Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao - Chris Algieri
08-12-2014, 04:32 PM
Post: #161
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Tak to jaki dobry 70:30?80:20 dla czarnego brata?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 04:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2014 04:40 PM przez KrychuTMT.)
Post: #162
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Wyniki PPV nie kłamią. 60:40 to absolutne minimum, a najuczciwszy byłby podział 65:35 albo 70:30.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 04:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2014 04:51 PM przez Krzych.)
Post: #163
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
No cóż, Floyd z samym Alvarezem zrobił więcej PPV niż Pacquiao przez 3 ostatnie walki. Ostatnie 3 walki Floyda to 4 mln PPV, ostatnie 3 walki Pacmana to 1,6 mln PPV. PPV to główne źródło zysku przy ich walkach, to ich odróżnia od reszty i to jest główny wykładnik z negocjacjach. Mamy więc razem 5,6 mln PPV. Floyd wnosi 4 mln, czyli 71,5%. Czyste liczby. Tylko niech nikt nie porównuje przeciwników, bo to że Floyd wyszedł do najlepszych, a Pacman nie, to chyba nie jest argument po stronie Mannyego? Jeżeli weźmiemy pod uwagę jeszcze wcześniejsze walki, kiedy Pacmanowi wiodło się nieco lepiej, czyli Marquez III-Bradley I-Marquez IV, a w przypadku Floyda Ortiz-Cotto-Guerrero, no to trochę się zmieni. U Floyda mamy 875+1,5+1,25 czyli 3,6, u Pacmana 1,4+900+1,15, czyli 3,45, z tym że wyniki Floyda są potwierdzone a wyniki Pacmana to liczby Aruma. Ale już mniejsza o to. Wychodzi 7.6 miliona do 5 milionów. 60-40. Z tym że nie liczymy czegoś co było kiedyś, bo wtedy to jeszcze Tyson i Roy by się załapali na ośmiocyfrowe wypłaty. Liczy się kilka poprzednich występów, zapewne rok wstecz, max 2. Około 3 walki wstecz. A to jest tylko PPV, bilety też wyglądają lepiej dla Floyda, on nikomu biletów za darmo nie rozdawał, tylko sprzedawał wszystkie błyskawicznie w bardzo wysokich cenach. Nie przeniósł się też do Chin, bo w USA przestało mu się opłacać walczyć bo za mało zarabia i nic mu nie zostanie po odcięciu podatków i kosztów. Czysto finansowo Manny swoje wnosi, dlatego może liczyć na podział procentowy a nie jakiś "siedmiocyfrowy ochłap" jak reszta, ale nie przesadzajmy. 70/30, może jako że jest grudzień i święta to 65/35, ale nic więcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 04:47 PM
Post: #164
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
@Joker ma rację, walka dekady ,Mistrza świata 6 kategorii wagowych z liderem rankingu P4P, , podział niższy niż 40:60 na niekorzyśc Pacquiao powinien być wyśmiany
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 04:49 PM
Post: #165
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Liczby nie kłamią Smile.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 05:20 PM
Post: #166
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Z całą pewnością można mi zarzucać nieobiektywność jeżeli chodzi o Pacquiao, ale to są akurat czyste liczby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 05:23 PM
Post: #167
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Gdzieś w mediach, ktoś coś tam kombinował i podał że 100 mln dla Floyda i 80 dla Pacmana. Nie wiem czy to już liczono z ppv, ale jeżeli nie i jeżeli by zachowano takie proporcje to myślę, że przy takich sumkach, nikt nie będzie strzelał focha... Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 05:27 PM
Post: #168
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Tylko
niech nikt nie porównuje
przeciwników, bo to że Floyd
wyszedł do najlepszych, a
Pacman nie, to chyba nie jest
argument po stronie Mannyego?
*
Nosz o zesz kur(...)dole to ma najwiekszy wplyw.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 05:41 PM
Post: #169
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
(08-12-2014 04:24 PM)Krzych napisał(a):  Przecież to jest zwykła sygnatura, jeden obrazek. Z czego piszesz? Pewnie z jakiegoś telefonu? Może je trochę zmniejszę na wysokość.

Nie kolego pisze jak zawsze z kompa. Od jakiegos czasu caly czas mi ginie prawa strona Twoich postow. Sygnatura jest jakby za szeroka. Tylko ja tak mam?Huh Koniec offtopu. Sorki.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 05:55 PM
Post: #170
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Ja też tak mam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości