Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
25-06-2014, 10:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2014 10:45 PM przez Matys.)
Post: #621
RE: Polityka ogólnie.
Korwin przytacza historię o tym, że jak będziesz długo przebywał z jąkałą (sam o sobie tak mówi), to sam zaczniesz się jąkać. Że jak będziesz długo przebywał z osobą kuśtykającą, to sam zaczniesz chodzić inaczej. Z tego wniosek - odseparować, zabić niepełnosprawnych. Przecież inwalidzi są wśród czynnych działaczy KNP, startowali z list KNP do PE.

Korwin rzuca słabym żartem, że wolałby by jego córkę pedofil uszczypnął w pupę niż by poszła na lekcję edukacji seksualnej - wniosek pochwała pedofilii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2014, 11:04 PM
Post: #622
Bug RE: Polityka ogólnie.
(25-06-2014 10:43 PM)Matys napisał(a):  Korwin przytacza historię o tym, że jak będziesz długo przebywał z jąkałą (sam o sobie tak mówi), to sam zaczniesz się jąkać. Że jak będziesz długo przebywał z osobą kuśtykającą, to sam zaczniesz chodzić inaczej. Z tego wniosek - odseparować, zabić niepełnosprawnych.
Nie wiem kto wyciąga takie wnioski, ale trzeba być wiejskim głupkiem, aby wierzyć w takie duby smalone jak "zarażenie się" jąkaniem czy kuśtykaniem. Ludzie! Czy na pewno mamy XXI wiek? Bo niektórzy zaczynają przypominać przybyszów ze średniowiecza.

(25-06-2014 10:43 PM)Matys napisał(a):  Korwin rzuca słabym żartem, że wolałby by jego córkę pedofil uszczypnął w pupę niż by poszła na lekcję edukacji seksualnej - wniosek pochwała pedofilii.
Masz na myśli tą jego ostatnią wypowiedź już po wyborach? To znaczy, że jesteś dość świeżym korwinistą. W przeciwnym przypadku wiedziałbyś, że nie był to żart.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 07:20 AM
Post: #623
RE: Polityka ogólnie.
Ależ jak najbardziej tak jest. Nie chodzi o żadne zarażenie się, po prostu tak się często zdarza, zwłaszcza jeśli osobą, która podświadomie upodabnia się jest dziecko. Tylko to znowu są ciekawostki, anegdotki starszego pana, opowiadane przy obiedzie, z których wyciągasz wniosek, że Korwin planuje izolować inwalidów.

Poza tym nie podajesz żadnych źródeł, muszę się odnosić do Twoich opinii, relacji. Przytocz mi proszę jakieś źródło, z którego wywodzisz, że Korwin pochwala pedofilię i planuje i chce izolować inwalidów (tylko dlaczego ma ich w partii i wystawia na listy wyborcze?)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 08:54 AM
Post: #624
Bug RE: Polityka ogólnie.
(26-06-2014 07:20 AM)Matys napisał(a):  Ależ jak najbardziej tak jest. Nie chodzi o żadne zarażenie się, po prostu tak się często zdarza, zwłaszcza jeśli osobą, która podświadomie upodabnia się jest dziecko. Tylko to znowu są ciekawostki, anegdotki starszego pana, opowiadane przy obiedzie, z których wyciągasz wniosek, że Korwin planuje izolować inwalidów.
Zaraz każdą wypowiedź Korwina będziesz nazywał anegdotką starszego pana. I słusznie, bo sam Korwin jest anegdotką. Ale jego wypowiedzi o niepełnosprawnych jest tyle i w takim kontekście, że nie da się tu mówić o żadnych żartach. Poza tym nigdzie nie powiedziałem, że Korwin planuje izolować inwalidów. On chce, aby oni sami się izolowali. A co do upodobniania się do niepełnosprawnych, to co mogę powiedzieć? Szczyt ciemnoty i zabobonu. Matys, ile masz lat? 80? Jak chodziłem do szkoły to przez kilka lat mieliśmy w klasie kolegę niepełnosprawnego w stopniu bardzo znacznym, tzn nie mógł normalnie mówić, chodzić o bieganiu nie mówiąc. Cały był powykrzywiany. I nikt z nas ani trochę się do niego nie upodobnił. Jestem całkowicie zdrowy mimo, że mam znajomych z porażeniem mózgowym itp. Także takie bajki wciskaj swojej babci. Może tez zagłosuje na Korwina.

(26-06-2014 07:20 AM)Matys napisał(a):  Przytocz mi proszę jakieś źródło, z którego wywodzisz, że Korwin pochwala pedofilię i planuje i chce izolować inwalidów (tylko dlaczego ma ich w partii i wystawia na listy wyborcze?)
Nie chce mi się teraz szukać tych wypowiedzi, bo było ich mnóstwo, ale widzę, że dopiero niedawno zostałeś korwinistą, więc Ci pomogę. Oto jeden cytat z jego bloga: "Od tysięcy lat ojcowie (a czasem i matki ) molestowali seksualnie swoje dzieci. Jednak na ten temat panowała zmowa milczenia i słusznie."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 09:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2014 09:39 AM przez Matys.)
Post: #625
RE: Polityka ogólnie.
W tej anegdotce nie chodzi o to, że 20 osób przebywa przez parę godzin z niepełnosprawnym, tylko o to, że X mieszkał z jąkąłą i po paru latach sam zmienił sposób mówienia. End of story, zaczyna się wyciąganie ciągów logicznych, tak jak z suchego stwierdzenia - kobiety są średnio mniej inteligentne niż mężczyźni. Korwin nie planuje izolować inwalidów, ma ich w swojej partii i mówi, że jeżdżący na wózkach świetnie się nadają do pracy przy komputerze, itp.

Co do tego fragmentu, ciekawa jest reszta tego wpisu, 2001 rok, a jakże proroczy:

Cytat:chodzi o rozbicie rodziny, zasianie podejrzliwości między dziećmi a rodzicami. Kto wie, czy mój Pawełek nie poda mnie do sądu, twierdząc, że ma zaburzenia seksualne, gdyż w dzieciństwie sadzałam go na kolana i robiłam patataj-patataj? Może wygrać milion dolarów odszkodowania... . Matki same będą się bały, czy chęć przytulenia dziecka nie jest aby motywowana podświadomym seksualizmem? Będą leciały z tym do psychoanalityków..

I dzisiaj faktycznie tak jest - ludzie patrzą się podejrzliwie na ojca całującego córkę. Chociaż oczywiście nie zgadzam się z tą wstawką Korwina, którą zacytowałeś. Nie widzę w niej natomiast pochwały pedofilii, a raczej zarzut przesadnego nagłaśniania takich spraw przez co dzisiaj powszechna jest opinia, że ksiądz=pedofil, a każdy ojciec musi być na baczności w kontakcie ze swoimi dziećmi. Zarzut słabo trafiony, coś w rodzaju - gdzieś dzwonią, ale nie do końca wiem w którym kościele.

Natomiast nie widzę zagrożenia by KNP po dojściu do jakiejś formy władzy zalegalizowało pedofilię, jedyne zagrożenie jest takie, że Korwin palnie coś głupiego i jak my będziemy wyglądać w oczach świata. Straszyli PiSem, teraz straszą KNP. Ludzie wolą chyba być okłamywani i żyć w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa.

Poza tym, ja nie zamierzam dowodzić, że wszystko co Korwin przez całe życie powiedział jest świętą prawdą. Dziwi mnie, że wyborcy PO nie mają problemu z głosowaniem na nich, bo to "mniejsze zło", ja nie mam na kogo głosować poza KNP. Głosowałem na PO gdy ogłaszali się partią konserwatywno-liberalną, okazało się jednak, że przy korycie wszystkie ideały odpadły. Nie wiem czy tak samo będzie z KNP, ale ja nie mam innej alternatywy. PIS to socjalizm chrześcijański, PO to populistyczna mafia, która zachowuje się jak narkoman, który tylko chce jakoś przetrwać do następnego roku, do następnych wyborów, o Palikocie to już w ogóle nie chcę wspominać, bo facet zmienia poglądy co pół roku i to na coraz gorsze, no a SLD to otwarty socjalizm.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 10:32 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2014 10:58 AM przez BESTIA.)
Post: #626
RE: Polityka ogólnie.
(25-06-2014 08:12 PM)Martin napisał(a):  
(25-06-2014 04:36 PM)BESTIA napisał(a):  W czym PIS jest gorszy od PO nagonka na PIS sprawdza się doskonale,ludzie boją się PISU, ale nie potrafią powiedzieć dlaczego, dla mnie rządu Tuska nikt nie pobije w głupocie, łamianu wszelkich praw, okradaniu ludzi itd.

Widzisz kolego, ja doskonale pamiętam PiS u władzy w latach 2005-2007. Każdy rząd PO będzie lepszy od tego pisowskiego. Jak myślisz dlaczego zaledwie po 2 latach rządzenia ludzie w swej większości mieli po dziurki w nosie pana Kaczyńskiego, a Platforma rządzi już 7 lat?

Żeby była jasność, ja nie jestem fanem Tuska i jego ekipy, ale wiem na co stać partie Kaczyńskiego bo byli już u władzy i skompromitowali się strasznie.

Ok, jak dobrze pamiętasz to napisz dlaczego ludzie mieli dość PIS-u, w czym byli gorsi od dzisiejszego rzadu PO.

PIS
Założył CBA, zlikwidował WSI, powstał projekt zmian dotyczących lustracji majątkowej osób pełniących funkcje publiczne, nakazujących nie tylko przedstawienie swojego majątku, ale również jego źródeł.W grudniu 2006 roku ustanowiony został specjalny program rozwoju służb ratownictwa morskiego, na co przeznaczone zostało około 81 mln złotych.Prowadzone są rozmowy mające na celu zapewnienie alternatywnych źródeł surowców energetycznych z takimi państwami jak: Azerbejdżan, Gruzja, Kazachstan, Arabia Saudyjska.Od marca 2007 roku obowiązuje znowelizowany Kodeks postępowania cywilnego, w którym uproszczono i usprawniono przebieg procesu cywilnego, PIS wprowadził sądy 24-godzinne, odnoszące się do drobnych ale uciążliwych dla porządku publicznego przestępstw, w których sprawcy zostali schwytani na gorącym uczynku.Wg danych GUS w pierwszym kwartale 2007 roku wzrost PKB osiągnął 7,4%, podczas gdy w roku 2005 wzrost PKB wynosił zaledwie 3,6%.Dług publiczny w 2005 roku- 47,1%, w 2007 roku- 45%.Stopa bezrobocia wg danych GUS w sierpniu 2007 roku spadła do 12%, podczas gdy w analogicznym okresie 2005 roku wynosiła ona 17,7%.Wg rankingu Federacji Europejskich Pracodawców na 2007 rok Polska jest najatrakcyjniejszym miejscem do inwestycji wśród 31 europejskich państw. Od stycznia 2006 roku wypłacane są jednorazowe dodatki z tytułu urodzenia dziecka tzw. becikowe w wysokości 1000 zł.Od 2005 roku wydatki publiczne na ochronę zdrowia wzrosły o 10 mln złotych czyli o 26%. W budżecie na 2007 rok zaplanowano blisko 4,5 mld zł, natomiast w 2008 roku zaplanowano dodatkowo 3,5 mld zł. W 2006 roku przyznano 30-procentowe podwyżki dla pracowników służby zdrowia.

A to nie wszystko co pozostawił PIS po sobie.

Media, a na pewno zdecydowana większość stały murem, może to był główna przyczyna tego, że rząd Tuska tak długo był u władzy.
Co będę wypisywał mi znane afery w tym linku macie wszystkie przekręty Tuskolandi
http://korwin-mikke.pl/forum/read.php?50,33413

Co Martin PO nadal jest lepsze od PIS-u?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 11:02 AM
Post: #627
RE: Polityka ogólnie.
@Bestia
Pięknie się rozpisałeś, tylko wiesz takie dane to sobie możesz wiesz gdzie wsadzić? Skoro byli tacy dobrzy to dlaczego społeczeństwo powiedziało w wyborach: wam już dziękujemy...
Problem polega na tym, iż PiS stworzył projekt tzw IV RP, którego na szczęście nie zdążył wprowadzić w życie. Stworzył natomiast podwaliny pod państwo policyjne, które chętnie kontynuuje PO.
Polityka zagraniczna prowadzona przez rząd PiS była w mojej ocenie najgorszą od 1989 roku, zaś w polityce wewnętrznej liczyły się tylko służby specjalne, a nie obywatele. Jeśli alternatywą dla PO ma być czy też jest PiS to ja dziękuje, wolę Tuska, mimo iż uważam jego rząd za kiepski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 11:27 AM
Post: #628
RE: Polityka ogólnie.
Na moje "argumenty" z przekrętami Tuska i "atutami" PIS-u, ty wypisujesz że wolisz PO, bo PIS prowadził słabą politykę zagraniczną i stworzył natomiast podwaliny pod państwo policyjne, to troszkę słabo wyglądaTongueWink.

Możesz nadal głosować na PO bo jeśli oni nie wygrają to wygra PIS, lub KNP czego nie chcesz, ponieważ... sam nie wiem dlaczegoWink.

PO wprowadziło ustawę 10.66 i nasz majdan nie będzie finansowany tak jak na Ukrainie przez USA, a zostanie rozwalony jak na placu Tian’anmen.PO natomiast prowadzi świetną politykę zagraniczną, embargo na mięso, jabłka leżą w magazynach itd.Łamanie konstytucji, bo 2 warunki zostały spełnione nowelizacja ustawy o NBP i zwolnienie Rostowskiego, ale co tam ważne kto chce "destabilizować" państwo poprzez nagrania.Afera Amber Gold o której wiedział Tusk i co zrobił??
Mamy państwo totalitarne, a tylko dyktator nie odda władzy nawet posunie się do łamania konstytucji.

A co spowoduje łatanie dziur budżetowych dodrukiem pustej waluty.
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czas-z...u-kont-nbp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 11:28 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2014 11:35 AM przez Metzger.)
Post: #629
Bug RE: Polityka ogólnie.
(26-06-2014 09:27 AM)Matys napisał(a):  W tej anegdotce nie chodzi o to, że 20 osób przebywa przez parę godzin z niepełnosprawnym, tylko o to, że X mieszkał z jąkąłą i po paru latach sam zmienił sposób mówienia.
A o co chodzi w anegdocie, w której mówił, że niepełnosprawne dzieci powinny uczyć się osobno od zdrowych i że niepełnosprawni nie powinni pokazywać się publicznie?

(26-06-2014 09:27 AM)Matys napisał(a):  Nie widzę w niej natomiast pochwały pedofilii, a raczej zarzut przesadnego nagłaśniania takich spraw...
Korwin mówił, że lekka pedofilia przygotowuje dziewczynki do życia seksualnego. Ponadto uważa, że przypadkami pedofilii ma zająć się wyłącznie rodzina pokrzywdzonej. Czyli działanie post factum bez żadnej prewencji. Oznacza to, że facet kompletnie nie zna tematu.

Cechą charakterystyczną Korwina jest to, że uważa siebie za eksperta w każdej dziedzinie. Pamiętam jak kilka lat temu pouczał Michała Fiszera, byłego pilota wojskowego, a potem publicystę piszącego m. in. w korwinowskich wydawnictwach, że ten się nie zna na lotnictwie. I jak tu traktować poważnie takiego pajaca?

(26-06-2014 11:27 AM)BESTIA napisał(a):  PO wprowadziło ustawę 10.66 i nasz majdan nie będzie finansowany tak jak na Ukrainie przez USA, a zostanie rozwalony jak na placu Tian’anmen.
Przepraszam bardzo, ale co Ty pi... piszesz? Możesz przetłumaczyć to na polski?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2014, 11:38 AM
Post: #630
RE: Polityka ogólnie.
Cytat:Pięknie się rozpisałeś, tylko wiesz takie dane to sobie możesz wiesz gdzie wsadzić? Skoro byli tacy dobrzy to dlaczego społeczeństwo powiedziało w wyborach: wam już dziękujemy...

Faktów nie można sobie gdzieś wsadzić bo fakty są niepodważalne i świadczą na niekorzyść PO.Przecież ty lepiej pamiętasz te czasy to powinieneś wiedzie, że PIS zdymisjonował Leppera za aferę korupcyjną wykrytą przez Centralne Biuro Antykorupcyjne w Ministerstwie Rolnictwa i Samoobrona wyszła z koalicji.
11 sierpnia 2007 Roman Giertych poinformował po spotkaniu z premierem, że Jarosław Kaczyński zerwał umowę koalicyjną. Tego samego dnia Rada Polityczna PiS podjęła uchwałę, w której decyduje się na zerwanie koalicji PiS-Samoobrona-LPR oraz na przedterminowe wybory parlamentarne, które odbędą się prawdopodobnie 21 października.

Ludzie mieli dość PIS-u??

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości