Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stiverne vs Wilder
16-01-2015, 06:36 PM
Post: #131
RE: Stiverne vs Wilder
Straszny lanser ten Wilder, obejrzałem dok. z Showtime. Czy Ameryka chce takiego pyszałka A'la Broner w tak ważnej wadze? Nie wydaje mi się. Stiverne musi go załatwić. Ostateczny TYP: Stiverne TKO 3
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2015, 07:36 PM
Post: #132
RE: Stiverne vs Wilder
(16-01-2015 06:36 PM)CCConeser2 napisał(a):  Straszny lanser ten Wilder, obejrzałem dok. z Showtime. Czy Ameryka chce takiego pyszałka A'la Broner w tak ważnej wadze? Nie wydaje mi się. Stiverne musi go załatwić. Ostateczny TYP: Stiverne TKO 3

zgadzam się z tobą Ccc,.
mój ostateczny typ się nie zmienia, Stiverne TKO 4.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2015, 07:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2015 07:47 PM przez Krzych.)
Post: #133
RE: Stiverne vs Wilder
Też bym raczej nie odbierał postawy Stiverne jako niepewność. On jest po prostu spokojny i opanowany, taki ma charakter, nie nadaje się do takich szopek na konferencji. To zachowanie Wildera jest właśnie podejrzane, bo świadczy o tym, że nie panuje nad emocjami i cała sytuacja, presja i tak dalej, go przerasta. A przy jego skłonności do tracenia głowy w ringu to może przynieść bardzo bolesne skutki. Jeżeliby tak policzyć ile poważnych walk wygrali zawodnicy zachowujący się przed walką tak jak teraz Wilder, a ile zawodnicy zachowujący zupełny spokój, to statystyka byłaby przytłaczająca na korzyść tych spokojnych. Są wyjątki, jak wszędzie i ze wszystkim, ale w zdecydowanej większości przypadków takie zachowanie jak to Wildera jest oznaką słabości, a nie siły.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2015, 07:58 PM
Post: #134
RE: Stiverne vs Wilder
Na konferencji Stiverne świetnie zdeklasował Wildera,mimo że ten starał się odgryzać.Stiverne cierpliwie czeka na walke i na wykonanie planu a Wilder sprawia wrażenie człowieka który chciałby bo prostu mieć to już za sobą.Strasznie nerwowy jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2015, 08:09 PM
Post: #135
RE: Stiverne vs Wilder
o której ważenie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2015, 08:10 PM
Post: #136
Bug RE: Stiverne vs Wilder
(16-01-2015 07:58 PM)Melvin napisał(a):  Wilder sprawia wrażenie człowieka który chciałby bo prostu mieć to już za sobą.Strasznie nerwowy jest.
Nic dziwnego. W końcu to jego debiut na poważnym poziomie boksu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2015, 09:04 PM
Post: #137
RE: Stiverne vs Wilder
Ważenie około północy.

http://www.badlefthook.com/2015/1/16/755...ry-16-2015

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2015, 09:23 PM
Post: #138
RE: Stiverne vs Wilder
Ktoś już wie czy ogląda walkę na żywo?
Czy będę tu sam cieszył się z pierwszej udanej obrony pasa przez BWARE?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2015, 09:28 PM
Post: #139
RE: Stiverne vs Wilder
Ja nie jestem pewny. Czasem mi się chce oglądać mniejsze walki w nocy, czasem mi się nie chce wstać ani czekać całą noc na większe... Zobaczymy co będzie jutroSmile Ale raczej wątpię żebym sobie odpuścił. Choć skoro mogłem sobie odpuścić Cotto-Martinez i obejrzeć rano...

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2015, 09:35 PM
Post: #140
RE: Stiverne vs Wilder
Ja oglądam na 100%!
Nie ma innej opcji, nie ma innej walki w HW, która by mnie tak ciekawiła - THIS IS WAR!!!!

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości