Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
13-11-2014, 09:40 PM
Post: #921
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Przewuj jest śmieszny ten adam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2014, 10:58 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2014 11:01 AM przez BMH.)
Post: #922
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(16-11-2014 10:06 AM)RSC-2 napisał(a):  Pulew , okazał się bardziej bezradny w konfrontacji z Kliczką niż wcześniejsi „kelnerzy”
Dłużej z Kliczką wytrzymał nawet LeapaiRolleyes, Wach, Pianeta , i jeszcze wielu innych.
Wielu teoretycznie słabszych bokserów nie pozoliło się tak obijać Kliczce jak Pulew

Te wszystkie analizy formowych ekspertów z przed walki są nic nie warte.
Jak się je czyta już po walce szczególnie te z przed walki Kliczko-Pulew i Adamek –Szpilka to można nieźle się uśmiać.

Proponuję pozmieniać te określenia przy loginie ze „Znawca” ,”Ekspert” „Wszystkowiedzący” na „Goownowiedzący”


O_o

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2014, 11:25 AM
Post: #923
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Tak racja @RSC-2 Ja bym jeszcze dodał 2 kategorie-
#hoojwiedzący
#wdupiebywający
Myśle że dopiero wtedy poziom by się wyrwnał na ten przykład z laikami którzy nie umieją wypunktować walk.Plus dla Ciebie kolego pracujesz na reputa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2014, 11:58 AM
Post: #924
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@ BMH


Na pewno boks śledzisz o wiele bardziej dokładnie niż ja.

Jeżeli popełniłem błąd to mnie sprostuj.


Ile czasu z Kliczką walczył Lepai a ile Pulew? [bo ja nie pamietam, ale wydaje mi się że Lepai dłużej]



@Joker

A przecież przy Twoim profilu jest tytuł który powinien eliminować takie wpisy jak ostatni.
Proszę Cię tylko nie punkcik w reputacji, bo później Bestia się wkurza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2014, 12:09 PM
Post: #925
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Wcale się nie wkurzam, dla mnie to pół sekundy roboty.
Leapai też padł w 5 rundzie...

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2014, 12:17 PM
Post: #926
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@BESTIA

A może wiesz która to była minuta i sekunda 5 rundy.?

Bo to wyjaśniłoby sprawę czy to co napisałem było prawdą ,czy raczej rację miał BMH
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2014, 12:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2014 12:32 PM przez BESTIA.)
Post: #927
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Sprawdziłem...
Leapai vs kliczko 55 sekund przed końcem 5 rundy, Pulew padł w tym samym czasie, jak dobrze pamiętam.
Według Boxreca
Pulew time: 2:11
Leapai: time: 2:05

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2014, 12:39 PM
Post: #928
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(16-11-2014 11:25 AM)Joker napisał(a):  #hoojwiedzący
#wdupiebywający

Humorek mi poprawiles.Cool Jeszcze troche to strach bedzie typowac na forum wyniki w walkach w ktorych nie ma 99.99999% faworyta, bo eksperci z pogarda podchodza do takich pomylek tutejszych userow.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2014, 12:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2014 12:51 PM przez RSC-2.)
Post: #929
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@BMH

Jeszcze raz wyjaśnię Ci osobno.

Nie chodzi mi o typowanie wyniku walki [to jest zawsze zagadką], a o ocenę umiejętności danego boksera

Natomiast jeżeli chodzi o walkę Kliczki z Lepaiem to rzeczywiście zawiodła mnie pamięć
Miałeś rację ,że Pulew wytrzymal dłużej co prawda tylko o kilka sekund ale jednak dłużej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2014, 02:44 PM
Post: #930
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
LEVEL INŻYNIER Big Grin

Autor komentarza: canuck
Sila Ciosu = F = m *a (masa razy przyspieszenie, to wiemy z lekcji fizyki). Ale w boksie to rownanie musi byc troche zmodif! Masa oraz przespieszenie sie licza, ale ..

Prawdziwa Sila Ciosu w boksie, a raczej Efektywnosc Ciosu (czyli efekt wywarty na przeciwniku), moze byc okreslona rownaniem:

F = mu * a * wp * wz;

mu = Masa uzytkowa, to nie cala masa ciala, tylko procent masy uzyty do zadania ciosu, takze ciosy bite z tzw. calego ciala "waza" wiecej; Masa calkowita nie jest wykladnikiem masy uzytkowej. Wladek jest wyzylowany oraz bije z calego ciala, takze jego mu = prawie mc;

a = Przespieszenie; "strzelajace" ciosy sa duzo bardziej skuteczne niz ciosy "pchane." Dlatego Wladek jako bokser z tzw. szybkimi rekami maja duzo wiekszy procent nokautow niz bokserzy wolni.

wp = Wspolczynnik precyzji; tzw. "czyscioch" na skron, szczeke czy watrobe jest dewastujacy, podczas gdy silny cios na barki, korpus czy generalnie glowe nie jest nokautujacy. Czy masz jakies dodatkowe pytania po ciosie Wladka ktory skonczyl walke!?

wz = Wspolczynnik zaskoczenia; Im mniej sie bokser spodziewa danego ciosu, albo go mniej widzi, tym wiekszy jest efekt danego ciosu. Pulev "zobaczyl" konczacy lewy sierp w powtorkach walki na duzeym ekranie w szpitalu!

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości