Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
18-05-2015, 10:06 PM
Post: #971
RE: Polityka ogólnie.
OK, zdecydowałem. Idę głosować na mniejsze zło. A mniejsze zło to Duda. Trzeba splunąć w twarz "elytom" tego kraju, a pierwszym krokiem powinno być wyeliminowanie Komorowskiego z jego "dworem". Nie cierpię PiSu, ale na nich czas przyjdzie później. Lepszy fanatyk, niż złodziej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 06:44 AM
Post: #972
RE: Polityka ogólnie.
(18-05-2015 10:06 PM)Maynard napisał(a):  OK, zdecydowałem. Idę głosować na mniejsze zło.

Big Grin

[Obrazek: zmierzch-rp-powrot-demonow.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 09:12 AM
Post: #973
RE: Polityka ogólnie.
Już wolę Macierewicza i Pawłowicz od Tuska i Kopacz. Liczą się konkrety, a to PO o wiele bardziej Polakom zaszkodziła (podatki, OFE, wiek emerytalny, setki tysięcy dodatkowych urzędników), niż PiS.

Ale i tak w wyborach parlamentarych poprę Korwina, lub nową partię Kukiza. Potrzebne są jakieś zmiany, a trzeba je zacząć od eliminacji Bronka, a potem odsunięcia Platformy od rządów. PiS pewnie sam się skompromituje swoim fanatyzmem, a wtedy może dojść do prawdziwej zmiany rządów i odsunięcia "bandy czworga".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 11:30 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2015 11:34 AM przez Metzger.)
Post: #974
Bug RE: Polityka ogólnie.
(18-05-2015 09:55 PM)BESTIA napisał(a):  Rozumiem jeśli to była by współpraca grup ratunkowych, ale po co nam Polakom pomoc obcego mocarstwa z bronią w ręku?
Napisz jak prostemu człowiekowi.
Skoro przeczytałeś ustawę kilkukrotnie, to dlaczego zadajesz takie pytania?

Ludzie, którzy zaczęli panikować po wejściu tej ustawy w życie, pewnie myślą, że to co ona reguluje wcześniej było niemożliwe. O święta naiwności. Przecież ta ustawa nic nie zmieniła, poza uporządkowaniem pewnych kwestii.

I powiedz mi szczerze. Wietrzysz tu jakiś spisek zdrajców Polski? Prognozujesz wprowadzenie obcych wojsk celem przejęcia władzy czy coś w tym stylu?

(19-05-2015 09:12 AM)Maynard napisał(a):  setki tysięcy dodatkowych urzędników), niż PiS.
Ile dokładnie było tych "setek tysięcy"?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 10:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2015 10:23 PM przez BESTIA.)
Post: #975
RE: Polityka ogólnie.
Metzger
Czytałem, ale nadal proszę Cię, abyś podał mi sytuacje w której ta ustawa mogła by być realizowana.

Jeśli tea ustawa nie zawierała by pozwolenia na posiadanie broni przez obce służby, to nie byłoby problemu.
https://youtu.be/iz7PhSSgMRc

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 10:41 PM
Post: #976
Bug RE: Polityka ogólnie.
(19-05-2015 10:17 PM)BESTIA napisał(a):  Czytałem, ale nadal proszę Cię, abyś podał mi sytuacje w której ta ustawa mogła by być realizowana.
Np w przypadkach walki z terroryzmem lub z międzynarodową przestępczością zorganizowaną. W jakichś wydarzeniach masowych z udziałem dużej ilości obcokrajowców. Np kiedy nasi kibole jadą na mecz za granicą to często towarzyszy im polska policja.

(19-05-2015 10:17 PM)BESTIA napisał(a):  Jeśli tea ustawa nie zawierała by pozwolenia na posiadanie broni przez obce służby, to nie byłoby problemu.
A dlaczego tak się boisz tej broni? Czy myślisz, że przed tą ustawą obce służby nie wjeżdżały do Polski z bronią? A co powiesz na ćwiczenia wojskowe? Tam mają nie tylko broń palną, ale wręcz sprzęt ciężki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 12:27 AM
Post: #977
RE: Polityka ogólnie.
PO i Bronek stoją dobrze bo mają po swej stronie media głównego nurtu.
Media takie jak TVN i Polsat są zdecydowanie bardziej przychylne Platformie niz PiS i nie zawsze obiektywne.
TVN na przykład manipuluje przekazem medialnym poprzez zdania wyjęte z kontekstu ,klatki obrazowe,ogólniki..
Kiedy teraz pojawił się Kukiz to próbowali go ośmieszyć.
Kwestia PO jest dla mnie taka :
Od kiedy są u władzy to zginęło więcej generałów niż podczas 2 wojny światowej.(CASA + Smoleńsk)
Nie kłamie można sprawdzic.
Mamy Niewyjaśnione "samobójstwa" osób wysoko postawionych.Bardzo dziwne,niewiarygodne zbiegi okoliczności.
Rząd PO ponosi odpowiedzialność za tragedie w Smoleńsku.
Niedostatecznie wyszkolona załoga samolotu to wina MON.
Oddanie rządowego samolotu do putinowskiej Rosji na remont do Samary to było ryzykowne posuniecie.
Niczego nie sugeruje ,do dziś nie wiemy co się stało w Smoleńsku ponieważ Rosja nie zwróciła nam wraku a PO nie dopuściła do międzynarodowego śledztwa.
PO to partia proniemiecka w polityce zagranicznej
PiS to partia proamerykańska.
Dziś obie są antyrosyjskie choć Donald Tusk i jego banda w rządzie do niedawna zgrywali przyjaciół Putina.
Dziś Wszyscy wiedzą jak kończy się takie wchodzenie w tyłek ruskim.

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 09:46 PM
Post: #978
RE: Polityka ogólnie.
https://youtu.be/SfFu2ryCnNA

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2015, 08:26 PM
Post: #979
RE: Polityka ogólnie.
Po drugiej debacie Komorowski vs Duda - 2:0.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2015, 08:40 PM
Post: #980
RE: Polityka ogólnie.
[Obrazek: 1432058497_9vhivv_600.jpg]

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości