Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
19-03-2014, 02:34 PM
Post: #611
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: CroCop90
Data: 17-03-2014 21:46:11
Włodarczyk pewnie już w szatni by się spalił przed walką z Adamkiem . On zawsze miał poczucie , że jest tym "gorszym " . Jak dla mnie łatwa wygrana Adamka , być może przed czasem.

HuhHuhHuhHuh

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2014, 11:32 AM
Post: #612
Bug RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: Artur1969
Data: 21-03-2014 10:51:48
A po co Wach trenuje? Chyba dla rozrywki i zabicia czasu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2014, 04:55 PM
Post: #613
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
ja lubie baka, to taki drugi cop(kto wie czy to nie ta sama osoba?)
Autor komentarza: bak
Data: 21-03-2014 14:02:31
Cotto sobie marzy, Roach też, bo widzi, że wszyscy jego zawodnicy zaczynają przegrywać (Kahn przegrał z Petersonem i dostał lanie od Garcii Chavez dostał baty od Marqueza, a Pacquiao przegrał z Bradleyem i został znokautowany przez Marqueza), dlatego Roach próbuje się dowartościować. Martinez znokautuje Cotto i zakończy tę szopkę.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2014, 05:06 PM
Post: #614
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
BMH
Przecież @bak dał sprostowanie w następnym poście że chodziło O Martineza o.O
Pomylił się chłopaczyna Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2014, 05:17 PM
Post: #615
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Fakt, dopiero teraz to dojrzalem. Tym razem bak nie mial na celu trollowania, moj blad.Smile bak juz od kilku tyg staje sie moim ulubionym userem. Tyle co sie go juz naczytalem, to wydaje mi sie, ze on czasami pisze tylko po to, zeby sprowkowac.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2014, 07:36 PM
Post: #616
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@BMH
Zwracaj człowieku uwagę na to co wklejasz a nie lecisz jak popadnie kopiując wszystkie komentarze z głównej żeby sobie pościki po nabijać. Już się to kurwa nudne robi no lifie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2014, 10:36 PM
Post: #617
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: Milan
Data: 21-03-2014 18:32:21
z racji wielkich zmian na portalu postanowiłem że od teraz moje wpisy będą na maksa merytoryczne , zaczne więc od tego artykułu
Mój komentarz :
jo jo Roach


p.s
do redakcji mogliście nas ostrzec ze wstawicie swoje zdjęcia

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2014, 12:06 AM
Post: #618
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(22-03-2014 12:02 AM)alexy napisał(a):  A ja myslalem, ze to forum dla milosnikow boksu a nie gejow :-).
Niezbyt duzo komentarzy na konkretny temat a takich bezsensownych jak ten powyzej cale mnostwo...Co sie tutaj dzieje?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2014, 12:11 AM
Post: #619
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Zaczyna mi być żal tego mitomana , to już jest choroba .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2014, 09:43 PM
Post: #620
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Tyson Fury
"Mógłbym znokautować Mayweathera w pięć sekund. Nie ma człowieka narodzonego przez matkę, który mógłby mnie pokonać. Mam w dupie to, co mówią ludzie. Liderem P4P jest zawsze mistrz wagi ciężkiej."


Normalnie zaczynam przekonywac sie do Furego.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości