Futsal Mistrzostwa Europy w Serbii, Serbia vs Portugalia
Gol Ricardinho

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 12:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2016 12:28 PM przez Wietnam.)
Post: #3142
Zerwane więzadła w kolanie Zoumy w mecz z Man.Utd pół roku przerwy, Euro nie dla niego
.
09-02-2016, 01:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2016 01:07 PM przez kubala1122331.)
Post: #3143
Gol Ricardinho fajny, ale nigdy nie zrozumiem podniecania się takimi golami. Prawda jest taka, że gra Portugalczyków bez niego wyglądałaby o wiele lepiej. Koleś musi każdą piłkę klepnąć, przez co ich akcje są strasznie zwalniane. Nie wspomnę już o indywidualnych popisach, kiedy dwóch kolegów z drużyny stoi niepilnowanych przed bramkarzem.
Nie kupuję tego.

Dużo bardziej zachwycił mnie wczorajszy gol w półfinale Milosa Simicia, który zapewnił Serbom półfinał 0.3 SEKUNDY!!!!! przed końcem. Niesamowita sytuacja, pierwsza taka w historii futsalu Wink

Dziś wpadki liderów bo Bayern Monachium przegrał u siebie z Mainz 1-2. Wink
03-03-2016, 12:12 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2016 12:15 AM przez Wietnam.)
Post: #3147
Bardzo duże emocje były wczoraj już, w rewanżowym spotkaniu Coppa Italia,
Juventus w pierwszym spotkaniu u siebie wygrał z Interem, 3-0
w rewanżu na San Siro Gospodarze grający bardzo dobrą piłke odrobili straty
i doprowadzili do dogrywki, która była bardzo zacięta, świetne interwencję Carizzo

Post: #3148
Aż dziwne, że Inter tak się postawił. Nie ukrywam, że przewidywałem łatwe 5-0 w dwumeczu i święty spokój, bo Inter złapał ewidentną zadyszkę. No ale grunt, że udało się awansować choć ciężko się nie zgodzić ze słowami Bonucciego: ""Nie będę kłamał, to był nasz najgorszy mecz od czasu, kiedy zostałem piłkarzem Juventusu.""
06-03-2016, 08:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2016 08:14 PM przez Martin.)
Post: #3149
Mijają już 24 godziny od ostatniego blamażu a Szukiełowicz wciąż (oficjalnie) nie został wyjeb...wyrzucony.
Jak długo jeszcze będą trzymać tę karykaturę trenera?! Gorzej, że następcą ma być Rumak Confused Co się porobiło...
06-03-2016, 09:09 PM
Post: #3150
Obawiam się, że Śląskowi to by nie pomógł nawet Jose Mourinho. Nie wiem czy wyrzucanie kolejnego trenera jest najlepszym rozwiązaniem. Nie chcę się wdawać w jakieś dłuższe dyskusje, bo z kibolami danego klubu nie mają takiego sensu (choć wczoraj akurat też miałem okazję poznać podobną opinię o Szukiełowicza innego fana Śląska), jednak czy zwalnianie trenera po sześciu kolejkach, który z drużyną walczącą o utrzymanie robi bilans 3-1-2, jest właściwe? Nie za szybko? Tym bardziej, że wcześniej źle to nie wyglądało. Nie widziałem spotkania z Lubinem, ale z Jagą kontrolowaliście grę i wygrana była wasza, gdyby nie bramkarzyna Pawełek. To samo z Lubinem, druga minuta, bach, kolejna asysta Mariusza i po sprawie. A pamiętasz mecz z Górnikiem? Pierwsza połowa naprawdę fajna w waszym wykonaniu, a gdyby Morioka nie bał się uderzyć piłki głową na pusta, byście wygrali. Ja wiem, większość pisze w trybie przypuszczającym, jednak staram się trochę bronić trenera. Co ma zrobić Szukiełowicz, kiedy w bramce ma takiego parodystę? Co ma zrobić, kiedy na treningach potrafi wyćwiczyć elementy, które pozwalają danemu zawodnikowi stanąć metr przed pustakiem, a on pudłuje? Czy nie lepiej zamiast usuwania trenera po szóstym meczu, wypieprzyć kolesi, którzy te mecze zawalają? Co da zmiana trenera, jeśli na bramce wciąż będzie stał Pawełek (Wrabel z tego co wiem jest kontuzjowany?, a innego zmiennika nie ma), a zawodnicy będą bali się uderzyć w piłkę głową?
Nie wiem, nie znam się, ale gra Śląska nie wygląda tragicznie pod Romualdem i gdyby miał choćby bramkarza na poziomie 3. ligi, a nie okręgówki, to dziś mielibyście te 3-4 punkty więcej tylko na wiosnę.