Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
21-08-2014, 06:12 PM
Post: #761
RE: Polityka ogólnie.
(21-08-2014 03:35 PM)pyra90 napisał(a):  Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są barbarzyńcami ,pijakami i gnojami.

A Polacy to złodzieje i pijacy, żyjmy dalej stereotypami to świat będzie lepszy, szczególnie dla nas.Ilu Rosjan znasz?? Ja kilka razy rozmawiałem i daleko był im do twojego opisu.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2014, 09:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-08-2014 10:00 PM przez pyra90.)
Post: #762
RE: Polityka ogólnie.
(21-08-2014 06:12 PM)BESTIA napisał(a):  
(21-08-2014 03:35 PM)pyra90 napisał(a):  Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są barbarzyńcami ,pijakami i gnojami.

A Polacy to złodzieje i pijacy, żyjmy dalej stereotypami to świat będzie lepszy, szczególnie dla nas.Ilu Rosjan znasz?? Ja kilka razy rozmawiałem i daleko był im do twojego opisu.

Wystarczą mi opowiadania starszych osób .
Podczas tzw "wyzwolenia" Ruscy zachowywali się jak zwierzęta :
wiecznie pijani gwałciciele i mordercy .
Skala ich zdziczenia była okropna ,Jak Niemcy w 1941 zajmowali Lwów to tamtejsza ludność witała ich jak wyzwolicieli .

(21-08-2014 04:51 PM)Gogolius napisał(a):  @Pyra90, jakie sa argumenty za tym, ze to Stalin rozpoczal wojne, a Hitler byl jego pionkiem?


Stalin od początku śledził karierę Hitlera,czytał jego Mein Kampf.
Hitler doszedł do władzy w Niemczech dzięki Stalinowi .
Partia komunistów niemieckich chciała utworzyć koalicje z socjalistami ,jednak ku zaskoczeniu do tego nie doszło.
Gdyby koalicję taką utworzono Partia nazistów nigdy nie doszła by do władzy.
Stalin zakazał komuchom z Niemiec przymierza i liderów wezwał do Moskwy gdzie ich zlikwidowano.
Chciał żeby Hitler wygrał ,potrzebował kogoś nieobliczalnego
Stalin miał plan : napuścić Hitlera na Europe a pózniej przyjść z 'wyzwoleniem" i zaprowadzić komunizm
.Plan sie nie powiódł bo Niemcy zmietli szybko Francję a Stalin liczył że będzię powtórka z WW1 ,czyli wykrwawienie .
Hitler napadając na ZSRR wyprzedził ich atak o kilka dni !
Na granicach ZSRR było aż 70 % ówczesnego uzbrojenia armii czerwonej :
czołgi ,samoloty ,działa ..to wszystko było po to by uderzyć na Niemcy ale Hitler był trochę szybszy ,uderzył pierwszy .

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2014, 08:20 AM
Post: #763
RE: Polityka ogólnie.
Hitler ruskim agentem ? Tego jeszcze nie słyszałem Wink

@Pyra

Taka jest już wojna niestety. Rosjanie, Niemcy, Ukraińcy, Turcy, Szwedzi, każdy dopuszczał się zbrodni wojennych.

@Martin

Tak, bezrobocie sięga max 13 %, ale w niektórych regionach wynosi 55. Poza tym wiele ludzi nie ma wyboru i musi brać każdą pracę, bo mają długi.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2014, 02:27 PM
Post: #764
Bug RE: Polityka ogólnie.
Ciekawy artykuł na temat sytuacji ekonomicznej Rosji po wprowadzeniu sankcji:

http://www.obserwatorfinansowy.pl/tematy...st-fikcja/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2014, 03:29 PM
Post: #765
RE: Polityka ogólnie.
Autor tego tekstu ma w większości rację. Pytanie tylko po ilu latach Rosja odczuje realne skutki tych sankcji i w jakim stanie będzie wtedy choćby nasza gospodarka ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2014, 09:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2014 09:21 PM przez Metzger.)
Post: #766
Bug RE: Polityka ogólnie.
(22-08-2014 03:29 PM)Pakman napisał(a):  po ilu latach Rosja odczuje realne skutki tych sankcji
Po ilu latach? Już je odczuwa. Sankcje nie mają na celu zrujnować Rosję, tylko "dać jej klapsa", aby się opamiętała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2014, 10:53 PM
Post: #767
RE: Polityka ogólnie.
http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczen...a-foto-18#

Nie do wiary, ten zły Assad którego potępił cały lewacki Zachód walczy z tymi bandytami ? Jak to możliwe, w tefałenie mówili, że to on jest zbrodniarzem:/

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2014, 05:34 PM
Post: #768
RE: Polityka ogólnie.
[Obrazek: 1&srcw=640&srch=360&...p;dsth=360]

Brawo Zdradek ! Nie spodziewałem się, że jest w stanie wypić to piwo, które naważył, ale jednak Big Grin Jeszcze dać takie kosze Tuskowi, Kaczyńskiemu, Kwaśniewskiemu i innym, którzy jątrzyli na Ukrainie i na targowiska całej Europy Panowie !!!! Big Grin Big Grin

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2014, 07:32 PM
Post: #769
RE: Polityka ogólnie.
Donald Tusk został przewodniczącym Rady Europejskiej, czyli nieformalnym "prezydentem" UE. To ogromny sukces polskiej dyplomacji, Tusk miał w Europie od dawna niezwykle wysokie notowania i poparcie Angeli więc nie jest to aż tak zaskakujące...

Jak myślicie kto zatem zostanie nowym premierem Polski?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2014, 08:33 PM
Post: #770
RE: Polityka ogólnie.
Z tej prezydentury Tuska nic Polska mieć nie będzie. Niemniej gratuluję mu i życzę wszystkiego najlepszego, byleby już tu nie wracał.

Kto będzie następnym premierem ? W sumie to nie ma większego znaczenia, bo i tak będzie to ktoś z Platformy Antyobywatelskiej. Może być w sumie Kopacz, bo ona przynajmniej w przeciwieństwie do Tuska ma wykształcenie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości