Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
12-02-2014, 01:24 PM
Post: #581
RE: MMA
Panowie zapodajcie najlepsze, najbardziej widowiskowe walki z ostatnich lat które znajdę na YT.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2014, 01:28 PM
Post: #582
RE: MMA
Pudzian vs Najman .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2014, 02:26 PM
Post: #583
RE: MMA
(12-02-2014 01:24 PM)Sander napisał(a):  Panowie zapodajcie najlepsze, najbardziej widowiskowe walki z ostatnich lat które znajdę na YT.
Co, przerzucasz sie na mma?Cool Tak na szybko:

Henderson vs Rua(moj top 5/3 all time)



To co sie dzialo w tej walce, to mozna porownac do walki Rockiego z Ivanem Drago.Wink

Rua vs Nogueira(rowniez moj top 5/3 all time)



Jak wyzej.. kapitalna walka, zwroty akacji etc.

Pettis vs Henderson I



Ten urywek chyba zna kazdy, nawet taki co na codzien nie jara sie MMA. Watpie bys na jutub znalazl link do calej potyuczki.Confused Trzeba sie nameczyc, ale nie pozalujesz.

Griffin vs Bonnar(final TUF'a)



Final popularnego programu TUF. Malo kiedy w walkach o tytul widzi sie taka determinacje.

Liddel vs Silva
Jak wiele walk UFC, bedzie ci ja trudni trafic na jutubie.

Edgar vs Maynard II(cala trylogia jest spoko)
Jak w przypadku innych walk UFC... trzeba dlugo poszukac, to moze cos znajdziesz. Kiedys, jak mialem konto na jutub, to mialem kilka kanalow gdzie byly poukrywane takie walki. Dzisiaj niestety nie mam.

Sanchez vs Guida



Jakosc tragiczna, ale chociaz zalpiesz o co mi chodzi gdy powoluje sie na ta walke.Wink

Henderson vs Vanderlei Silva I i II
Kiedys byla na jutub na bank, teraz jak tak na szybko zajrzalem, to nigdzie nie widze.

Liddel vs Couture(cala trylogia jest bardzo fajna)
Ta walka, to taki odpowiednik bokserskiej potyczki Lewis-Holyfield, czy Tyson-Holy.. Wiadomo ocb.

Frye vs Takayama



Wiele razy spotkalem sie krytyka.. WTF? Przeciez, to byla ostra jazda bez trzymanki! Dla mnie sztos.Big Grin


Moge Ci polecic walki mlodego Mauricio Ruy.. niesamowice efektowny zawodnik. W zajebistym stylu rozbil dwa razy Overeema, czy Rampage Jacksona. Te potyczki byly w PRIDE, wiec spokojnie je znajdziesz. Vanderlei Silva vs Hunt, czy Dos Sandos vs Velasquez(trylogia) tez bardzo dobre.
Fedor, gdy byl w swoim prime tez nie pozwalal sie widzom nudzic.Wink Fedor-Filipovic, Fedor-Randelman, Fedor-Noguera, Fedor-Herring... bylo tego sporo. Moglbym tak pisac i pisac Sander, wiec poprzestane na tym co juz wymienilem. Jak cos obejrzysz, to daj znac jak wraznia.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2014, 11:31 PM
Post: #584
RE: MMA
Na mnie wrażenie zrobiła walka Jamesa Thompsona z Kimbo Slice'm. Mało widziałem walk, ale ta zasługuje na uwagę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 11:39 PM
Post: #585
RE: MMA
http://www.meczyki.pl/obrazki,12600


To jest technika...

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2014, 12:31 PM
Post: #586
RE: MMA
Istne fatum nad KSW 26. Najpierw wypadł Tim Sylvia a teraz Bedorf i Guelmino... I to jest nadal w PPV? Kpina.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2014, 01:18 PM
Post: #587
RE: MMA
Ja już na KSW mam taką olewkę, że nawet mnie to nie interesuje. Chłopaki robili dobrą robotę, ale chyba za bardzo im sodówka do główki uderzyła. Najpierw obrażanie kibiców, później obrażanie ludzi, którym oni powinni co najwyżej czyścić buty i być szczęśliwi, ze mogą z nimi porozmawiać, potem robienie PPV na siłę, aż w końcu spadek poziomu gal (przynajmniej w mojej opinii). Jak broniłem KSW i lubiłem na to popatrzeć, a nawet byłbym skłonny zapłacić te 40zł za galę, to obecnie wolałbym się wybrać do cyrku i bym zdecydowanie lepiej spożytkował ten czas. Jeśli mam popatrzeć obecnie na MMA to zdecydowanie wolę walki choćby w PLMMA, nie mówiąc już o UFC, gdzie walczą prawdziwi zawodnicy, a nie wykreowani na gwiazdy celebryci.

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze średniej
84 kg: Michał Materla (19-4) vs. Jay Silva (9-8)
Główna karta:
120 kg: Marcin Różalski (4-2) vs. Nick Rossborough (23-17)
66 kg: Anzor Azhiev (4-0) vs. Artur Sowiński (13-7)
93 kg: Karol Celiński (11-4) vs. Goral Reljic (12-4)
55 kg: Kamila Porczyk (1-0) vs. Iryna Shaparenko (5-0)
120 kg: Michał Andryszak (11-3) vs. Paweł Słowiński (1-1)
70 kg: Jakub Kowalewicz (3-0) vs. Sergei Grecicho (19-5-1)
Pozostałe:
66 kg: Arbi Shamaev (6-1) vs. Helson Henriques (6-1-1)

Chyba najsłabsza rozpiska KSW od 12, od której jako tako się tym interesuję. Szkoda, że takie marne gale z tak fatalnym fightcardem są w PPV, ale mam wrażenie, że panowie uważają, że już tak się wykreowali, ze o poziom gal nie muszą się martwić, bo ludzie i tak to kupią w wystarczającej ilości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2014, 01:24 PM
Post: #588
RE: MMA
Na miejscu ludzi którzy zamówili PPV żądałbym anulowania zamówienia. Kupujesz galę z walkami Bedorf vs Sylvia, Różalski vs Guelmino i Materla vs Silva a dostajesz coś takiego?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2014, 01:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2014 01:47 PM przez kubala1122331.)
Post: #589
RE: MMA
Gdyby właściciele KSW mieli trochę szacunku dla szarych ludzi, którzy tą organizację utrzymują, to zapewne sami by to zaproponowali. Najważniejsze jest to, że swoje ilość przyłączy PPV sprzedali, swoje zarobili, a więc po co się martwić? Parafrazując chyba już kultowy cytat z "Drogówki" - "Wypadli to wypadli, na ch** drążyć temat" "D

Nie wiem czy widzieliście... Materla to fajny, pozytywny chłopak, choć fighter co najwyżej średni Big Grin



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2014, 02:45 PM
Post: #590
RE: MMA


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości