Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
20-02-2015, 06:09 PM
Post: #2361
RE: Piłka nożna ogólnie
@Kubala
1. Nie pytałem czy należysz do kiboli tylko czy znasz jakiegoś kibola osobiście, miałeś jakikolwiek choć najmniejszy kontakt z jakimś kibolem.
2. Wyobraź sobie, że ja też nikogo nie zabiłem ani nie napadłem w imię miłości do klubu.
3. Możesz to sobie nazywać kompleksem Legii czy jak tylko chcesz. Na mnie ta propaganda wielkiej Legii po prostu nie działa.

Masz tu kolejny przykład:

"Kary za zachowanie kibiców w związku z meczem Pucharu Polski pomiędzy Śląskiem Wrocław a Legią Warszawa z dnia 12 lutego 2015 roku:

4 tysiące złotych kary dla Śląska Wrocław za używanie środków pirotechnicznych w trakcie meczu, w szczególności odpalenie 5 petard hukowych przez kibiców klubu gospodarzy na trybunie B.

4 tysiące złotych kary dla Legii Warszawa w zawieszeniu na okres 6 miesięcy za używanie środków pirotechnicznych bezpośrednio przed rozpoczęciem meczu."

http://www.90minut.pl/news/246/news24643...-PZPN.html

Pytanie: czemu kara dla Legii jest w zawieszeniu a dla nas nie?
Odpowiedź: bo nie jesteśmy Legią...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2015, 06:19 PM
Post: #2362
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Jeśli dopuszczasz kiboli wiejskich klubików to tak. I to z niejednym.

I na tym kończę Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2015, 03:16 PM
Post: #2363
RE: Piłka nożna ogólnie
Radovic przyznaje ze wybiera sie do Chin za forsa, ale... za poltora roku ma wrocic do Legii. Ponoc obiecal to Lesnodorskiemu, ze wyjedzie ale na krotko.
Ale to sobie wymyslil Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2015, 03:44 PM
Post: #2364
RE: Piłka nożna ogólnie
użytkownik twojstary go przywita i zapozna z kulturą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2015, 08:36 PM
Post: #2365
RE: Piłka nożna ogólnie
Jagiellonia pyknęła Śląsk Wrocław na wyjeździe a więc radość Martina była przedwczesna. Wink Gratki dla Jagi bo właśnie dogonili Legię Warszawa. Tak będzie przynajmniej do jutra, kiedy Legia zmierzy się z Koroną. Joker zapowiada wielką jatkę, a więc szykuje się ekstra starcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2015, 08:52 PM
Post: #2366
RE: Piłka nożna ogólnie
Berg zapewne znów da szansę rezerwowym przez co niespodzianka jest możliwa.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2015, 09:10 PM
Post: #2367
RE: Piłka nożna ogólnie
(21-02-2015 08:36 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Jagiellonia pyknęła Śląsk Wrocław na wyjeździe

Ano pyknęła.
Właśnie wróciłem z meczu, powiem Wam, że przegrać dziś ten mecz było naprawdę sztuką. Coś nieprawdopodobnego jacy my dzisiaj byliśmy nieskuteczni....bramka Jagiellonii po prostu zaczarowana. Naprawdę ciężko coś sensownego napisać po meczu, w którym wypracowaliśmy sobie kilkanaście sytuacji i w sumie na niewiele pozwoliliśmy rywalowi a przegraliśmy. Zdominowaliśmy Jagę niemal totalnie, szczególnie po 60 minucie. I co? I nic to nie dało, ech jaka ta piłka bywa okrutna. Jako, że już bardziej nieskutecznym być się nie da to mam nadzieję, że teraz już pójdzie z górki...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2015, 09:25 PM
Post: #2368
RE: Piłka nożna ogólnie
Czym przedwczoraj Cillessen dla Legii tak dzisiaj Baran dla Śląska. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2015, 07:56 PM
Post: #2369
RE: Piłka nożna ogólnie
Kolejny mecz Legii na zero z przodu. To jednak trochę niepokoi biorąc pod uwagę nadchodzący rewanż z Ajaxem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2015, 08:13 PM
Post: #2370
RE: Piłka nożna ogólnie
Wilku
Nie ma co robić tragedii. W Legii nikt dzisiaj nie grał z tych zawodników, którzy wybiegną w czwartek, więc nie ma co większych wniosków wyciągać. Mnie tam osobiście cieszą te straty punktowe Legii, więc niech to się jak najczęściej powtarza Tongue
A Ajax dziś słabiutko, nie istniał z Willemem II Tilburg... Dobrze tam nie jest, więc przydałoby się, aby Legia to w czwartek wykorzystała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości