Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
06-05-2015, 04:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2015 05:02 PM przez BESTIA.)
Post: #2611
RE: Piłka nożna ogólnie
Policja zachowała się jak najbardziej słusznie.
Były trzy strzały hakowe, następnie strzały z gładkiej.
Koleś miał pecha, ale sam się prosił. Strzały z takiej broni mają duży rozrzut, to nie jest ak-47 ze strzał jest precyzyjny, policjant mógł celować w nogi, a kula poleciała w szyję.
Może Napiszesz Martin, że mogli gazem pieprzyc ich rozpędzić, ja napiszę ze nie mogli bo w gaz Zadziała na jedną lub kilka osób. Tak jednej chwili zatrzymali rozpędzony tłum kiboli. Należy też pamiętać o tych drugich kibicach co zaczęli rozwalac ogrodzenie, policja zapobiegala eskalacji konfliku.

Problemem stają się też mniejsze kluby i ich "kibice", sam jeździłem na mecze 2 ligi i okręgówki i b-klasy nieraz zdarzały się wyzwiska, wbieganie na murawę, kopanie piłki itd. Ciężko reagować bo jeszcze w ryj dostaniesz a policja była wzywana bardzo rzadko.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2015, 05:15 PM
Post: #2612
RE: Piłka nożna ogólnie
Chcącemu nie dzieje się krzywda.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2015, 05:58 PM
Post: #2613
RE: Piłka nożna ogólnie
(06-05-2015 04:57 PM)BESTIA napisał(a):  Policja zachowała się jak najbardziej słusznie.
Słusznie? Zabijając człowieka? Łatwo mówić, gdy nie dotyczy bezpośrednio Ciebie lub Twojej rodziny. Gratuluje podejścia.

(06-05-2015 04:57 PM)BESTIA napisał(a):  Może Napiszesz Martin, że mogli gazem pieprzyc ich rozpędzić, ja napiszę ze nie mogli bo w gaz Zadziała na jedną lub kilka osób.

Nie po co gaz, lepiej strzelać do ludzi. To w takim razie jak przyjadą górnicy na Warszawę to wydać rozkaz strzelania najlepiej z ostrej amunicji. Wówczas nie dojdzie do eskalacji konfliktu a policja zachowa się jak najbardziej słusznie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2015, 06:08 PM
Post: #2614
RE: Piłka nożna ogólnie
Trzeba było zachowywać się jak człowiek, a nie jak małpa w zoo. Powtarzam, chcącemu nie dzieje się krzywda.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2015, 06:22 PM
Post: #2615
RE: Piłka nożna ogólnie
@Krychu
Nikt normalny nie będzie bronił chuliganów i bandytów. Za burdy, które tam wszczęli powinno się ich złapać i osądzić. Wlepić zakazy stadionowe itp. Zadymiarze powinni ponieść karę i to najlepiej surową. Ale na litość boską milicji nie wolno strzelać do ludzi jak do kaczek!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2015, 06:35 PM
Post: #2616
RE: Piłka nożna ogólnie
Tylko, że taka banda sama się nie uspokoi i trzeba ich do tego zmusić. Jaką masz alternatywę dla gumowych kul ? POlicja ma bić się z taką grupą kiboli jak na ustawce ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2015, 06:50 PM
Post: #2617
RE: Piłka nożna ogólnie
(06-05-2015 06:35 PM)KrychuTMT napisał(a):  Jaką masz alternatywę dla gumowych kul ?

Zacznijmy od tego, że kule to nie jest żadne rozwiązanie. Tam nie mieliśmy do czynienia z sytuacją że były setki czy tysiące chuliganów i trzeba było wzywać posiłki z sąsiednich powiatów. Starczyła sprawna akcja, nie wiem polanie wodą czy coś w tym rodzaju, rozgonienie towarzystwa i tyle.

(06-05-2015 06:35 PM)KrychuTMT napisał(a):  POlicja ma bić się z taką grupą kiboli jak na ustawce ?

Jak na ustawce, to z kibolami nie mieliby żadnych szans Wink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2015, 07:46 AM
Post: #2618
RE: Piłka nożna ogólnie
Jestesmy po polfinalach Ligi Mistrzów. Juventus wygral z Realem 2:1 notujac bardzo dobre spotkanie. Obrona Realu jakas taka dziurawa i musi sie poprawic jesli Krolewscy chca atakowac. U mistrza Wloch idealnie zadzialala kombinacja doswiadczenia z mlodoscia. Imponowal szczegolnie Morata i Sturaro.

Przy okazji, obejrzalem ten mecz w Multikinie i gdyby nie dosc wysoka cena (jak za mecz ktory mozna obejrzec duzo taniej) 20 zlotych to bym chodzil na taka LM co tydzien.

W drugim meczu Barcelona wygrala 3:0 z Bayernem i wlasciwie zapewnila sobie awans. Ciezko zakladac, ze Barca nic nie strzeli a Niemcy wbija co najmniej 3 gole.
Mimo ze dlugo utrzymywal sie wynik 0:0 to mecz mogl sie podobac: imponowala szczegolnie Barca, ktora co rusz nekala Neurera (swietny mecz tego bramkarza). Bayern niewiele mogl zrobic, stawial sie, walczyl ale ewidentnie brakowalo sily ognia: brak Ribery'ego i Robbena az nadto widoczny. Lewy odciety od podan, mial jedna okazje przez caly mecz.

Barca strzelila wszystkie gole w ostatnim kwadransie, najpierw Messi tradycyjnie schodzil z prawej do srodka i nietradycyjnie uderzyl w krotki rog. Pozniej przeprowadzil kapitalna akcje efektownie wkrecajac Boatenga i przelobowal bramkarza. Kropke nad i postawil Neymar po szybkiej kontrze i przywileju korzysci madrze zastosowanego przez sedziego.

Barca prawie w finale, w drugim meczu powinno byc wiecej emocji ale..po ciekawych pierwszych meczach rewanze beda spokojniejsze. Barca nie da sobie zrobic krzywdy a Bayern jej nie przelamie.

Juve pojedzie bronic skromnej zaliczki, pozwoli grac Realowi i jak szybko nie straci/strzeli gola to mecz bedzie przypominal boje Realu z Atletico i Juve z Monaco.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2015, 08:16 AM
Post: #2619
RE: Piłka nożna ogólnie
W zasadzie mogę napisać tylko to co już pisałem po meczu z PSG. Na tak grającą Barcelonę nie ma mocnych. Mimo iż Bayern przez długi czas utrzymywał dla siebie dość korzystny rezultat. Tym razem numer z Porto nie przejdzie i Barcelona wg mnie jest już w finale.
Z kim zagra? Stawiam na hiszpański finał. Real u siebie powinien odrobić straty choć Juventus nie będzie łatwym rywalem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2015, 08:56 AM
Post: #2620
RE: Piłka nożna ogólnie
Szkoda tego niewinnego człowieka,miał jeszcze tyle burd przed sobą.A ogólnie to nie rozumiem tego butthurtu,żyjemy w państwie prawa to nie jest jakaś dzika afrykańska zapadlina.Tak jak napisał @Krychu Volenti non fit iniuria.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości