Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
27-10-2015, 01:31 PM
Post: #1061
Bug RE: Polityka ogólnie.
(27-10-2015 11:56 AM)Gogolius napisał(a):  PSL tylko sobie znanymi metodami znów nad progiem
Ależ tu nie ma żadnej tajnej wiedzy. Spójrz na liczbę członków tej partii. Wystarczy, że każdy z nich zagituje swoją rodzinę i próg przekroczony.

(27-10-2015 11:56 AM)Gogolius napisał(a):  Petru osiągnął bardzo dobry wynik, króciutko na scenie politycznej, a tu solidne 7%.
Szybko zagospodarował rzesze rozczarowanych wyborców Platformy. Ale nie podoba mi się te ugrupowanie. Sprawiają wrażenie Platformy bis, ale jeszcze bardziej oddanej Zachodowi i finansjerze.

(27-10-2015 11:56 AM)Gogolius napisał(a):  JKM jak nie wchodził tak nie wszedł i teraz (choć brakło minimalnie).
W zeszłym roku, kiedy Korwin dostał się do EuroParlamentu wydawało się, że w końcu przebije się do pierwszej ligi. I na pewno dostałby się do Sejmu, może nawet z dwucyfrowym wynikiem, gdyby nie Kukiz, który pojawił się nie wiadomo skąd i zrzucił Korwina z powrotem w niebyt polityczny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 02:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2015 03:34 PM przez Wietnam.)
Post: #1062
RE: Polityka ogólnie.
Gdyby Kukiz połączył się przed wyborami z Korwinem, a mieli wspólne rację
to teraz mieliby razem z 13%, Kukizowi przydałaby sie wiedza i doświadczenie Janusza
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 03:30 PM
Post: #1063
RE: Polityka ogólnie.
https://www.youtube.com/watch?v=v9gMGpZ9DYA&app=desktop

#realtalk #agentstonoga

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 03:44 PM
Post: #1064
Bug RE: Polityka ogólnie.
(27-10-2015 02:54 PM)Wietnam napisał(a):  Gdyby Kukiz połączył się przed wyborami z Korwinem, a mieli wspólne rację
to teraz mieliby razem z 13%, Kukizowi przydałaby sie wiedza i doświadczenie Janusza
Łatwo powiedzieć. Korwin przede wszystkim jest za bardzo zakochany w sobie, aby wchodzić w jakieś równorzędne alianse. Poza tym gdyby miał być mentorem dla niedoświadczonego Kukiza, to tylko narobiłby szkód. Krótko mówiąc: dobrze, że jest Kukiz i dobrze, że nie ma Korwina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 05:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2015 05:26 PM przez Wietnam.)
Post: #1065
RE: Polityka ogólnie.
Korwin dostał grzywnę w parlamencie europejskim, został ukarany 10dniową przerwą od uczestniczenia w obradach
i ominie go kilka diet, wszystko to za mówienie prawdy, w PE liczy się tylko masońska obłòda,
JKM, powoli odchodzi w niebyt polityczny, jego partia nie do stała się do parlamentu,, on sam dostaje bany w PE
znając jednak życie, mimo już 74 lat na karku , Janusz wróci za 4 lata z tym samym programem Wink "zniszczyć wszystko od środka"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 05:29 PM
Post: #1066
RE: Polityka ogólnie.
" wszystko to za mówienie prawdy, " <- tzn?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 06:08 PM
Post: #1067
RE: Polityka ogólnie.
(27-10-2015 05:25 PM)Wietnam napisał(a):  JKM, powoli odchodzi w niebyt polityczny
Primo, on zawsze zawsze był w politycznym niebycie. Secundo, właśnie ostatni rok-dwa to najlepszy okres w jego karierze.

(27-10-2015 05:25 PM)Wietnam napisał(a):  mimo już 74 lat na karku
73. Właśnie dzisiaj ma urodziny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 06:39 PM
Post: #1068
RE: Polityka ogólnie.
PE jest siedliskiem absurdu i zidiocenia, ale za to co zrobił wtedy Korwin każdy normalny obywatel miałby sprawę sądową za szerzenie zbrodniczej ideologii. Druga sprawa jest taka, że później się dziwimy, że zachód ma nas za nazistów i próbuje zakłamywać historię. Niemcom w to graj.


Wybory jak wybory. Żadnej zmiany wewnętrznej nie odczujemy. Zmienia się tylko państwo, któremu będziemy robić dobrze. Wcześniej były to Niemcy teraz USA (wcześniej też, ale teraz będzie mocniej). Gazeta Wyborcza zamieni się na Gazetę Polską, a TVN na RadioMaryja. Oczywiste jest też, że tak jak Tusk kierował z Brukseli Kopaczową tak Szydło będzie sterowana przez Kaczyńskiego.

Przeglądając temat natrafiłem na stwierdzenie, że Korwin wygrał debatę. No jak widać społeczeństwo miało inne zdanie w tym temacie, a to wyborcy decydują o zwycięstwie w takiej debacie. Ciekaw jestem też kiedy w końcu kuce zrozumieją, że to nie społeczeństwo jest głupie, tylko poglądy ich ugrupowania są po prostu z****ne i ludzie nie kupują bajeczek o paróweczkach, niewidzialnej ręce i innych bzdurach. Skrajny liberalizm to utopia taka sama jak skrajny socjalizm i dlatego KORWiN nigdy nie zaistnieje w wyborach, w których frekwencja będzie oscylować w granicach 50%. Poza tym spora część młodych wyborców Korwina wraz z wiekiem zmienia poglądy, co widzę na przykładzie moich znajomych. Petru nie liczę jako oddzielnego ugrupowania, bo jak przyjdzie do głosowań, to w 90% przypadków będą razem z Peło. Nie wiem co myśleć o Kukiziątkach. Taki Liroy to nieporozumienie kompletne, ale ludzie z RN mogą się okazać ciekawą opcją w sejmie. Ogólnie strasznie kolorowy komitet, któremu wróżę rozpad na 2 lub nawet 3 kluby w sejmie. PSL tradycyjnie się dostało i tak będzie jak wspomniał @Metzger. 100 000 członków robi swoje i nic nie wskazuje aby miało się to zmienić. Dodatkowo w samym Świętokrzyskim cieszą się wielkim poparciem. Jakby nie patrzeć to chyba jedyna partia, która realnie reprezentuje swój elektorat. Bardzo się cieszę, że wreszcie dobito tego postkomunistycznego trupa, czyli SLD, Zlew czy jak to tam się teraz nazywa. Ci ludzie z prawdziwą lewicą nie mają nic wspólnego, a ich żelazny elektorat z reguły nie jest w stanie już dojść do lokalu wyborczego. Jedyną partią lewicową w tych wyborach było Razem. Nie wiem jeszcze czego się po nich spodziewać. Na temat polityki imigracyjnej i armii wygadują takie głupoty, że włos się jeży na głowie i nie tylko, natomiast w sprawach gospodarczych mieli kilka interesujących postulatów.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 07:10 PM
Post: #1069
Bug RE: Polityka ogólnie.
(27-10-2015 06:39 PM)Pakman napisał(a):  Nie wiem jeszcze czego się po nich spodziewać.
Niczego dobrego. Spójrz na ich program. 75% podatku dla firm zarabiających ponad pół miliona zł rocznie. 35-godzinny tydzień pracy. Na dodatek ich lider był przyłapany w koszulce z Marksem. Przeca to totalny komunizm! Oczywiście większość postulatów mają bardzo sensownych, ale jakoś nie potrafię im zaufać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 07:17 PM
Post: #1070
RE: Polityka ogólnie.
Te 75% to chyba tylko dla osób fizycznych i nie jest to 75% z całej kwoty tylko 75% z nadwyżki powyżej 50000. Podatek progresywny nie jest głupi, ale nie 75% i nie dla firm.

Marks wiadomo. Na każdego znajdą się haki. Jeśli jednak teraz też odstawia takie akcje to powinno się go potraktować tak samo jak Korwina.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości