Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miguel Cotto vs Saul Alvarez
18-11-2015, 08:07 PM
Post: #161
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Cytat:Nie rozumiem. Kto wyrzucił 300 000 $ w błoto? Cotto zapłacił Gołowkinowi 800 000 $, aby ten będąc obowiązkowym pretendentem pozwolił mu stoczyć hiper-kasową walkę z rudym. Następnie miał jeszcze uiścić opłatę dla federacji w wysokości 300 000 $,
Chyba na odwrót Smile
ALe ogólnie chodzi mi o to, że zapłata dla GGG która została uiszczona okazała się wyrzuceniem pieniędzy w błoto.
Przecież GGG nie mógł w żaden sposób zablokować walki Cotto vs Alvarez. Mógł tylko zablokować ją jako walkę mistrzowską WBC.
Cotto mógł od razu odmówić kasy dla GGG, WBC zabrałaby mu pas tak jak to zrobiła teraz, a on przynajmniej miałby te setki tysięcy w kieszeni O to mi chodziło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 08:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2015 08:28 PM przez Metzger.)
Post: #162
Bug RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Być może chciał utrzymać pas, bo pozwalał on na wynegocjowanie lepszych warunków walki z rudym. Bez pasa prawdopodobnie podział kasy byłby dla niego mniej korzystny. Poza tym dla sponsorów (reklamodawców) bokser z prestiżowym tytułem jest znacznie atrakcyjniejszy. Myślę, że zapłacenie Gołowkinowi 0,8 mln $ po prostu mu się finansowo opłacało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 10:38 PM
Post: #163
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Gancarczyk na Twitterze

"Słaba sprzedaż biletów na Canelo-Cotto. Można kupować wejściówki poniżej ceny nominalnej"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 12:24 AM
Post: #164
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez



[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 02:42 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2015 02:44 AM przez Wietnam.)
Post: #165
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Pięść tak, ręka wyćiągnięta tutaj, dres w poprzek , aj te dźieńńikarzyny Wink

Dobrze że nie ma tu wrogośći, widać luźną atmosferę Cotto tryska humorem,

Trochę słaba promocja walki, może wpływać na kiepską sprzedaż biletòw
May -Pac mimo że kilka lat za późno, samo się promowało
Mam nadzieje że hala wypełni się za sprawą Meksykańskich i Portorykańskich
Kibiców, .
#TeamCotto
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 02:56 PM
Post: #166
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
W sumie jestem zaskoczony słabą sprzedażą wejściówek i ew. PPV. Gala organizowana jest w kapitalnym okresie - miesiąc po ostatnich większych galach, chwilę przed galami kończącymi nowy rok, najbliższa dobra walka toczyć się będzie za tydzień w Europie. Do tego takie nazwiska w rozpisce. Jak Alvarez przy pomocy Cotto nie jest w stanie załatwić wielkiej imprezy, to kreowanie go na nową gwiazdę PPV jest przedwczesne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 08:47 PM
Post: #167
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Może o słabszej niż się spodziewano sprzedaży biletów zadecydowało to, że zwycięzca tej walki nie stanie do boju z GGG. Dla mnie ta walka naprawdę sporo straciła na atrakcyjności po tym jak obydwoje stwierdzili, że nie będą bronić pasa z Kazachem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 11:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2015 11:33 PM przez Wietnam.)
Post: #168
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Już nie mogę się doczekać tej gali , zakupiłem 12 browarów po jednym na każdą rundę
chociaż chciałbym po wypićiu ośmiu w 9 czy 10 wypić 3 pozostałe naraz, po poddaniu Canelo Big Grin
#2dni.

(19-11-2015 08:47 PM)Martin napisał(a):  Może o słabszej niż się spodziewano sprzedaży biletów zadecydowało to, że zwycięzca tej walki nie stanie do boju z GGG. Dla mnie ta walka naprawdę sporo straciła na atrakcyjności po tym jak obydwoje stwierdzili, że nie będą bronić pasa z Kazachem.

Czy ja wiem, raczej słaba promocja i mała wiara kibiców w Stanch w Cotto
gdzie na różnych portalach spotkałem się z opinią jakoby Cotto jest na tyle
wypalony i stary że będzie to pojedynek jednostronny, co oczywiście jest
bzdurą i wizją typowego Janusza, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 11:49 PM
Post: #169
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Kurde...ja próbowałem browarów do gal w nocy, ale już jeden mnie tak muli, że mam problemy z dotarciem do końca. Tylko soczek Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2015, 09:23 AM
Post: #170
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Jakie browary? Ja, żeby przetrwać bokserską noc muszę zaliczyć z 5 mocnych kaw. A i tak przy Floydzie i Bradleyu zwykle zasypiałem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości