Ankieta: Jak zakończy się ten pojedynek?
Adamek wygra na punkty
Szpilka wygra na punkty
Adamek wygra przed czasem
Szpilka wygra przed czasem
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
11-09-2014, 08:07 AM
Post: #111
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
@Martin
Najtańsze bilety 150 zł? , te po 75 zł już wykupili czy ich po prostu w ogóle nie było? warto czasami poczekać aż będzie tydzień do gali i na allegro kupić po promocyjnej cenie, zawsze tak jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2014, 08:41 AM
Post: #112
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Biletow po 75 nie ma od co najmniej dwoch dni, napisalem to w temacie o gali a pierwszy post pod tym zdaniem byl Twoj Wink

Swoja droga kupowanie biletow tydzien przed gala za cene NIZSZA wydaje mi sie irracjonalne, kto tak robi?
Przeciez taki termin to interes zycia zeby latwo sprzedac bilet 75zlotowy za 200-300zl.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2014, 10:23 AM
Post: #113
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Martin
No to może i tak. Nigdy nie orientowałem się ile kosztują eventy bokserskie, po prostu porównałem to do wydarzeń z innych dyscyplin i jak na kilkugodzinną zabawę drogo nie jest. Jak mówi RedHawk, poczekaj i czekaj na dobrą ofertę, może coś złapiesz w końcu Smile

Gogolius
To jest akurat prawda, co pisze RedHawk. Wiesz jakie jest życie, kupisz bilet i nagle okazuje się, że nie możesz pojechać, bo masz wizytę u lekarza, przyjeżdża wujek z Ameryki, ściga cię mafia czy co tam jeszcze. I żeby chociaż całej sumy nie stracić sprzedają za półdarmo. Najłatwiej jest pod samymi halami tuż przed meczami. Kręcisz się kręcisz i niemal zawsze znajdziesz dobrą ofertę. Jak były eliminacje mistrzostw Europy kobiet w Łodzi na początku stycznia, to karnet na trzy dni warty 80 zł, kupiłem za całe 15 Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2014, 04:28 PM
Post: #114
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
(09-09-2014 06:53 PM)Pakman napisał(a):  A tym którzy nie zdążyli podsyłam linka:
http://www.polsatsport.pl/Film/W-Narozni...index.html
Dziękuję za ten link, ja jeszcze nie miałem okazji obejrzeć. Chciałem się zapytać o jedną rzecz, bo w sumie jestem początkującym w kwestiach sportów walki. Około 21 minuty i 5 sekundy Adamek wymienia 4 rzeczy, które są potrzebne bokserowi, aby dobrze się przygotować do pojedynku: pompki, drążek, bieganie oraz wymienia tutaj słowo, którego nie zrozumiałem - dryps - czy jakoś tak. Chciałbym się zapytać, jak bardzo źle zrozumiałem to słowo oraz co to właściwie jest? Jakiś rodzaj ćwiczeń czy po prostu jakiś bokserski żargon oznaczający może "zapierdziel" na treningu? Bo tak to mi się w sumie kojarzy. Wink

A, co do samego pojedynku, aby nie robić całkowitego off-topu to napiszę tylko, że będę kibicował Arturowi Szpilce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2014, 07:28 PM
Post: #115
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Zrozumiałem "DYPS", ale możliwe, że chodziło mu o "DIPS", czyli pompki na poręczach (Ćwiczenie na triceps).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2014, 09:32 PM
Post: #116
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Dzięki Slayer85 za odpowiedź. Faktycznie pewnie o to chodziło. Jeszcze raz dzięki za rozjaśnienie umysłu. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2014, 02:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2014 02:13 PM przez Metzger.)
Post: #117
Bug RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Dotychczas kibicowałem w tym starciu Szpilce z tego powodu, że Adamek już schodzi ze sceny, a kibol ma jeszcze szansę coś osiągnąć. Ale po przemyśleniu stwierdziłem, że jeżeli ze Szpilki w przyszłości coś jeszcze ma być, to musi przegrać z Adamkiem i to bardzo wyraźnie. Bo gdyby jakoś udało mu się wygrać z Góralem, to Wasilewski ogłosiłby triumfalny powrót polskiej nadziei boksu i wszystkie niedostatki szkoleniowe ich grupy poszłyby w zapomnienie, a kółko wzajemnej adoracji wciąż wmawiałoby wszystkim, że Szpilka to światowa czołówka. Aż do czasu kolejnego Drozda. Nie, panowie. W ten sposób daleko nie zajedziecie. Grupa Wasilewskiego potrzebuje kubła zimnej wody na głowę. Muszą się opamiętać i zrozumieć, że obecna strategia jest ślepą uliczką. Muszą zrozumieć, że Łapin nie jest bogiem, a tylko średnim trenerem, który ma bardzo wyraźne braki. Albo wprowadzicie radykalne zmiany, albo zdychajcie.

Życzę Szpilce sukcesów w przyszłości, dlatego w najbliższej walce życzę ładnej wygranej Adamkowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2014, 04:29 PM
Post: #118
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Nie zgadzam sie z tobą @Metzger. Dla dobra Szpilki, ale przede wszystkim polskiego boksu zawodowego mam nadzieję, że Artur tą walkę wygra. Wystarczy już, że przegrał z Jenningsem. To był właśnie taki kubeł zimnej wody dla Wasilewskiego, Łapina i samego Artura. Zresztą Łapin jeśli chodzi o Szpilkę to z tego co pamiętam nie był zwolennikiem starcia z Jenningsem, gdyż wiedział, że jest jeszcze za wcześnie. Wasilewski chyba też. Ostatnie porażki Kołodzieja i Włodarczyka musiały wstrząsnąć grupą KP. Starczy już tych porażek. Liczę na długą, zaciętą potyczkę, dzięki której Szpilka zbierze kolejne doświadczenia. I oby Artur to wygrał, wówczas ma szansę na spokojną pracę i awans w rankingach poszczególnych federacji. Pamiętaj, że to wciąż młody zawodnik (jak na HW bardzo młody) i jego czas dopiero nadejdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2014, 07:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2014 07:38 PM przez Metzger.)
Post: #119
Bug RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
(08-10-2014 04:29 PM)Martin napisał(a):  Łapin [...] wiedział, że jest jeszcze za wcześnie.
Problem w tym, że z Łapinem zawsze będzie za wcześnie. A jeszcze większy problem, to fakt, że nie ma go kim zastąpić. IMHO najlepszym wyjściem dla Szpilki byłby wyjazd do USA, ale on niestety jest zapatrzony w Łapina. A Wasilewski jeżeli nie chce, aby jego łajba poszła na dno, powinien poważnie rozejrzeć się za klasowym trenerem/trenerami. Oczywiście za granicą, bo u nas takich nie ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2014, 08:15 PM
Post: #120
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
(08-10-2014 07:37 PM)Metzger napisał(a):  IMHO najlepszym wyjściem dla Szpilki byłby wyjazd do USA, ale on niestety jest zapatrzony w Łapina.

Tu pełna zgoda. Łapin był dobry dla Szpilki, ale do pewnego momentu. W tej chwili aby mógł się dalej rozwijać to faktycznie najlepszym rozwiązaniem byłby wyjazd do USA, ale to na dzień dzisiejszy mało realna opcja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości