaniami rozprawił się ze swoi przeciwnikiem.

Ortiz to się rozprawił sam ze sobą po 2. rundzie. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2016, 01:00 PM
Post: #28
RE: Berto vs Ortiz II
(02-05-2016 12:53 PM)BOKS napisał(a):  
(02-05-2016 11:49 AM)Arkao napisał(a):  Andre Berto vs Victor Ortiz
Strasznie nudna walka, która mnie mocno zawiodła. Ortiz był faworytem i zgodnie z oczekiwaniami rozprawił się ze swoi przeciwnikiem.

Ortiz to się rozprawił sam ze sobą po 2. rundzie. Wink

Pomyłka przy szybkim pisaniu Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: