Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
04-06-2014, 09:17 PM
Post: #521
RE: Polityka ogólnie.
Jak nazwać ludzi którzy służyli systemu komunistycznemu, a potem budowali wolną Polskę??
Wydaje mi się, że nie patriotami.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2014, 09:31 PM
Post: #522
Bug RE: Polityka ogólnie.
(04-06-2014 09:17 PM)BESTIA napisał(a):  Jak nazwać ludzi którzy służyli systemu komunistycznemu, a potem budowali wolną Polskę??
Wydaje mi się, że nie patriotami.
A czemu nie? Mogli być naiwnymi głupcami, a jednocześnie patriotami. Ja np uważam, że w ciągu ostatniego ćwierćwiecza najbardziej Polsce zaszkodził J. Kaczyński, ale nie odmawiam mu patriotyzmu. No dobra, ale postkomuchy to tylko 8 z25 lat wolnej Polski. Co z pozostałymi? Byli patriotami czy nie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2014, 09:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2014 09:47 PM przez BESTIA.)
Post: #523
RE: Polityka ogólnie.
Ja od początku pisałem tylko o postkomunie.
Na temat polityków po tym okresie nie chcę się wypowiadać.

(04-06-2014 09:31 PM)Metzger napisał(a):  A czemu nie? Mogli być naiwnymi głupcami, a jednocześnie patriotami.

Możliwe, ale bardziej prawdopodobne jest to, że nie chcieli odejść od koryta w czasach komunizmu jak i po.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2014, 09:55 PM
Post: #524
Bug RE: Polityka ogólnie.
(04-06-2014 09:45 PM)BESTIA napisał(a):  bardziej prawdopodobne jest to, że nie chcieli odejść od koryta w czasach komunizmu jak i po.
Żaden polityk nie chce odejść od koryta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2014, 06:09 PM
Post: #525
Bug RE: Polityka ogólnie.
Od dłuższego czasu zdarzało się usłyszeć nieśmiałą sugestię, że Korwin jest
sługusem Moskwy. Ale wtedy to brzmiało co najmniej dziwnie. A dzisiaj?
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1...17264.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2014, 06:30 PM
Post: #526
RE: Polityka ogólnie.
Prorosyjskie wypowiedzi Korwina to żadna nowość. Dzieciaki, które na niego głosują nie mają de facto pojęcia co ten jegomość plecie.
Wydaje mi się, że wynik tych wyborów to początek końca JKM, choć on od 20 lat sie tak bawi, a teraz mu sie udało Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2014, 07:11 PM
Post: #527
RE: Polityka ogólnie.
Z Leppera też się śmiano kiedy mówił o więzieniach CIA w Polsce.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2014, 07:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2014 07:15 PM przez Pakman.)
Post: #528
RE: Polityka ogólnie.
Problem w tym, że w większości ludzi na Korwina głosują w akcie desperacji, bo są rozczarowani obecnymi rządami i chcą rewolucji. Prawda jest taka, że Korwina wyhodowała cała, jak on to określa "banda czworga", która przez 25 lat nic nie dała temu narodowi.

Mam nadzieję, że Korwin zdąży się dostatecznie skompromitować przed wyborami do parlamentu i nie przekroczy progu wyborczego.

E:
@Krychu
Co ty porównujesz ? Lepper miał swój elektorat ( bogatych rolników ) i konsekwentnie bronił jego racji. Nie był to zbyt lotny człowiek, ale bez porównania lepszy polityk od Korwina. Lepper zresztą wiedział dużo więcej i między innymi dlatego go załatwili.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2014, 07:24 PM
Post: #529
RE: Polityka ogólnie.
@Pakman
Ja porównuję sytuacje, a nie polityków. Jak widać, antypatia do Korwina daję się we znaki Wink

BTW. http://narodowcy.net/europa-i-swiat/9813...om-zasilki
Dobra beka.
"Polacy nie ponoszą odpowiedzialności za to co się stało [podczas wojny - przyp.], ale mają obowiązek dbać o tych, którzy cierpieli w ich kraju".
"Nie każda ofiara była Żydem, ale każdy Żyd był ofiarą'.
Tego nie można skwitować inaczej niż śmiechem.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2014, 07:41 PM
Post: #530
Bug RE: Polityka ogólnie.
(08-06-2014 07:11 PM)Pakman napisał(a):  Mam nadzieję, że Korwin zdąży się dostatecznie skompromitować przed wyborami do parlamentu i nie przekroczy progu wyborczego.
Korwin nie będzie startował do parlamentu krajowego. W Sejmie zarabia się znacznie mniej niż w Brukseli, poza tym w Sejmie wypada coś robić, a w Brukseli można się opierdalać. Korwin nie chce władzy, on chce uwagi (tzw. attention whore).

(08-06-2014 07:24 PM)KrychuTMT napisał(a):  BTW. http://narodowcy.net/europa-i-swiat/9813...om-zasilki
Dobra beka.
"Polacy nie ponoszą odpowiedzialności za to co się stało [podczas wojny - przyp.], ale mają obowiązek dbać o tych, którzy cierpieli w ich kraju".
"Nie każda ofiara była Żydem, ale każdy Żyd był ofiarą'.
Tego nie można skwitować inaczej niż śmiechem.
Widzisz w tym coś śmiesznego? Normalna praktyka stosowana na całym cywilizowanym świecie. A może tak przesiąkłeś korwinizmem, że chciałbyś zlikwidować świadczenia dla kombatantów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości