Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miguel Cotto vs Saul Alvarez
17-11-2015, 11:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2015 11:15 PM przez Krzych.)
Post: #151
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Z głównej:

"Okazało się, że Cotto i jego obóz odmówili umieszczenia opłaty za usankcjonowanie tej walki. Sumka była naprawdę spora, bo wynosiła aż 300 tysięcy dolarów. Saul Alvarez (45-1-1, 32 KO) zapłacił, dlatego jeśli on wygra za cztery dni, pas WBC trafi w jego ręce. Władze WBC wymagały również opłat po 25 tysięcy dolarów od obu promotorów, czyli grup Roc Nation Sports (Cotto) i Golden Boy Promotions (Alvarez). Ale to jeszcze nie koniec...

Giennadij Gołowkin (34-0, 31 KO) od trzynastu miesięcy piastuje pas WBC w wersji tymczasowej. Teoretycznie to on był wyznaczony do spotkania z Portorykańczykiem. Dostał jednak z obozu Cotto aż 800 tysięcy dolarów, więc odpuścił, a walka z "Canelo" mogła zostać ogłoszona. Dlatego Miguel uważał, że po 800 tysiącach dla Gołowkina, 25 tysiącach od promotora, suma kolejnych 300 tysięcy była po prostu zbyt wygórowana. Miał czas do wczoraj. Porozmawiał jeszcze telefonicznie z Sulaimanem i po niej został pozbawiony tytułu."

Organizacja non-profit, tak jestTongue Z resztą to normalka, nie wiem skąd się biorą te wszystkie zadziwione opinie o tej sumie 300 tysięcy. Kliczko przy każdej walce płaci ok. 300 tys euro opłat sankcyjnych dla federacji. Ponadto federacje z tego co wiem biorą % z zysków czy tam gaży, o ile pamiętam 3-6%, a nie stałą sumę. A że w tej walce jest na stole 40 milionów samych wypłat gwarantowanych, to federacja zgarnia całkiem ładny nie-profitBig Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 12:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2015 12:42 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #152
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Ale pomieszanie z poplątaniem... Confused Tongue Ale z tego, co czytam pomiędzy wierszami to w niedalekiej przyszłości powinniśmy być świadkami walki Gołowkina, z którymś z tych panów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 01:10 PM
Post: #153
Bug RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
(18-11-2015 12:42 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  z tego, co czytam pomiędzy wierszami to w niedalekiej przyszłości powinniśmy być świadkami walki Gołowkina, z którymś z tych panów?
Nie ma szans. Jeden i drugi z góry odżegnali się od walki z Gołowkinem. Zresztą Cotto nie za długo skończy karierę, a młody Canelo może poczekać, aż GGG się zestarzeje. Na dzień dzisiejszy nikt nie puści kur znoszących złote jaja na pewną rzeź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 01:43 PM
Post: #154
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Canelo nawet jak wygra to straci pas w ciągu trzech miesięcy od walki, bo tyle będzie mial czasu na negocjacje.
Nawet nie wiedziałem że zapłacił 300 tys. dolarów tylko po to, żeby go odłożyć w czasie...bezsens trochę. I tak stracił pas przed walką więc wyrzucił to 300 tysięcy w błoto.

Sugar Ray Leonard oraz Leenox Lewis stawiają na Cotto, Foreman widzi zwycięzce w Canelo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 02:23 PM
Post: #155
Bug RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
(18-11-2015 01:43 PM)Gogolius napisał(a):  Canelo nawet jak wygra to straci pas w ciągu trzech miesięcy od walki, bo tyle będzie mial czasu na negocjacje.
WBC już jakiś czas temu ogłosiło, że zwycięzca walki Canelo-Cotto będzie miał 2 tygodnie na decyzję, czy zamierza w ogóle walczyć z GGG.

(18-11-2015 01:43 PM)Gogolius napisał(a):  Nawet nie wiedziałem że zapłacił 300 tys. dolarów tylko po to, żeby go odłożyć w czasie...bezsens trochę. I tak stracił pas przed walką więc wyrzucił to 300 tysięcy w błoto.
Nie rozumiem. Kto wyrzucił 300 000 $ w błoto? Cotto zapłacił Gołowkinowi 800 000 $, aby ten będąc obowiązkowym pretendentem pozwolił mu stoczyć hiper-kasową walkę z rudym. Następnie miał jeszcze uiścić opłatę dla federacji w wysokości 300 000 $, ale skoro nawet w przypadku zwycięstwa nad Meksem straciłby pas po 2 tygodniach, to na cholerę ten wydatek?

Z kolei Canelo zapłacił ogromne wpisowe tylko po to, by w CV mieć napisane, że przez 2 tygodnie był "mistrzem wagi średniej" Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 04:30 PM
Post: #156
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
To w końcu, jak z tym pasem będzie? Nikt go nie chce aby się w przyszłości nie mierzyć z Gołowkinem? Dobrze rozumiem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 04:49 PM
Post: #157
Bug RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
(18-11-2015 04:30 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  To w końcu, jak z tym pasem będzie? Nikt go nie chce aby się w przyszłości nie mierzyć z Gołowkinem? Dobrze rozumiem?
Dokładnie. Cotto z góry machnął ręką na pas, a Canelo w razie wygranej potrzyma go tylko 2 tygodnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 05:04 PM
Post: #158
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
"Zapytajcie Oscara De La hoyę, czy odda 1.1 mln dolarów federacji WBC i poczekajcie na jego odpowiedź. Oni chcieli 1.1 mln dolarów opłaty za tę walkę. Czy to jest sprawiedliwe? Nie, nie jest. Organizacja najpierw kreuje czterech mistrzów świata w każdej kategorii wagowej i chce od każdego z nich 3% opłaty sankcyjnej za walkę o pas, a potem my musimy płacić za jej błędy. To nie jest sprawiedliwe. W dniu wczorajszym rozmawiałem z prezesem federacji WBC Mauricio Sulaimanem. On otrzymał od nas odpowiedź dotyczącą takiego postępowania jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań do walki z Canelo. specjalnie czekał do ostatniej chwili z ogłoszeniem swojej decyzji, aby wywierać na nas presję. Wczoraj zadzwoniliśmy do niego i usłyszeliśmy, że musimy zapłacić 800,000 dolarów, aby Gołowkin mógł usunąć się w cień i poczekać na swoją walkę o tytuł. Ja zgodziłem się zapłacić dodatkowe 125,000 dolarów i taka była moja propozycja. Na początku nie dostałem żadnej odpowiedzi na moją propozycję, aż wreszcie usłyszałem od niego 'Nie', a następnie, że 'W takim przypadku nie będę już mistrzem świata'. Ja nie potrzebuje tytułów. Mam w domu wystarczającą ilość pasów, a mając w kieszeni 1.1 mln dolarów mogę sobie kupić każdy pas jaki tylko chcę i być mistrzem każdej organizacji w swoim domu. Ja nie potrzebuję tytułów. Ta walka sprzedaje się sama i wszyscy wiedzą czego spodziewać się po tym pojedynku zarówno od Saula, jak i ode mnie. Zabijałem się i ostro trenowałem z Freddie Roachem i wiem, że mogę pokonać Canelo." - powiedział Miguel Cotto .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 05:53 PM
Post: #159
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
(18-11-2015 04:30 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  To w końcu, jak z tym pasem będzie? Nikt go nie chce aby się w przyszłości nie mierzyć z Gołowkinem? Dobrze rozumiem?

Po tej walce Cotto wróci do swojej naturalnej wagi SWW (jeżeli jeszcze będzie mu się chciało boksować), a Alvarez przejdzie (wreszcie) do swojej naturalnej wagi SMW, gdzie będzie (po zdobyciu pasa na Badou Jacku) tytułowany mistrzem 3 kategorii. A Gołowkin zostanie w swojej naturalnej wadze MW. I dobrze.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 06:57 PM
Post: #160
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
(18-11-2015 05:53 PM)Hugo napisał(a):  a Alvarez przejdzie (wreszcie) do swojej naturalnej wagi SMW, gdzie będzie (po zdobyciu pasa na Badou Jacku) tytułowany mistrzem 3 kategorii. A Gołowkin zostanie w swojej naturalnej wadze MW. I dobrze.

HahaBig Grin Internetowa obława na Canelo by się chyba nie skończyła do końca świata gdyby poszedł od razu do super średniej omijając średnią i Golovkina, mówiąc wcześniej, że jego ciało nie jest gotowe na wagę średnią i chce walki z GGG w limicie 155 funtówBig Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości