Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.63 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao
19-02-2016, 09:23 AM
Post: #251
RE: Manny Pacquiao
Obłuda panująca w tej dziedzinie i wynikająca z niej poprawność polityczna są przerażające. Biskup Wesołowski pewnie zasłynąłby jako postępowy kapłan i bojownik o równouprawnienie homoseksualistów w Kościele katolickim, ale Dominikana pod naciskiem USA podniosła wiek przyzwolenia z 16 na 18 lat, więc został zaszczuty jako godny najwyższego potępienia pedofil. Inny przykład - Julian Assange oskarżony w Szwecji o "gwałt psychiczny".

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2016, 01:22 PM
Post: #252
RE: Manny Pacquiao
- Jestem szczęśliwszy, bo głoszę
prawdę. Byłoby gorzej, gdybyśmy
ją ukrywali. Cieszę się, że prawda
zaalarmowała wielu ludzi.
#normalny #wśród #debili
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2016, 07:41 PM
Post: #253
RE: Manny Pacquiao
Freddie Roach:
"Jestem pewny że Floyd wróci z emerytury na jeszcze jedną walkę,
i będzie to rewanż z Mannym, ponieważ będzie mógł na tym rewanżu,
zarobić ponownie wielkie pieniądze,
my jesteśmy zawsze otwarci, Manny oglądał wiele razy ten
pojedynek i jest przekonany że zwyciężył, ."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2016, 07:53 PM
Post: #254
RE: Manny Pacquiao
Ale nudziarz...
ostatnio Roach zmienił ton sugerując, że forma Manny'ego jest daleka od idealnej i przygotowania idą słabiej niż do wcześniejszych walk. NAturalnie zapewnia, że ze wszystkim wyrobią i dadzą sobie radę, w co raczej wierzę, ale pokazuje to tylko, że Manny ma już sporo innych rzeczy na głowie, nie tylko boks.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2016, 10:43 AM
Post: #255
RE: Manny Pacquiao
- Czuję się świeży, czuję sto procent formy, ale obiecałem już rodzinie, że będę z nią spędzać więcej czasu, a także służyć ludziom na Filipinach. To mój priorytet, na tym będę się skupiać. Moje serce jest podzielone na pół w kwestii emerytury, ale kocham rodzinę i podjąłem decyzję. Kto wie, może będzie mi się podobać na emeryturze, a może będę chciał wrócić. Co by się nie wydarzyło, jestem zadowolony z tego, co osiągnąłem w boksie - oznajmił "Pacman".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2016, 02:14 PM
Post: #256
RE: Manny Pacquiao
Prezydent Filipin Benigno Aquino III wyjawił, że Manny Paqcuiao - który niedawno zakończył sportową karierę - był celem islamskich terrorystów! Mieli oni porwać pięściarza lub kogoś z jego rodziny, by później zażądać gigantycznego okupu.

Pacquiao to postać kultowa na Filipinach, co postanowili wykorzystać terroryści. Chodziło o grupę Abu Sayyafa, która zamierzała uprowadzić słynnego pięśćiarza i osiągnąć swój cel. Mowa przede wszystkim o oderwaniu południa Filipin oraz utworzeniu tam państwa islamskiego na wzór Iranu. To miał być sygnał także dla świata, że nikt nie może czuć się bezpieczny, lecz ostatecznie ich plan się nie powiódł, gdyż specjalny służby dowiedziały się o tej próbie i w porę zainterweniowały.
- To miała być przemyślana operacja. Terroryści chcieli porwać Pacquiao albo kogoś z jego rodziny. Ich celem byłem także ja oraz moja rodzina. Później chcieli szantażować rząd i wywołać chaos w państwie - powiedział prezydent Filipin Benigno Quino III. Szacuje się, że grupa Abu Sayyafa przetrzymuje aktualnie około 20-30 zakładników.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2016, 01:38 PM
Post: #257
RE: Manny Pacquiao
Coraz więcej wskazuje na to, że Manny Pacquiao (58-6-2, 38 KO) wróci na ring po zaledwie kilku miesiącach emerytury. Filipińczyk ma się zmierzyć z Adrienem Bronerem (32-2, 24 KO).

Spekulowano, że "Pacman" mógłby stanąć do konfrontacji z Saulem Alvarezem (który ostatecznie zmierzy się z Liamem Smithem), ale Eric Gomez , wiceprezydent promującej Meksykanina grupy Golden Boy Promotions, powiedział w tym tygodniu, że to niemożliwe, ponieważ pięściarz z Azji ma już na oku innego rywala. - Z tego, co słyszałem, Manny ma już umowę z Bronerem - stwierdził w rozmowie z serwisem boxingscene.com.

Również portal fighthype.com, powołując się na informatorów zarówno z obozu Pacquiao, jak i Bronera, potwierdza, że czynione są starania, by doprowadzić do tej potyczki. Miałaby się ona odbyć jesienią, prawdopodobnie w październiku.
Pacquiao po raz ostatni walczył 9 kwietnia, kiedy pokonał na ringu w Las Vegas Tima Bradleya. Po walce ogłosił zakończenie kariery, a miesiąc później został wybrany do filipińskiego Senatu i podkreślał, że nie będzie już miał czasu na boks.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2016, 09:45 AM
Post: #258
RE: Manny Pacquiao
Walka z Bronerem kształtuje się co raz poważniej, Bob nawet zarezerwował halę na 15.10.2016

Ale prawdziwym potwierdzeniem Roacha są słowa "wraca stary dobry Manny, poszukamy nokautu" Big Grin

Roach tak gada od walki z Riosem i zawsze jak tak gada to do walki dochodzi. Więc tu też dojdzie.
Oczywiście, żadnego nokautu nie będzie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2016, 07:36 PM
Post: #259
RE: Manny Pacquiao
" Ale wraca stary dobry Manny i nie mogę się już doczekać"



miał na myśli wypowiadając to ,ostatnią walkę z Bradleyem, momentami można w tej
walce było dostrzec zalążki starego szybkiego i agresywnego Mannego,
nie dopuszczał, i wcale nie takie mocne ciosy dwa razy wywróciły Timem,
szczególnie ten drugi knockdown z fikołkiem Bradleya Wink

Manny sporym faworytem z Bronerem, to byłaby lekcja boksu, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2016, 10:49 AM
Post: #260
RE: Manny Pacquiao
Niedługo potrwała sportowa emerytura jedynego w historii zawodowego boksu czempiona ośmiu kategorii wagowych Manny'ego Pacquiao (58-6-2, 38 KO). Jest już pewne, że 37-letni Filipińczyk wróci na ring 29 października lub 5 listopada na gali w Las Vegas.

Początkowo kolejny pojedynek z udziałem "Pac Mana" planowano na 15 października, ale w tym czasie pięściarz będzie miał sporo obowiązków wynikających z jego mandatu senatora na Filipinach. Do walki z Pacquiao w ostatnim czasie przymierzano przede wszystkim Adriena Bronera, ale z powodów finansowych, to starcie nie dojdzie do skutku.

W gronie potencjalnych przeciwników Filipińczyka znajdują się m.in. mistrz świata WBO wagi półśredniej Jessie Vargas, mistrz świata WBC wagi półśredniej Danny Garcia oraz Terence Crawford, który już niedługo może znaleźć się w posiadaniu pasów WBO i WBC wagi super lekkiej, jeśli wygra pojedynek unifikacyjny z Wiktorem Postołem.
1 komentarz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości