Ankieta: Jak zakończy się ten pojedynek?
Adamek wygra na punkty
Szpilka wygra na punkty
Adamek wygra przed czasem
Szpilka wygra przed czasem
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
09-09-2014, 09:39 PM
Post: #101
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Nie chcę obrażać Górala, ale on wypowiada się jakby był lekko opóźniony, od lat powtarza to samo niczym Bonus BGC. Kiepsko to wygląda, nawet przy tak prostym chłopaku jak Artur.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2014, 10:05 PM
Post: #102
Bug RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Co jak co, ale pod względem medialności Szpilka bije Adamka na głowę. Oczywiście nie jest mistrzem elokwencji, ale i tak jak na bezmózgiego kibola wypowiada się o wiele składniej niż Adamek pozujący na porządnego ojca-męża-Polaka-katolika. Ten bez względu na pytanie zawsze odpowiada jednym z kilku powtarzanych w kółko frazesów (Ameryka/Bóg/zdrowie/trening/nie_byłem_sobą).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2014, 10:50 PM
Post: #103
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
@Metzger
Nie zapominaj o nowym :
"Jeżeli_będę_szybki" Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2014, 10:58 PM
Post: #104
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Mnie zawsze rozwala jak Tomek gada tak: (widziałem to już w kilku wywiadach, kiedyś z Pinderą na Orange i kilka razy z Borkiem)
"Ja jestem rozbity? Mówię normalnie, rozmawiam z tobą normalnie, a gdyby nie Roger nie mówiłbym normalnie" Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2014, 05:13 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2014 05:15 AM przez Krzych.)
Post: #105
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
No tak, zapomniałem jeszcze o "Roger powiedział" no i "to nie był ten Adamek". To się już na prawdę bardzo słabo słucha, ileż można mówić dokładnie to samo...

A co do twarzy Adamka no to rzeczywiście wygląda już nie za dobrze. Zbliża się do 40, wtedy takie rozbicie wychodzi. I tak długo się trzyma jak na te wszystkie wojny.

Martwi mnie to, że on cały czas tkwi w tym swoim wyimaginowanym świecie pt. "Roger powiedział, że amerykańska szkoła boksu". Kiedyś wygrywał walki, bo był jeszcze w dobrej predyspozycji fizycznej, nie był rozbity. Teraz to jest taki czas kiedy trzeba zacząć polegać na doświadczeniu, a nie ma formie fizycznej, bo tej już nie ma, a z takim teamem no to sorry ale... Ani dobrej taktyki ani jakiejś mądrości w treningach i walce spodziewać się można. Wszystko zależy od dyspozycji fizycznej Adamka, a o to ciężko...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2014, 06:28 AM
Post: #106
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
(09-09-2014 10:05 PM)Metzger napisał(a):  Co jak co, ale pod względem medialności Szpilka bije Adamka na głowę. Oczywiście nie jest mistrzem elokwencji, ale i tak jak na bezmózgiego kibola wypowiada się o wiele składniej niż Adamek

Bezmózgiego kibola? hehe ze Szpilki taki kibol jak z Ciebie proboszcz Tongue

Faktem jest, że Adamek ma już całkowicie poprzestawiane pod kopułą. Nie da się go słuchać. To będzie pierwsza walka Adamka, w której nie będę mu kibicował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2014, 10:00 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2014 10:05 AM przez RedHawk.)
Post: #107
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Cytat:Faktem jest, że Adamek ma już całkowicie poprzestawiane pod kopułą. Nie da się go słuchać. To będzie pierwsza walka Adamka, w której nie będę mu kibicował.

Witaj w klubie Martin.

Szpilka powiedział mu kilka słów prawdy. Prosto z mostu, że przegrał z Cunninghamem - Adamek nawet nie zaprzeczał, że Jennings to amator a Głazkov przegrał z Malikiem Scottem. O tych testach olimpijskich też była niezła wymiana zdań.

Szpilka: ''Pokażmy młodym chłopak, że bez tego też się da''
Adamek: ''Ale dlaczego ja?''
Szpilka: ''A dlaczego nie? , my''

Sorry, ale tak mówi gość, który chciał reprezentować nas w europarlamencie oraz chciał zająć się sportem żeby młodym lepiej się trenowało? nosz kur... Artur mimo, że czasami wychodzi z niego chamstwo to jest swój chłop, kto w dzisiejszych czasach nie nie przeklina? no bez kitu nawet księża to robią. I te zdanie Adamka ''ja nie potrzebuje pompować swojego ciała'' a zrobił właśnie dokładnie to po walce z Kliczko przez co stracił atuty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2014, 06:58 AM
Post: #108
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Kurde najtańsze bilety kosztują 150zł. Jakby jeszcze były te za 75 to bym się wybrał...a tak to chyba sobie odpuszcze....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2014, 07:05 AM
Post: #109
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
150 zł to naprawdę niewiele jak na taki event. Pamiętam jak przeglądałem cennik drugiej fazy mistrzostw świata w siatkówce i jak byłem w szoku, że jedne z tańszych biletów na jeden mecz kosztowały 500 zł... Zresztą teraz to się odbija, bo mecze innych grup ogląda z trybun więcej ludzi niż mecz Polaków...
Ale żeby nie było offtopu. Nie wiem oczywiście jak stoisz finansowo, ale gdybym miał taką możliwość to te 150 zł bym wybulił Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2014, 07:10 AM
Post: #110
RE: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
(11-09-2014 07:05 AM)kubala1122331 napisał(a):  150 zł to naprawdę niewiele jak na taki event.

Niewiele? Na Kliczko vs Adamek, która była walką o mistrzostwo świata wagi ciężkiej płaciłem 80zł. A do Krakowa jakbym jechał to z żonką czyli jest już 300zł + dojazd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości