Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moskwa 28.11.2014
28-11-2014, 09:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2014 09:59 PM przez Wietnam.)
Post: #31
RE: Moskwa 28.11.2014
(28-11-2014 09:48 PM)KrychuTMT napisał(a):  Może rewanż z Algierim, w końcu nadal ma pas Big Grin.
Co do samego Ruska, nic specjalnego. Każdy lepszy bokser go ogrywa.

Prawda, Rusłan będzie miał problemy z lepszymi technicznie pięściarzami walczącymi na dystans.

(28-11-2014 09:26 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  ______________________________________
Dlatego też Rourke tak świetnie zagrał w Zapaśniku. Wink

i jak widać przeżył skok Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2014, 10:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2014 10:12 PM przez redd.)
Post: #32
RE: Moskwa 28.11.2014
Ruscy mają jakąś dziwne zamiłowanie do ringowej nekrofilii i zwożeniu bokserskich trucheł do siebie na gale. Ściągnięcie Rourke to ja nawet nie wiem jak określić... oglądanie starego dziadka w ringu z opłaconym bumem? Castillo dla Provodnikova to też abstrakcja i smród gnijącego trupa. Jeszcze Gomez przegrywający w 20 sekund... Dobrze, że nie oglądałem tej szopki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2014, 10:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2014 10:22 PM przez Metzger.)
Post: #33
Bug RE: Moskwa 28.11.2014
(28-11-2014 10:11 PM)redd napisał(a):  Ruscy mają jakąś dziwne zamiłowanie do ringowej nekrofilii i zwożeniu bokserskich trucheł do siebie na gale. Ściągnięcie Rourke to ja nawet nie wiem jak określić... oglądanie starego dziadka w ringu z opłaconym bumem? Castillo dla Provodnikova to też abstrakcja i smród gnijącego trupa. Jeszcze Gomez przegrywający w 20 sekund... Dobrze, że nie oglądałem tej szopki.
Zgadzam się, ale dla niedzielnych Iwanów to nie lada atrakcja. Chętnie obejrzą jak ich rodak demoluje amerykańskie legendy, aby podleczyć swoje kompleksy narodowe. A poza tym to duża i łatwa kasa. Jak tak dalej pójdzie, to z czasem i przeciwników zaczną ściągać sensownych, i coraz więcej walk mistrzowskich będzie odbywać się w Rosji. Tak czy siak ruski boks rozwija się wyjątkowo efektownie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2014, 10:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2014 10:27 PM przez Wietnam.)
Post: #34
RE: Moskwa 28.11.2014
To nic innego jak promocja,aby bilety sprzedały się do ostatniego,sciagana jest gwiazda Filmu a takie freak fighty dla tych iwanòw to największą atrakcja, nie zdziwe się jak na następnej gali między linami pojawi się Seagal, , który uwielbia Rosjan a jego najlepszym kumplem jest Władimir Władimirowicz Putin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2014, 10:30 PM
Post: #35
RE: Moskwa 28.11.2014
Walka główna to mismatch, a występ Rurki to parodia, ale za to warto było obejrzeć Kudriaszowa. Zaczynam podejrzewać, że on ma nie tylko najsilniejsze uderzenie w cruiser, ale P4P, czyli lepsze od ciężkich. Posprząta wagę cruiser w ciągu 2 lat, a potem może zacznie sprzątać ciężką. Z tym, że tam jednak będzie mu brakowało gabarytów. Zapytali Lebiediewa, jak wyobraża sobie walkę z Kudriaszowem, to odparł, że w ogóle sobie nie wyobraża, bo jeszcze tylko 3-4 walki i kończy karierę. Gość wie, co mówi. Huck pewnie ucieknie do ciężkiej, a reszta jest bez szans z potworem.

Czachkijew wciąż popełnia ten sam błąd. Chce znokautować rywala przez gardę i wkłada całą siłę w uderzenia, które nie mają sensu. Sam przy tym dużo inkasuje i będzie mu ciężko dobić się do jakiegoś mistrzowskiego pasa.

Z pozostałych poniżej oczekiwań wypadli Miechoncew i Klimow. Kuźmin wygrał łatwo, ale miał buma za przeciwnika. Natomiast bardzo spodobał mi się Biwoł, jak się okazuje amatorski młodzieżowy mistrz świata i Europy. Przeciwnika miał z gatunku średniaków, a zbił go strasznie, pokazując przy tym dobrą technikę i szybkość. No i jeszcze brawa należą się Trojanowskiemu za piękny nokaut. Może w końcu dostanie title shota, to będzie ciekawie. Z dobrym technikiem nie wygra, ale na meksykańskich swarmerów bardzo się nadaje.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2014, 10:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2014 10:46 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #36
RE: Moskwa 28.11.2014
Tu walka Kurdiaszowa: http://video.anyfiles.pl/Dmitrij+Kudrias...deo/125853

A tu Czakijewa: http://video.anyfiles.pl/Rachim+Czachkij...deo/125854

Ta druga walka była po prostu "niesprawiedliwa". Ok wiem, że to są dorośli ludzie i że za tym idą konkretne pieniądze, ale to wyglądało tak, jakby tur walczył z łanią. Jackson Junior pływał po tych uderzeniach branych najczęściej na gardę niczym worek bokserski zawieszony na linie. Zbyt duża różnica siły.
_______________________________
A tu nokaut Rourke: http://www.mmamania.com/2014/11/28/73033...cow-russia

Ja pierdzielę ale ustawka... hehehe... dosłownie ustawka wszech czasów.. Rourke mógł przywieźć ze sobą jakiegoś lepszego aktora, bo ten Seymour bardzo cienki. Nominuję Elliota Seymoura do Złotej Maliny. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2014, 04:58 PM
Post: #37
RE: Moskwa 28.11.2014
Chciałbym zobaczyć jak Kudriaszow nokautuje Hucka i Hernandeza,byłbym niezmiernie szczęśliwy widząc ich na deskach i później minę Sunderlanda Big Grin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2014, 05:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2014 05:48 PM przez RSC-2.)
Post: #38
RE: Moskwa 28.11.2014
W Moskwie dbają o interes swoich.

Oligarchowie nie po to wykładają kasę ,aby ktoś pod ich nosem miał zamiar "przyłączać Ukrainę do UE"

W Moskwie można jedynie zarobić niezłą kasę będąc słabym bokserem.
Pod warunkiem że ci ją wypłacą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 07:08 PM
Post: #39
RE: Moskwa 28.11.2014
Okazuje się, że to bezdomny był przeciwnikiem Rourke: http://www.bokser.org/content/2014/12/01.../index.jsp

Jak dla mnie to bardzo smutna i przykra sprawa...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 07:13 PM
Post: #40
RE: Moskwa 28.11.2014
Nie ma co się oszukiwać, bo jak już pisałem kilka sekund po walce - to była ustawka. Seymour by go po prostu zbił w realnym pojedynku, mimo iż nie ma dobrego bilansu i talentu. Szacunek dla chłopaka, że dalej trenuje i robi to co kocha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości