Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
01-05-2015, 09:03 PM
Post: #1231
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Krav maga to sztuka walki, tak to skomentuje

https://www.youtube.com/watch?v=KpxH6s_fHEY

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2015, 01:43 PM
Post: #1232
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Autor komentarza: gluton Data: 02-05-2015

typuję wygraną Pacmana
Manny Floyd
1. 10-9
2. 10-9
3. remisowa
4. 9-10
5.- noktaun - liczenie Pacmana- 8-10
6. 10- 9 - Manny rusza i odrabia
7. remis zaciety bój
8. szybkosc Mannego rozbija Floyda- psychicznie siada Floyd
9. kryzys Floyda- 10-9 , może nokdaun???..
10. remisowa - odpoczywaja obaj
11- Floyd udanie kontruje, wygrywa i wraca do gry 9+10
12. Manny dogania nogi Floyda.Ten stoi i czeka na kontre ale nie daje rady! Manny strzela na wątrobę - liczenie pod koniec walki-
Floyd protestuje, Aafroamerykanie rzucają się na ring i biją Mannego po głowie telefonami komórkowymi jak kiedyś Gołote!!
115-113 do 114- 113 Manny!!!
Moze remis....?
Afera nie z tej ziemi Smile
Taka wizja po szklance wódki Smile



o Matko □|□ , Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2015, 01:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2015 01:48 PM przez Krzych.)
Post: #1233
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
UWAGA BOMBA ROKU:

Jason W 2 miesiące temu
Mike Tyson at his prime would KO Floyd within the first 6 rounds for sure, regardless of how good Floyd's defensive game is. He was unstoppable at one point, anyone who disagrees needs to go back and watch some of his fights, there is no stopping that sort of offense.

Gość zebrał 269 odpowiedzi na ten komentarz na youtube. https://www.youtube.com/watch?v=-1oxSRHdLXw

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2015, 02:54 PM
Post: #1234
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Odpowiedzieli hucznie na jego idiotyzm,.tak wogóle to nie ma co komentować, . Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2015, 03:13 PM
Post: #1235
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Boder na głównej
"Kurde nawet moja mam obejrzała ważenieWinki powiedziała tak: Lepszy już ten murzyn bo ten chińczyk to jakiś pajac i pozerWink"


Big GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2015, 03:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2015 04:21 PM przez Wietnam.)
Post: #1236
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Też coś pacne po januszowemu, Smile to dobrze że jego że mama z wyglądu tylko kojarzy Mayweathera Big Grin
Szkoda że nie oglądała nigdy ważenia Bronera, np tego z Moliną, tam był w miarę spokojny, , Big Grin można by się pomylić co do osoby Bronka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2015, 04:00 PM
Post: #1237
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
(02-05-2015 03:13 PM)Gogolius napisał(a):  Boder na głównej
"Kurde nawet moja mama obejrzała ważenieWinki powiedziała tak: Lepszy już ten murzyn bo ten chińczyk to jakiś pajac i pozerWink"

O kurde Big Grin Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 12:37 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2015 12:41 AM przez BMH.)
Post: #1238
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
"Co to kurwa jest swierzop"... tzn. "faule boczno /barkowe.":D


Autor komentarza: Norbert
Data: 02-05-2015 19:23:24
Ninawidzę Floyda - narcyza z nieuzasadnionym wydżebanym w kosmos mniemaniem o swojej wielkości. Ten jego defensywno-destrukcyjny styl z licznymi faulami ( łokcie) i klinczami oraz faule boczno /barkowe.

Manny musi Go zniszczyć : szybkością , biciem długich serii ciosów, wspaniałą prawą ręką i dobrą pracą nóg.
Jestem za Mannym za całokształt jego boksu oraz postawę jako człowieka poza ringiem
( altruista , filantrop , polityk , patriota i dobry anioł swojego narodu ).

Manny ! Manny ! Zniszczy Floyda ! KO do 10 rundy max !
pozdrovionka dla WSZYSTKICH...

Faraon jest dobry. Nieugiety i ostry jak brzytwa.

Autor komentarza: Faraon
Data: 02-05-2015 19:35:16
Mayweather nie jest dla mnie żadną ikoną boksu i nigdy nie zostanie nawet jak będzie miał 100 w rekordzie.
Nie pisać mi tu o zazdrości itd poprostu typa nie trawie pod wieloma wzgledami itd.

O kurdeBig Grin


Autor komentarza: rafaeltheo
Data: 02-05-2015 21:15:34
Panowie witam witam
Panowie witam witam

No ja se siedze z laska, bedzie wielka wielka walka, Panowie ja dzis piec piwek przygotowanych, 4 tatry mocne 1 zywiec, chyba tez jakas pizza, siedzimy se no wielka walka naprawde Panowie zycze wszystkim kawal dbrego boksu i niezapomnianej nocy
Jestesmy swiadkami historii

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 06:21 AM
Post: #1239
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Końcówka dobra Big Grin


Autor komentarza: HomerData: 03-05-2015 07:04:16
z pewnością walka nie do jednej mordy, jak to sugeruja niektórzy, ale floyd wygrał zasłużenie, choć serducho boli, bo chciałbym zwycięstwa pacmana. brawo floyd. tego skurczybyka nawet sam na sam w windzie by się nie dało trafić. dobry jest. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 07:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2015 07:53 AM przez BMH.)
Post: #1240
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
W ktorym miejscu konczy sie zart, a w ktorym zaczyna sie bol tylka to chyba nie musze wskazywac. Khanowi za 5 lat minie prime, a Floyd jako 43 latek zapewne dopiero osiagnie optymalna forme.Confused

(03-05-2015 07:29 AM)Joker napisał(a):  A Floyd Kurito i tak nie wyjdzie do Gołowkina,Lary,Khana lub poczeka z 5lat jak Khanowi prime minie.

Autor komentarza: rafaeltheo
Data: 03-05-2015 08:46:11
Zbiorowa paranoja siegnela apogeum- uciekanie i poglaskanie rywala raz na rundę jest obwieszczne zwycięstwem.
No coz- mysle ze ofiary zbiorowej paranoi same zdaja sobie sprawe, ze potrzebują pomocy Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości