Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miguel Cotto vs Saul Alvarez
16-11-2015, 01:30 PM
Post: #131
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
No! Już myślałem, że Roach zmienił taktykę swojej gadki, ale jednak nie.
Od kiedy Pac-Man boksował z Riosem, przez jego walkę z Algierim, Bradleyem i Floydem - ciągle słyszę jedno. MÓJ BOKSER ZNOKAUTUJE RYWALA, JESTEM TEGO PEWNY.

No i Roach oczekuje tego samego od Cotto w walce z Alvarezem tłumacząc to faktem, że jeśli Miguel dokona czegoś czego nie dokonał Floyd (który "tylko" wygrał na punkty) to będzie można skusić Mayweathera by ten wrócił z emerytury na walkę z Portorykańczykiem.

Czekam na ważenie, ale czuję że jeśli tylko Cotto nie dostanie jakiegoś dziwnego ciosu za ucho albo nie pójdzie w jakąs durną wymianę to obskoczy rudego. Chyba widział jak walczył z nim Lara i Floyd oraz widział jak walczył z Alvarezem Kirkland albo jak próbował walczyć "Pies".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 02:49 PM
Post: #132
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Fajnie zapowiada się ta gala, nie powiem. Nie chcę pisać, że jedna z lepszych w tym roku, ale... tak chyba jest - przynajmniej na papierze. Walka wieczoru genialna, co-main event niczego sobie, do tego popis Rigo - jest nieźle. W ogóle fajny okres się zbliża w boksie, dwa tygodnie kilka zajebistych gal. Obyśmy mieli o czym gadać na forumku Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 02:54 PM
Post: #133
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
No, aż dziwne że taka posucha była ostatnimi czasy. Od bodajże Golovkina z Lemieux niczego naprawdę pobudzającego.

Kubala, jak widzisz Miurę z Vargasem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 04:33 PM
Post: #134
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Vargas to kapitalny zawodnik,profesor pòłdystansu.
Wypunktuje Miure,.

Kto się zakłada na walke Cotto vs Canelo ? Wink
obstawiam Cotto przez TKO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 05:53 PM
Post: #135
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Gogolius
Nie wskażę tutaj faworyta, bo to jest jak dla mnie tak wyrównane zestawienie, że może być podobnie jak z legendarną analizą walki Russell Jr - Łomaczenko Big Grin Na dziś stawiałbym na Vargasa, wydaje mi się bardziej kompletny, ale z drugiej strony to Miura toczył cięższe walki i doświadczenie będzie po jego stronie. Dla mnie walka 50/50, może 48/52 Vargas.
Stawianie tej walki u bukmachera mija się z celem, chyba, że grać po tzw "wyższym kursie" Big Grin

Teraz zlukałem na pełną rozpiskę tej gali, a tu jeszcze mamy Caballero - Haskins i Velez - Rios, gdzie też powinno być ciekawie. Ciekawie jakie walki i ile znajdzie się w przekazie telewizyjnym...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 07:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2015 07:11 PM przez Wietnam.)
Post: #136
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Nikt się na odważy na zakład Cotto vs Canelo?
Przegrany od czasu zakończenia pojedynku przez tydzień nie będzie udzielał się na forum, .
Dopiero w dniu gali Kliczki będzie mógł wznowić pisanie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 07:24 PM
Post: #137
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Ja się założę,Canelo przed czasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 07:26 PM
Post: #138
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
Jeden odważny jest tylko, jak zwykle propsik, Smile
Cotto TKO.
Kara, tydzień absencji, do dnia walki Kliczki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 08:18 PM
Post: #139
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
(16-11-2015 07:26 PM)Wietnam napisał(a):  Jeden odważny jest tylko, jak zwykle propsik, Smile

Jest i drugi. Stawiam na Canelo.

(16-11-2015 07:26 PM)Wietnam napisał(a):  Kara, tydzień absencji, do dnia walki Kliczki.

No niech będzie choć nie bardzo mi to pasuje. Kliczko vs Fury jest w sobotę, a ja wyjeżdżam na galę już w piątek rano, to najwyżej wznowię działalność dopiero po powrocie z Dusseldorfu.

A zresztą Canelo wygra Tongue.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 08:49 PM
Post: #140
RE: Miguel Cotto vs Saul Alvarez
ok,w takim razie dwóch na jednego
jakby co po powrocie wznawiasz pisanie.
Kurde pojechałbym sobie też na gale .
Dosć często przebywam blisko miast
gdzie najczęśćiej walczy Kliczko.
Najczęsciej koło Hamburga.

Emocji na żywo życze. !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości