Forum - BOKSER.ORG
Moskwa 28.11.2014 - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Moskwa 28.11.2014 (/thread-2122.html)

Strony: 1 2 3 4 5


Moskwa 28.11.2014 - Hugo - 25-11-2014 05:51 PM

Już za 3 dni bardzo ciekawa gala w Moskwie, na której wystąpi kilku czołowych reprezentantów Rosji. Szkoda tylko, że rywale nie są z wysokiej półki. Oto zestawienie walk:

Waga półśrednia: Rusłan Prowodnikow - Jose Luis Castillo
Prowodnikow będzie starał się odbudować po kontrowersyjnej porażce z Algierim. Castillo byłby równorzędnym rywalem 10 lat temu, ale nie teraz
Mój typ: Prowodnikow przed czasem

Waga lekka: Eduard Trojanowski - Jose Agustin Feria
Trojanowski był bliski walki o pas mistrzowski z Abrilem, ale przeszkodziła mu kontuzja. Feria ma ładny bilans, ale wypracowany na bumach i megabumach.
Mój typ: Trojanowski przed czasem

Waga cruiser: Dmitrij Kudriaszow - Juan Carlos Gomez
Chyba najciekawszy pojedynek gali. Potwornie mocno bijący Kudriaszow vs Gomez, będący przebrzmiałą sławą, lecz nie przegrywający z byle kim ( a tym bardziej przed czasem). Mimo wszystko liczę na efektowne ko Rosjanina.
Mój typ: Kudriaszow przed czasem

Waga cruiser: Rachim Czachkijew - Jackson Junior
Brazylijczyk walczył dotychczas w półciężkiej, gdzie przegrał tylko z Lepichinem i był to wynik kontrowersyjny. Chyba jednak Ingusz go przełamie.
Mój typ: Czachkijew przed czasem

Waga super piórkowa: Andriej Klimow - Gabino Cotta
Klimow to solidny bokser, który przegrał tylko z Crawfordem. Cotta ma ładny bilans, lecz wg Boxreca jest Nr 22 Meksyku w piórkowej.
Mój typ: Klimow na punkty

Waga junior półśrednia: Siergiej Lipiniec - Ernie Sanchez
Lipiniec ma za sobą bogatą karierę amatorską, a potem walczył w MMA, gdzie dorobił się tytułu mistrza świata WAKO (niewiele mi to mówi). Jako bokser zawodowy stoczy swą piątą walkę. Młody Filipińczyk był niezły, ale ... w super koguciej i piórkowej
Mój typ: Lipiniec przed czasem

Waga półciężka: Jegor Miechoncew - Joey Vegas
Miechoncew to amatorski mistrz olimpijski, mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy. Ma kapitalną technikę i silny cios. Jako zawodowiec na razie ma bilans 6(6) - 0. Pochodzący z Ugandy Vegas kiedyś był niezły, lecz ostatnio jest już tylko nierówno boksującym journeymanem.
Mój typ: Miechoncew przed czasem

Waga ciężka: Siergiej Kuźmin - Nicholas Buule
Kuźmin to nowa nadzieja Rosji w ciężkiej. Debiutuje jako zawodowiec, ale jako amator był dwukrotnie mistrzem Europy. Buule ma bilans 3(3) - 0 z ringów w Ugandzie, skąd pochodzi.
Mój typ: Kuźmin na punkty

Waga półciężka: Dmitri Biwoł - Jorge Rodriguez Olivera
Debiutujący Biwoł jest mi zupełnie nieznany. Rodriguez był królem nokautu w swym rodzinnym Urugwaju, lecz na arenie międzynarodowej to on przegrywa (i to sporo przed czasem), ale z rywalami dobrej klasy. Wynik trudny do przewidzenia.
Mój typ: Biwoł na punkty


RE: Moskwa 28.11.2014 - Tar-Ellendil - 25-11-2014 06:02 PM

Walczy kilku prospektów jak np. Miechnoncew więc warto obserwować. Główna walka to jednak nieporozumienie bo Castillo już dawno powinien zakończyć karierę i czekać na HoF, a nie rozmieniać się za pieniądze w Rosji.


RE: Moskwa 28.11.2014 - Martin - 25-11-2014 08:07 PM

Faktycznie rywale Rosjan nie powalają na kolana, najciekawsza walka to Kudriaszow vs Gomez, ale i tak zwycięzca może być tylko jeden...
Ciekawy też jestem jak zaprezentuje się Kuźmin.


RE: Moskwa 28.11.2014 - kubala1122331 - 25-11-2014 08:14 PM

Będzie trzeba popatrzeć. Miechoncewa widziałem raz bodajże kiedyś w Makao i jest to kawał boksera i liczę na wiele w jego wykonaniu. Czakijew - Jackson Junior może być fajnym widowiskiem. Brazylijczyk Lepikhinowi nie ustępował w niczym. Czakijew to chyba jednak inna półka niż Lepikhin i spokojnie pokona Juniora. Trojanowski i Provodnikov to freaki. Kudriaszow - Gomez, szykuje się smutny, chyba już definitywny koniec Gomeza. Można powiedzieć wreszcie... Rosjanin go rozniesie. Klimov taki średniak moim zdaniem, pozostałych nie znam Smile


RE: Moskwa 28.11.2014 - Melvin - 26-11-2014 06:55 PM

Co ciekawe,na tej samej gali powróci sam...Mickey Rourke,znany hollywoodzki aktor,który ma już 62 lata,zawalczyć ma z Amerykaninem Elliotem Seymourem .Wątpie czy w kiedykolwiek w oficjalnej walce wystąpił ktoś starszy.Jak sam mówi do Powrotu zainspirował go sam Rusłan Prowodnikow,choć miejmy nadzieje że nie będzie walczył w podobnym stylu,bo w tym wieku to nawet taki bum jak Seymour może narobić szkody.


RE: Moskwa 28.11.2014 - Wietnam - 27-11-2014 09:33 PM

Ta walka Rourke to na poważnie ?


RE: Moskwa 28.11.2014 - Joker - 28-11-2014 08:18 AM

Pokazówka chyba.


RE: Moskwa 28.11.2014 - CCConeser2 - 28-11-2014 04:52 PM

Wiecie, o której walczy Castillo z Prowodnikowem? Macie streama. Przepraszam, że ja tak zawsze żebrzę, no ale Big Grin.

Macie może coś lepszego niż to? http://www.vipleague.is/boxing/268566/1/ruslan-provodnikov-vs-jose-luis-castillo-live-stream-online.html Po włączeniu AB nie widze obrazu i jest komunikat, żeby wyłączyć, czyli w spokoju nie dadza obejrzeć.


RE: Moskwa 28.11.2014 - kubala1122331 - 28-11-2014 05:34 PM

http://www.sportingvideo.tv/20141127/vv5477128b047c43.95607551-952900.html

Mechoncew się pomęczył troszkę.


RE: Moskwa 28.11.2014 - CCConeser2 - 28-11-2014 05:41 PM

@kubala
Link nie działa Big Grin