Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
23-03-2014, 06:29 PM
Post: #631
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Ale wy jesteście idioci.

Co jeden to lepszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2014, 06:31 PM
Post: #632
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@RSC-2
Lol, ja też?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2014, 06:59 PM
Post: #633
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
HAHAH
Wy nie macie nic lepszego do roboty?? Przecież cop robi wszystko aby rozkręcić dyskusję i wychodzi mu to świetnie.To że pojawia się na forum pod innymi nikam,i to według was jest chory psychicznie?? Ja też często lubię denerwować ludzi w CS'a to też jestem chory psychicznie?? Sander czy choćby Pakman gdybyś dostał bana bo pościły ci nerwy, czy za coś tam to nie próbował byś stworzyć nowego konta aby nadal pisać na forum?? Gdyby tak nie spamował, to nie dostał by bana,tylko raz w ostatnim poście obraził userów forum, widocznie niektórzy nie dorośli do tego aby zignorować copa lub nie obawiać się z nim pisać i wymielili sobie przykrywkę choroby.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2014, 07:03 PM
Post: #634
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Nie z głównej ale się nadaje poprzez osobe baka:
#3 bak 2014-03-23
17:16
Witam wspaniałą ekipę z
ringpolska! Zostałem
wywalony z bokser.org, bo
tam nie ma wolności
słowa. Postanowiłem
przejść na ringpolska, bo
tak naprawdę to jest
najlepszy polski portal o
boksie, który każdego dnia
dostarcza świeżych i
aktualnych informacji i
wywiadów z pięściarzami
z UKP. A na bokser.org od
dawna wśród
użytkowników szerzy się
zawiść, złośliwość i
chamstwo. Także miło mi,
że mogę się z wami
udzielać, liczę na mile
spędzony czas Smile
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2014, 07:05 PM
Post: #635
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Jaki wazeliniarz , ja pierdziele co ten internet robi z ludźmi .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2014, 07:10 PM
Post: #636
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Hhahahaha, bak zostal zbanowany? No nie, swiat sie wali. Na glownej dobrze chlopaki robia, ze sie wkoncu zmobilizowali... niech banuja do skutku takich "gamamoni"(jak ktos ogldal 'Przyjaciol', to wie ocbWink).

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2014, 08:33 PM
Post: #637
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Kolejne posty nt. stanu psychicznego copa zachowajcie dla siebie w przeciwnym razie skończy się na ostrzeżeniach.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2014, 07:09 PM
Post: #638
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(24-03-2014 04:28 PM)RedHawk napisał(a):  @BMH
Widzę, że nabijanie postów w temacie ''Najbardziej śmieszne (żenujące) ... '' nie wystarcza. Teraz będziesz nabijał posty pisząc kto zmarł.


(23-03-2014 06:34 PM)RedHawk napisał(a):  Wiedziałem, że znawcy będą w tym temacie podawać wyniki na korzyść Solisa. Ja może nie piszę tutaj za często zbyt mądrych rzeczy, ale to dlatego, że próbuje dostosować się do poziomu tego forum, który nie tylko pod względem merytorycznym, ale jak widać pod względem czysto sportowym jest na dnie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2014, 07:33 PM
Post: #639
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@BMH
Powinieneś mi podziękować za możliwość nabicia posta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2014, 07:41 PM
Post: #640
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(24-03-2014 07:33 PM)RedHawk napisał(a):  Powinieneś mi podziękować za możliwość nabicia posta.

Bym zapomnial... Merci.Cool

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości