Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
26-06-2014, 11:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-07-2014 04:08 PM przez Metzger.)
Post: #631
Bug RE: Polityka ogólnie.
(26-06-2014 11:38 AM)BESTIA napisał(a):  Ludzie mieli dość PIS-u??
Skoro od tego czasu PiS przegrywał wszystkie wybory, to coś w tym może być Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 11:42 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2014 11:43 AM przez BESTIA.)
Post: #632
RE: Polityka ogólnie.
Cytat:Przepraszam bardzo, ale co Ty pi... piszesz? Możesz przetłumaczyć to na polski?
Metzger oczywiście że ci przetłumaczę, to że majdan na Ukrainie był finansowany przez USA chyba tłumaczyć nie muszę?? Chodziło mi o to, że gdyby w Polsce nastąpiło taka akcja jak na Ukrainie(majdan) to rządy Polski nie mieli by problemu z stłumieniem tego "powstania", ponieważ mogli by sprowadzić obce wojska.

(26-06-2014 11:40 AM)Metzger napisał(a):  
(26-06-2014 11:38 AM)BESTIA napisał(a):  Ludzie mieli dość PIS-u??
Skoro od tego czasu PiS przegrywał wszystkie wybory, to coś w tym może być Smile

Chodzi mi o to czy mieli dość PIS-u w 2007 roku??

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 11:49 AM
Post: #633
RE: Polityka ogólnie.
PO zlikwidowało szkoły podoficerskie i za to tych c#uji nie znoszę .
Za PiS nie przepadam ale życze im wygranej ,bo to jedyna realna siła
PiS stracił władzę w ciągu dwóch lat bo nie miał mediów po swojej stronie .
Kto ma media ten ma władzę .
PO ma TVN i ta tv zawsze manipuluję przekaz opozycji ,np dzieli ekran na dwa przekazy ,po jednej stronie coś o opozycji a po drugiej jakieś negatywne złe wydarzenie .Zestawienie opozycja-coś niedobrego
Sprawia to że z PiSem łączymy wszystko co tragiczne i niedobre .

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 11:53 AM
Post: #634
RE: Polityka ogólnie.
(26-06-2014 11:42 AM)BESTIA napisał(a):  Chodzi mi o to czy mieli dość PIS-u w 2007 roku??

Mieli, bo PiS przegrał wybory w 2007 roku. I od tamtej pory żadnych nie wygrał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 11:57 AM
Post: #635
Bug RE: Polityka ogólnie.
(26-06-2014 11:42 AM)BESTIA napisał(a):  Chodziło mi o to, że gdyby w Polsce nastąpiło taka akcja jak na Ukrainie(majdan) to rządy Polski nie mieli by problemu z stłumieniem tego "powstania", ponieważ mogli by sprowadzić obce wojska.
O Jezusie nazareński, kto Ci takich bzdur do głowy nakładł?

APEL: Ludzie, nie dajcie się manipulować! Wiem, że skutecznie opieracie się manipulacji jednej strony (rządowej), ale jesteście kompletnie ślepi na manipulację drugiej strony (antyrządowej). Jak bezmyślne lemingi powtarzacie rzucone nie wiadomo skąd hasła bez ich jakiejkolwiek weryfikacji. Działacie tym na własną szkodę. Sami siebie okłamujecie. Atakujecie stronę rządową (i słusznie) zakładając, że strona antyrządowa jest święta. Tymczasem obie strony manipulują wami jak kukiełkami, a wy tego nawet nie zauważacie, bo przecież rząd jest be.

Bestia, gdybyś zamiast bezmyślnie powtarzać jakieś hasła z dupy przeczytałbyś najpierw tą ustawę, to potem nie pieprzyłbyś bzdur o polskim Tiananmen.

(26-06-2014 11:42 AM)BESTIA napisał(a):  Chodzi mi o to czy mieli dość PIS-u w 2007 roku??
Większość miała dość skoro przegrali wybory 2 lata po dojściu do władzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 12:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2014 12:15 PM przez BESTIA.)
Post: #636
RE: Polityka ogólnie.
Cytat:O Jezusie nazareński, kto Ci takich bzdur do głowy nakładł?

APEL: Ludzie, nie dajcie się manipulować! Wiem, że skutecznie opieracie się manipulacji jednej strony (rządowej), ale jesteście kompletnie ślepi na manipulację drugiej strony (antyrządowej). Jak bezmyślne lemingi powtarzacie rzucone nie wiadomo skąd hasła bez ich jakiejkolwiek weryfikacji. Działacie tym na własną szkodę. Sami siebie okłamujecie. Atakujecie stronę rządową (i słusznie) zakładając, że strona antyrządowa jest święta. Tymczasem obie strony manipulują wami jak kukiełkami, a wy tego nawet nie zauważacie, bo przecież rząd jest be.

Bestia, gdybyś zamiast bezmyślnie powtarzać jakieś hasła z dupy przeczytałbyś najpierw tą ustawę, to potem nie pieprzyłbyś bzdur o polskim Tiananmen.

Z założenia, ma ona także umożliwić funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich UE i Schengen oraz państw trzecich udział we wspólnych operacjach na terytorium RP.

Ustawa ta jest niepokojąca, w niej nie chodzi o udział obcych sił pomocniczych przy np. klęsce żywiołowej.
Do tego niepotrzebna jest żadna ustawa czy umowa międzynarodowa , jak nam życie pokazało.
Takie pomoce były i są załatwiane drogą dyplomatyczną bez żadnych dodatkowych formalności.Ta ustawa może budować dodatkowe narzędzie przemocy w stosunku do narodu.Narządzie , które może zezwolić nawet siłą ludzi wynajętych pacyfikować polski naród .Gdyby ta ustawa była tak pomocna i dobrze dopracowana, to dlaczego nigdy nic nie słyszałem o niej w TV?
Widzisz tylko dobre strony tej ustawy, a o złych nie wspominasz i próbujesz mnie wyśmiać, ale czy pacyfikacja "powstańców" za pomocą policji niemieckiej nie jest możliwa po tej ustawie??

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 12:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2014 12:25 PM przez Metzger.)
Post: #637
Bug RE: Polityka ogólnie.
(26-06-2014 12:11 PM)BESTIA napisał(a):  Ta ustawa może budować dodatkowe narzędzie przemocy w stosunku do narodu.Narządzie , które może zezwolić nawet siłą ludzi wynajętych pacyfikować polski naród .
Przeczytałeś tą ustawę? O czym Ty mówisz? Jaka pacyfikacja? Jakie obce siły? Jakie narzędzie przemocy? Co to za absurdy?

Zastanów się nad tym co mówisz - jaki interes miałaby władza w ściąganiu obcych służb do "pacyfikacji" własnego narodu? I jaki byłby tego skutek.

(26-06-2014 12:11 PM)BESTIA napisał(a):  Gdyby ta ustawa była tak pomocna i dobrze dopracowana, to dlaczego nigdy nic nie słyszałem o niej w TV?
Ta ustawa nie wprowadziła nic przełomowego ani rewolucyjnego. Ustawa jakich są setki mająca uporządkować pewne procedury. Nikogo normalnego ona nie obeszła, tylko skretyniałe nacjonalistyczne portaliki próbowały zasiać panikę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 01:04 PM
Post: #638
RE: Polityka ogólnie.
Liczę panowie na tak zażarte dyskusje w tematach bokserskich wszak jest to forum.bokser.org DodgyAngelRolleyesIdeaCool

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 01:14 PM
Post: #639
Bug RE: Polityka ogólnie.
(26-06-2014 01:04 PM)Sander napisał(a):  Liczę panowie na tak zażarte dyskusje w tematach bokserskich wszak jest to forum.bokser.org DodgyAngelRolleyesIdeaCool
Ja się na boksie nie znam, więc wolę się nie ośmieszać Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 04:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2014 04:26 PM przez BESTIA.)
Post: #640
RE: Polityka ogólnie.
(26-06-2014 12:24 PM)Metzger napisał(a):  2.Przeczytałeś tą ustawę? O czym Ty mówisz? Jaka pacyfikacja? Jakie obce siły? Jakie narzędzie przemocy? Co to za absurdy?

Zastanów się nad tym co mówisz - jaki interes miałaby władza w ściąganiu obcych służb do "pacyfikacji" własnego narodu? I jaki byłby tego skutek.

1.Ta ustawa nie wprowadziła nic przełomowego ani rewolucyjnego. Ustawa jakich są setki mająca uporządkować pewne procedury. Nikogo normalnego ona nie obeszła, tylko skretyniałe nacjonalistyczne portaliki próbowały zasiać panikę.

1.Ja nie czytam nacjonalistycznych portalików, a o szkodliwości ustawy się dosiedziałem.

2.Czytałem i co?? No to opowiem o tych absurdach.:

W działaniach "bratniej pomocy" mogą funkcjonariusze lub pracownicy brać Policji, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu lub Państwowej Straży Pożarnej.
Tak pisze w Art.1 pod. 1.
Cytat:3. Służby, o których mowa w ust. 1, prowadzą wspólną operację lub wspólne działanie ratownicze z zagranicznymi służbami odpowiadającymi im zakresem kompetencji, chyba że szczególny charakter prowadzonych działań wskazuje na potrzebę udziału także innych służb.
Podpunkt 3 jednak zezwala wkroczenie innym służb np wojsk.

Art.2 pod. 1 (a,b)
Cytat:a) w formie wspólnych patroli lub innego rodzaju wspólnych działań w celu ochrony porządku i bezpieczeństwa publicznego oraz zapobiegania przestępczości – prowadzone przez funkcjonariuszy lub pracowników Policji, Straży Granicznej lub Biura Ochrony Rządu,

b) w związku ze zgromadzeniami, imprezami masowymi lub podobnymi wydarzeniami, klęskami żywiołowymi oraz poważnymi wypadkami, w celu ochrony porządku i bezpieczeństwa publicznego oraz zapobiegania przestępczości – prowadzone przez funkcjonariuszy lub pracowników Policji, Straży Granicznej lub Biura Ochrony Rządu,

Czy Art.2 zabrania aby np Niemcy nie mogą wysłać do Polski policji która tłumiła by demonstracje??
Pod przykrywką
Cytat:ochrony porządku i bezpieczeństwa publicznego oraz zapobiegania przestępczości
Niemcy mogą wysłać policje do Polski aby pomóc w tłumieniu demonstracji.

Komendant Główny Policji albo Komendant Główny Straży Granicznej albo Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej za zgodą ministra spraw wewnętrznych może złożyć wniosek aby do Polski przybyło 200 policjantów z UE na 90 dni.Art4.1.3 pozwala złożyć wniosek aby zwiększyć liczbę funkcjonariuszy i czas pobytu.Art9 zezwala na wwiezienie broni i jej użycie, oraz użycie przymusu bezpośredniego.

Słyszeliście o aferze willowej??
A jaki macie stosunek do legalizacji narkotyków??

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości