Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waga ciężka - POLSKA
02-02-2015, 10:29 PM
Post: #221
RE: Waga ciężka - POLSKA
Jeżeli ktoś taki zdobył brąz MP to poziom musi być zajebiście wysoki :v :v :v.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2015, 07:33 AM
Post: #222
RE: Waga ciężka - POLSKA
Polska waga ciężka zyskała kolejnego fantastycznego "prospekta". Jest nim........Paweł Kołodziej Confused

Tak to prawda, Harnaś przenosi się do najcięższej dywizji gdyż nie ma już siły walczyć ze swoją wagą, a ma już swoje lata. Trenować ma go Gmitruk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2015, 09:04 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2015 09:04 AM przez saliman1.)
Post: #223
RE: Waga ciężka - POLSKA
Wasyl wiedział co robi. Zdawał sobie sprawę z umiejętności "Harnasia", walki z bumami, a potem sprzedał jego rekord, ale chociaż drogo Wink Nie mam pojęcia jak potoczy się jego kariera pod skrzydłami Gmitruka. To znaczy wiem. Skończy się dechami w walce z pierwszym lepszym rywalem z mocnym uderzeniem Big Grin Pytanie jest inne. Ile walk ze Słowakami i Węgrami zanim znowu wystawią Kołodzieja na rzeź?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2015, 12:39 PM
Post: #224
RE: Waga ciężka - POLSKA
@Martin
Przecież to już wiadomo od dwóch tygodni Smile.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2015, 01:35 PM
Post: #225
RE: Waga ciężka - POLSKA
(10-03-2015 12:39 PM)Sander napisał(a):  @Martin
Przecież to już wiadomo od dwóch tygodni Smile.

No dobrze, a ja wiem od wczoraj wieczór Tongue.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2015, 10:44 AM
Post: #226
RE: Waga ciężka - POLSKA
Gebnga Oluokun znów zaboksuje w Polsce. Tym razem sprawdzi Marcina Rekowskiego. Ich walka 10 kwietnia w Gliwicach.
Oluokun udowodnił w ostatniej walce, że dla kogoś takiego jak Wach czy Rekowski może być groźny, ale faworyta upatruję jednak w Rekowskim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2015, 01:03 PM
Post: #227
RE: Waga ciężka - POLSKA
To dobra wiadomość. Szykuje się fajny pojedynek. Rekowskiego nie znam ale po tym, co pokazał Oluokun to Marcin ma czego się obawiać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2015, 09:20 PM
Post: #228
RE: Waga ciężka - POLSKA
B. ciekawy dobór rywala. Zapowiada się twarda i zacięta walka. Myślę, że sportowo to b. zbliżony poziom i o wyniku może decydować dyspozycja dnia. No i sędziowie mogą trochę przychylniej patrzeć na Reksa. Aczkolwiek Oloukun jest niezły technicznie, dosyć twardy, a przy tym potrafi nieprzyjemnie uderzyć (polecam jego KO na Airichu) - myślę, że może napędzić Polakowi solidnego stracha i napsuć dużo krwi. Jeżeli Rekowski będzie aktywny i uniknie cepów rywala, to powinien wyciągnąć decyzję. Wynik jest jednak sprawą otwartą i myślę, że możemy zobaczyć ciekawe widowisko. Z chęcią obejrzę, może nawet wybiorę się do Gliwic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2015, 11:23 PM
Post: #229
RE: Waga ciężka - POLSKA
No to po 22 maja nie zależnie od wyniku rewanżu z Drozdem, będziemy mieli jeszcze jednego, Krzychu Diablo Włodarczyk napewno przejdzie do ciężkiej, to jest pewne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2015, 11:52 PM
Post: #230
RE: Waga ciężka - POLSKA
WP skąd masz takie info?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości