Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.63 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao
17-02-2016, 07:52 AM
Post: #231
RE: Manny Pacquiao
Tekstu chyba nigdzie nie bylo, przewinely mi sie te przeprosiny na fejsie ale jakos nie zwrocilem uwagi.

W sumie jakos mnie to nie dziwi: Manny walczy o stolek senatora w konserwatywnym kraju gdzie ludzie nie tylko w wiekszosci deklaruja katolicyzm (jak w Polsce), ale i czesto i gesto praktykuja.
Nie widzialem sondazy filipinskich, ale nie zdziwilbym sie gdyby takie zdanie mocno mu pomoglo.
Raczej zrzucalbym to na karb kampanii wyborczej choc nietrudno mi sobie wyobrazic Pac-Mana jako homofoba. Choc to tak jak z jego reka - on tylko wie jak jest naprawde. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2016, 11:18 AM
Post: #232
RE: Manny Pacquiao
http://www.bokser.org/content/2016/02/17.../index.jsp

Dopiero teraz jest tekst.
Swoją drogą, Manny chyba nigdy nie widział psa na oczy Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2016, 12:02 PM
Post: #233
RE: Manny Pacquiao
Pacquiao czy Adamek to świetne przykłady na to jak dana religia potrafi sprać mózg.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2016, 04:08 PM
Post: #234
RE: Manny Pacquiao
Lepiej jak wiara sprała mu mózg a nie pieniądze Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2016, 08:49 PM
Post: #235
RE: Manny Pacquiao
Martin
Bez urazy ale pierdolisz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2016, 10:25 PM
Post: #236
RE: Manny Pacquiao
Manny ril tolk, props mocno.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2016, 11:05 PM
Post: #237
RE: Manny Pacquiao
(17-02-2016 08:49 PM)Joker napisał(a):  Martin
Bez urazy ale pierdolisz.

Może rozwiń swoją złotą myśl.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2016, 11:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2016 11:40 PM przez Krzych.)
Post: #238
RE: Manny Pacquiao
Tak patrząc z grubsza na wypowiedzi Pacquiao na przestrzeni czasu i wypowiedzi Roacha i Aruma, to w sumie ciężko stwierdzić czy to co mówi Pacquiao to jest na poważnie. Od zawsze było tak, że mówią za niego trener i promotor, a samemu Mannyemu trzeba dać kartkę z tym co ma powiedzieć żeby się nauczył na pamięć i powiedział. Być może trzecia walka z Bradleyem po prostu nie sprzedaje się dobrze, bo umówmy się, wielka trylogia to nie jest, więc trzeba dotknąć kilku drażliwych i popularnych tematów i zająć jakieś skrajne stanowisko, które wywoła sporą reakcję. W przypadku kogoś tak popularnego jak Pacquiao nic się nie dzieje przypadkiem i on, albo raczej jego ludzie od promocji, doskonale wiedzą że każde jego kontrowersyjne słowa na popularny temat trafią do mediów na całym świecie. Ktoś kto jest popularny ale ma na celu wywoływać szumu po prostu zostawia takie genialne przemyślenia dla siebie, bo wie czym to skutkuje.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2016, 01:01 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2016 01:01 AM przez Krzych.)
Post: #239
RE: Manny Pacquiao
Hah, Nike po 10 latach zerwał współpracę z Mannym po jego ostatnich wypowiedziach.

http://www.boxingscene.com/bob-arum-supp...m=facebook

Palnąć głupotę żeby zyskać poklask kilku Rydzyków i Natanków, a stracić największego sponsora i wielki kontrakt reklamowy. Geniusz.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2016, 02:59 AM
Post: #240
RE: Manny Pacquiao
(17-02-2016 10:25 PM)KrychuTMT napisał(a):  Manny ril tolk, props mocno.

Jeżeli Krychu nie ironizujesz , to masz reputa
Ja też popieram słowa Pacquiao
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości