Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
11-04-2012, 04:50 PM
Post: #91
RE: MMA
No więc można sprawdzić jak Bobb Sapp np jajka wcina ze skorupkami...;-)

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2012, 05:30 PM
Post: #92
RE: MMA
Faktycznie wykręt. Jeśli jest takim wariatem w ringu albo klatce to prawdziwe jaja będą podczas KSW ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2012, 09:05 PM
Post: #93
RE: MMA
Ale on ma śmiech. No rozbraja mnie to po prostu.

Był Butterbean, jest Sapp. Następny może będzie Kimbo Slice Big Grin

A swoją drogą, to Sapp jest też aktorem, niczym Randy Couture Big Grin W Conanie 3D nawet Sapp zagrał.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2012, 01:13 AM
Post: #94
RE: MMA
Bob Sapp to świetny gość, naprawdęSmile
Kilka wywiadów z nim oglądałem i to fajny z poczuciem humoru facet. Jednak jako zawodnik MMA to tak średnio;d Chociaż zaskakujące w nim jest to, że udawało mu się pokonywać DOBRYCH przeciwników. Naprawdę dobrych a potrafił przegrywać z najgorszymi. Talent;p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2012, 08:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2012 08:26 PM przez Rutherford.)
Post: #95
RE: MMA
(11-04-2012 09:05 PM)Adammobp napisał(a):  Był Butterbean, jest Sapp. Następny może będzie Kimbo Slice Big Grin

Przy takim prowadzeniu ze strony KSW, to osobiście (co kiedyś już pisałem) spodziewam się rewanżu z Butterbeanem...

A co do filmiku z Saapem: może i jest w porządku gościem, może ma poczucie humoru, może jest zabawny. Ale co z tego? Ja oceniam go TYLKO jako zawodnika MMA. A tym zawodnikiem jest w chwili obecnej bardzo słabym, nie oszukujmy się. Co on da Pudzianowskiemu? Kiedy Lewandowski wraz z Kawulskim zrozumieją, że Mariuszowi można dać mocniejszych rywali? Załamuje mnie to po prostu...

EDIT: Właśnie sobie wyobraziłem Lewandowskiego, który zapowiada to starcie w TV i mówi, że Saap to rywal z wysokiej półki... W sumie, to się nawet nie zdziwię, jeśli to zobaczę...

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2012, 07:37 PM
Post: #96
RE: MMA
@Adammobp

Niestety, Kimbo Slice nie walczy już w MMA Tongue przerzucił się na boks. Sapp grał także w filmie ''Wykiwać klawisza'' z Adamem Sandlerem w roli głównej, na prawdę polecam ten film Big Grin oprócz tego grał też tam Ray Austin i inne gwiazdy Wrestlingu lub innych sportów walki.

Słuchajcie, sytuacja się powtarza. Przed walką z Thompsonem wszyscy mówili, że Pudzian dostał słabego rywala, który przegrał z Kawaguchim a co stało się podczas ich walki wszyscy widzieli. Pudzianowskiemu dosyć ciężko walczy się z zawodnikami większymi i cięższymi od niego. Bob Sapp jest w wzroście Thompsona tylko waży coś ok. 15-20 kg więcej... Pudzian będzie musiał pierwszy sprowadzić walkę do parteru i tam zakończyć walkę. Walkę w stójce oczywiście chciałbym zobaczyć, ale Sapp to jednak doświadczony zawodnik K-1 i mógłby pacnąć Pudzianowskiego... chociaż nie wykluczam, że i Pudzianowski byłby w stanie w stójce pokonać Sappa. Natomiast jeżeli to Sapp rzuci się na Pudziana i sprowadzi go do parteru może być lipa. Wielkiej krzywdy Mariuszowi nie zrobi, ale runda będzie na jego korzyść ze względu na to, że to on jest na górze a Pudzian na dole, no chyba, że jakimś trafem udałoby się Pudzianowskiemu wyjść z pod 130 kg kloca... ja jestem baardzo ciekawy jakie postępy zrobił Mariusz w USA a chodzi mi głownie o ten nieszczęsny parter :/ bo o kondycję raczej nie ma się co już bać co było widać w walce rewanżowej z Thompsonem. Mariusz nawet jak na taką masę ma niesamowitą wydolność.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2012, 08:30 PM
Post: #97
RE: MMA
Sapp też miewał problemy z wydolnością. Myślę, że na tym tle Pudzian będzie miał przewagę.

Kimbo Slice za dobrą kasę pewnie wystąpiłby na KSW Smile

Bob Sapp to kawał wariata Big Grin
http://www.youtube.com/watch?v=tKjeaJKpAn8
Na tym filmiku popatrzcie od 2:00. Wywalił przeciwnika za liny, a następnie zamiast odczekać aż ten wróci, to Sapp odepchnął sędziego i próbował wyrzucić przeciwnika z lin poza cały ring Big Grin

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2012, 09:29 PM
Post: #98
RE: MMA
@Adammobp
MISTRZOSTWO<lol2> hahahaha nie widziałem tej walki jeszcze ale parodia;d
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2012, 02:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2012 02:57 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #99
RE: MMA
@Adammobp

Pierwszy raz widzę żeby walka została wznowiona po jej zakończeniu... swoją drogą Sapp to niezłe dno sportowe skoro dał się tak okładać chłopaczkowi 70 kg... ale jak widać niezły z niego showman.
Hahhaaha http://www.youtube.com/watch?v=7H2wkjjS7l4 no ten filmik powinni pokazywać w trailerach przed walką Pudziana z Sappem... ale porażka masakra Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2012, 04:41 PM
Post: #100
RE: MMA
Przezabawnie to wygląda jak taki wielki facet zwiją się w kuleczkę i się kręci w kółko. Już niedługo nas czeka walka Koksa z Najmanem. Cóż to będzieBig Grin?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości