Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
02-12-2014, 10:34 PM
Post: #651
RE: MMA
Cormier, to kawal twardej i silnej bestii! Jak Jones sie zagapi, to moze sie to skonczyc dla niego ciezkim KO, bo Daniel ma dobry cios, i umie pojsc za nim jezeli naruszy rywala. Faworytem jest bardziej wszechstronny i gorujacy warunkami fizycznymi Jones, ale nie skreslam Cormiera, i bede mocno mu kibicowal w tej walce. Wygrany tej potyczki moglby rzucic wyzwanie Cainowi Velasquez'owi, jezeli ten nie da sie zalatwic jakas dzwignia Werdumowi.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 12:30 AM
Post: #652
RE: MMA
BMH
Jezeli wygra Cormier to żadnej walki z Velazquezem nie będzie.Właśnie po to Cormier przeszedł do lhw by tego uninknąć-koledzy lub przyjaciele i trenuja w jednym klubie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 12:18 PM
Post: #653
RE: MMA
Podejrzewam, ze za dobry hajs, schowaja swoja przyjazn w kieszen i wejda do klatki.Wink Jezeli jednak beda sie wzbraniac ku takiej potyczce, to chyba lepiej by wygral Jones.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 03:12 PM
Post: #654
RE: MMA
Uważacie, że Brett Cooper sprawi jakiekolwiek problemy Chalidowowi? Bilans ma 30-10, a więc to tak średnio wróży dobrej wyrównanej walce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 07:59 PM
Post: #655
RE: MMA
Cormier nie wygra z Jonsem, a Velazquez z Werdumem. Werdum ostatnio poczynił wielki postęp i ma jedno z najlepszych BJJ w HW dodatkowo omijają go kontuzje.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 09:54 PM
Post: #656
Bug RE: MMA
(03-12-2014 03:12 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Uważacie, że Brett Cooper sprawi jakiekolwiek problemy Chalidowowi?
No way. Nikt Czeczeńcowi nie zakontraktuje rywala, który stanowiłby realne zagrożenie. To jest KSW. Cyrk musi się kręcić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 10:38 PM
Post: #657
RE: MMA
Ale miał przecież z Drwalem walczyć, ale ten dostał kontuzji. Uważasz, że Drwal byłby również za słaby dla Chalidowa? Moim zdaniem mogłaby być bardzo dobra walka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 10:44 PM
Post: #658
RE: MMA
Metzgerowi ktos kiedys mowil, ze Drwal spokojnie wygralby z Khalidovem. Ciekawy jestem, ale ja stawialbym na Mameda.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 10:47 PM
Post: #659
Bug RE: MMA
(03-12-2014 10:38 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Ale miał przecież z Drwalem walczyć, ale ten dostał kontuzji. Uważasz, że Drwal byłby również za słaby dla Chalidowa?
No racja, ale wtedy Drwal przejąłby rolę islamisty w KSW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 10:49 PM
Post: #660
RE: MMA
Wilczekstepowy
W MMA nie ma co się sugerować rekordem, ale w tym wypadku zgadzam się z Metzgerem. Dzisiaj gdy słyszałem zapowiedź tej walki:
"Mamed Khalidow najgroźniejszych zawodnik MMA w europie" ogarnął mnie śmiech.Jeszcze bardziej śmieszą mnie teksty w stylu, Mamed ma szansę w UFC na walki z najlepszymi.Tongue

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: