Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moskwa 28.11.2014
25-11-2014, 05:51 PM
Post: #1
Moskwa 28.11.2014
Już za 3 dni bardzo ciekawa gala w Moskwie, na której wystąpi kilku czołowych reprezentantów Rosji. Szkoda tylko, że rywale nie są z wysokiej półki. Oto zestawienie walk:

Waga półśrednia: Rusłan Prowodnikow - Jose Luis Castillo
Prowodnikow będzie starał się odbudować po kontrowersyjnej porażce z Algierim. Castillo byłby równorzędnym rywalem 10 lat temu, ale nie teraz
Mój typ: Prowodnikow przed czasem

Waga lekka: Eduard Trojanowski - Jose Agustin Feria
Trojanowski był bliski walki o pas mistrzowski z Abrilem, ale przeszkodziła mu kontuzja. Feria ma ładny bilans, ale wypracowany na bumach i megabumach.
Mój typ: Trojanowski przed czasem

Waga cruiser: Dmitrij Kudriaszow - Juan Carlos Gomez
Chyba najciekawszy pojedynek gali. Potwornie mocno bijący Kudriaszow vs Gomez, będący przebrzmiałą sławą, lecz nie przegrywający z byle kim ( a tym bardziej przed czasem). Mimo wszystko liczę na efektowne ko Rosjanina.
Mój typ: Kudriaszow przed czasem

Waga cruiser: Rachim Czachkijew - Jackson Junior
Brazylijczyk walczył dotychczas w półciężkiej, gdzie przegrał tylko z Lepichinem i był to wynik kontrowersyjny. Chyba jednak Ingusz go przełamie.
Mój typ: Czachkijew przed czasem

Waga super piórkowa: Andriej Klimow - Gabino Cotta
Klimow to solidny bokser, który przegrał tylko z Crawfordem. Cotta ma ładny bilans, lecz wg Boxreca jest Nr 22 Meksyku w piórkowej.
Mój typ: Klimow na punkty

Waga junior półśrednia: Siergiej Lipiniec - Ernie Sanchez
Lipiniec ma za sobą bogatą karierę amatorską, a potem walczył w MMA, gdzie dorobił się tytułu mistrza świata WAKO (niewiele mi to mówi). Jako bokser zawodowy stoczy swą piątą walkę. Młody Filipińczyk był niezły, ale ... w super koguciej i piórkowej
Mój typ: Lipiniec przed czasem

Waga półciężka: Jegor Miechoncew - Joey Vegas
Miechoncew to amatorski mistrz olimpijski, mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy. Ma kapitalną technikę i silny cios. Jako zawodowiec na razie ma bilans 6(6) - 0. Pochodzący z Ugandy Vegas kiedyś był niezły, lecz ostatnio jest już tylko nierówno boksującym journeymanem.
Mój typ: Miechoncew przed czasem

Waga ciężka: Siergiej Kuźmin - Nicholas Buule
Kuźmin to nowa nadzieja Rosji w ciężkiej. Debiutuje jako zawodowiec, ale jako amator był dwukrotnie mistrzem Europy. Buule ma bilans 3(3) - 0 z ringów w Ugandzie, skąd pochodzi.
Mój typ: Kuźmin na punkty

Waga półciężka: Dmitri Biwoł - Jorge Rodriguez Olivera
Debiutujący Biwoł jest mi zupełnie nieznany. Rodriguez był królem nokautu w swym rodzinnym Urugwaju, lecz na arenie międzynarodowej to on przegrywa (i to sporo przed czasem), ale z rywalami dobrej klasy. Wynik trudny do przewidzenia.
Mój typ: Biwoł na punkty

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2014, 06:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2014 06:03 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #2
RE: Moskwa 28.11.2014
Walczy kilku prospektów jak np. Miechnoncew więc warto obserwować. Główna walka to jednak nieporozumienie bo Castillo już dawno powinien zakończyć karierę i czekać na HoF, a nie rozmieniać się za pieniądze w Rosji.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2014, 08:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2014 08:08 PM przez Martin.)
Post: #3
RE: Moskwa 28.11.2014
Faktycznie rywale Rosjan nie powalają na kolana, najciekawsza walka to Kudriaszow vs Gomez, ale i tak zwycięzca może być tylko jeden...
Ciekawy też jestem jak zaprezentuje się Kuźmin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2014, 08:14 PM
Post: #4
RE: Moskwa 28.11.2014
Będzie trzeba popatrzeć. Miechoncewa widziałem raz bodajże kiedyś w Makao i jest to kawał boksera i liczę na wiele w jego wykonaniu. Czakijew - Jackson Junior może być fajnym widowiskiem. Brazylijczyk Lepikhinowi nie ustępował w niczym. Czakijew to chyba jednak inna półka niż Lepikhin i spokojnie pokona Juniora. Trojanowski i Provodnikov to freaki. Kudriaszow - Gomez, szykuje się smutny, chyba już definitywny koniec Gomeza. Można powiedzieć wreszcie... Rosjanin go rozniesie. Klimov taki średniak moim zdaniem, pozostałych nie znam Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2014, 06:55 PM
Post: #5
RE: Moskwa 28.11.2014
Co ciekawe,na tej samej gali powróci sam...Mickey Rourke,znany hollywoodzki aktor,który ma już 62 lata,zawalczyć ma z Amerykaninem Elliotem Seymourem .Wątpie czy w kiedykolwiek w oficjalnej walce wystąpił ktoś starszy.Jak sam mówi do Powrotu zainspirował go sam Rusłan Prowodnikow,choć miejmy nadzieje że nie będzie walczył w podobnym stylu,bo w tym wieku to nawet taki bum jak Seymour może narobić szkody.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2014, 09:33 PM
Post: #6
RE: Moskwa 28.11.2014
Ta walka Rourke to na poważnie ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2014, 08:18 AM
Post: #7
RE: Moskwa 28.11.2014
Pokazówka chyba.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2014, 04:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2014 05:29 PM przez CCConeser2.)
Post: #8
RE: Moskwa 28.11.2014
Wiecie, o której walczy Castillo z Prowodnikowem? Macie streama. Przepraszam, że ja tak zawsze żebrzę, no ale Big Grin.

Macie może coś lepszego niż to? http://www.vipleague.is/boxing/268566/1/...nline.html Po włączeniu AB nie widze obrazu i jest komunikat, żeby wyłączyć, czyli w spokoju nie dadza obejrzeć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2014, 05:34 PM
Post: #9
RE: Moskwa 28.11.2014
http://www.sportingvideo.tv/20141127/vv5...52900.html

Mechoncew się pomęczył troszkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2014, 05:41 PM
Post: #10
RE: Moskwa 28.11.2014
@kubala
Link nie działa Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: