Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
16-11-2013, 01:04 AM
Post: #191
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
haha dobrze wyczaiłem że nie ma co wchodzić na ten materiał ze zdjęciami laseczek na ważeniu bo będą się panowie jarać i nic poza tym... A Stonka kiedyś pisał naprawdę fajnie i ciekawie, odkąd się zrobił totalny syf to wpada tylko po to żeby się powygłupiać i nic poza tym. Ogólnie jeden z lepszych użytkowników na głównej, szkoda że takich przykryła fala głupoty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2013, 08:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2013 09:56 AM przez BMH.)
Post: #192
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: RSC2 Data: 22-11-2013 17:05:00
W trzech ostatnich walkach Bradley nie wygrał ani razu.
Dwa razy przegrał i jeden raz zremisował a w najlepszym przypadku jeden raz przegrał i dwa razy zremisował.
Aby to dostrzec wcale nie trzeba znać się na boksie.
Wystarczy nie mieć uprzedzeń.



Autor komentarza: RSC2 Data: 22-11-2013 17:57:13
Gdyby punktowanie walk było wymierne to werdykty zawsze byłyby zgodne.

Ale niestety tak nie jest i dlatego zdarzają się sytuacje ,że nawet sędziowie punktują odmiennie.

Dobrze że w swoim komentarzu napisałeś "Uważam"

Moje zdanie na temat werdyktu walki także można zatytułować "Ja uważam"

Osobiście jestem zwolennikiem aby w walkach w miarę wyrównanych nie punktować zwycięzcy a remis.

Zwycięzcę wskazywać jedynie gdy jest wyraźna przewaga.

Podobnie jak w tenisie czy siatkówce gdzie trzeba wygrać dwoma punktami. Jeden punkt przewagi nie wyłania zwycięzcy.

[Ale jest to tylko moje subiektywne zdanie.]

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2013, 07:31 PM
Post: #193
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: zeitgeist
Data: 25-11-2013 18:56:47
Zawsze sie smialem ze Jonak to pogromca ogorkow ale moze akurat nigdy nikt mu nie Dal szansy walki z kims solidnym . Damian powinien wziac sprawy w swoje rece, zebrac kolegow z solidarnosci I spalic kilka opon przed siedziba wbc, ibf itd wtedy nopewno Floyd jest jego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2013, 12:06 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2013 02:49 PM przez BMH.)
Post: #194
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
On cos bierze??Zawsze wiedzialem, ze jest uprzedzony do Floyda, ale zeby pie*dolic takie glupoty..Niezly ubaw, jest ostatnio na glownej.Smile

Autor komentarza: RSC2 Data: 25-11-2013 22:46:58
Floyd Mayweather to bokser który wprowadza do boksu elementy ‘kombinowania”
Podobnie jak Kliczko wieszał się na swoim przeciwniku jak byk na krowie tak samo Floyd ma podobne numery
Jego zasłanianie się ramieniem a nawet przyjmowanie pozycji bocznej wobec przeciwnika to jego cwaniactwo.
Często jego pomysłem na walkę jest pojedynczy szybki cios i od razu klincz. [Przypominam ,ze klincz jest niedozwolony w boksie]
Przytrzymywanie i cwaniackie używanie do osłony łokcia to także jego styl.
Floyd jest mistrzem ,ale destrukcji w alce a nie żadnej obrony.
Jego walki są nudne jak flaki, a kibiców przyciąga jedynie fakt że jest niepokonany i każdy chce zobaczyć porażkę niepokonanego.
Po walce większość jest rozczarowana jego walką , ale każdy czeka aż będzie następna bo chce zobaczyć czy mu ktoś wreszcie sprawi lanie,
Mayweather to taki produkt marketingowy, łatwy do podpuszczenia w celu wywołania negatywnych emocji. Gdy nie wystarcza on sam to media sięgają po jego rodzinkę [ojca] i już jest emocjonująco choć tak naprawdę śmiesznie.
Maywether to taka kaszanka. Na grillu smakuje nieźle a gdy ma się jej dość to zawsze można rzucić psu.


Autor komentarza: RSC2 Data: 25-11-2013 17:36:34
Rios mówi ,że Mayweather wygra z Pacquiao?
A na jakiej podstawie tak twierdzi?
Przecież nie walczył z Mayweatherm aby porównać.

A ponadto Rios mówił także ,że wygra z Pacquiao.
I co?
Ile są warte jego prognozy?

Nikt nie wie kto wygra walkę Mayweather – Pacquiao
Jedyne co mogę powiedzieć to to ,że według mnie Pacquiao jest lepszym bokserem od Mayweathera.
A na pewno inteligentniejszym. Zarówno w ringu jak i poza nim.
A kto myśli inaczej niech obejrzy sobie ten film.
http://www.youtube.com/watch?v=U8dAjF5Kv...watch-vrec


Autor komentarza: SzklanyKhanBig Grin Data: 25-11-2013 18:34:29
RSC2
Im więcej czytam twoich komentarzy tym bardziej się utwierdzam, że jesteś upośledzony.

Cut
Pacman szczególnie świetnie się ruszał w ostatniej walce z JMM


Autor komentarza: RSC2 Data: 26-11-2013 00:12:56
Oczywiście że klincz w boksie jest zabroniony.
Gdyby nie był zabroniony jak w boksie tajskim to sędzia pozwalałby na klncz i nie przerywałby walki.
A tak w przypadku klinczu sędzia ma obowiązek przerwać klincz a zawodnicy mają obowiązek zrobić krok do tyłu.
Klincz nie jest powodem kar choć za notoryczne ciągłe klinczowanie sędzia ma prawo ukarać zawodnika.
Bo boksie tajskim klincz nie jest zabroniony i tam gdy zawodnicy są w klinczu sędzia w ogóle nie reaguje i pozwala w tej pozycji być nawet całą walkę.

Big GrinBig Grin

Autor komentarza: Janusz1970 Data: 25-11-2013 17:51:00
ja mysle , ze powinni zrobic taki turniej Super Four jako elimator do Jonaka Smile Cotto vs Canelo i Pacman Vs Floyd. Najlepszy z tej czwórki jesli się odważy może wyjsc do nadzieji solidarnosci Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2013, 12:13 AM
Post: #195
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Ja pier... o.O
On jest chory z nienawisci.Big Grin Jak tak dalej pojdzie, to kolega RSC2 bedzie moim ulubionym userem. Tyle smiechu ja dzis, to ja dawno nie mialem.

Autor komentarza: RSC2Data: 28-11-2013 21:08:54
Przede wszystkim Floyd nie wygrał z Oscarem.
O tym wie każdy kto zna się na boksie.
Amerykanska i meksykańska prasa ujawniła pewne fakty które świadczą ,że walka Floyda z De La Hoyą to jeden z największych przekrętów w historii boksu
Jest prawie pewne że obydwaj byli dogadani.
I obydwaj po tej walce wyglądali jakby od kosmetyczki wyszli.
Dożo wiatru, ciosów które nikomu nie robiły krzywdy, udawania .
Po walce nawet zdziwienie starego Mayweathera, że jego syn wygrał
Ta walka powinna zostać uznana za nieodbytą . Ale za duże pieniądze zaangażowano aby to uczynić.


Autor komentarza: RSC2 Data: 28-11-2013 21:38:31

Jestem nie tylko Kostyrą.
Ale i Pinderą bo on też tak uważa.
Nazwisk amerykańskich ekspertów nie będę Ci podawał bo i tak ich nie znasz.
Ale najważniejsza dla mnie jest moja własna opinia . Inne mnie nie interesują.
Natomiast Ty powielasz to co Ci inni napisali i to co jest przyjęte przez większość.
Ale większość też się myli.
Z takiego też powodu nie chodzę na wybory i referenda.
Dlatego że w Polsce jest więcej idiotów iż inteligentnych ludzi.
A większość zawsze przegłosuje mniejszość.


Autor komentarza: RSC2 Data: 28-11-2013 21:30:04
Bajki o pomocy charytatywnej Mayweathera są dobre dla tych którzy na niego patrzą zza oceanu.

Czarni to najbardziej roszczeniowa część społeczeństwa .
Wszędzie tam gdzie jest darmowo są pierwsi z wyciągniętą ręką
Oczywiści że nie można tego powiedzieć o wszystkich.
Ale nie ulega wątpliwości że wśród nich jest największy odsetek roszczeniowców.
W dodatku „ich” prezydent załatwił im powszechne ubezpieczenia społeczne za co w niektórych stanach jest personą non grata
Oni zawsze woleli żyć na czyjś koszt niż komukolwiek pomagać.
Ja nie muszę czytać jakiś tekstów podawanych mi tutaj ze jest inaczej.
Ja to po prostu wiem. Nie z prasy czy telewizji.


Autor komentarza: RSC2 Data: 28-11-2013 20:52:06

Mayweather i pomoc charytatywna?
Chyba w kasynie.
Napisałbym Ci na co Mayweather wydaje kasę i czym się zajmował gdy był chłopcem.
Takie bajki o pomocy charytatywnej Mayweathera łykają tylko Polacy.
Mayweather to prymityw niezdolny do pomocy.
On nawet matki swego dziecka nie szanuje a co dopiero obcych ludzi.
Napisałbym trochę prawdy o Mayweatherach ,ale nie mogę bo posądzono by mnie o rasizm.

[ A słyszeliście co się wydarzyło gdy Mayweather z synem lecieli samolotem?]


Autor komentarza: RSC2 Data: 28-11-2013 21:53:56

W restauracji potrafią się nażreć i nie zapłacić bo im nie smakowało.
Kilka lat temu wymyślili że należą im się darmowe przejazdy, i darmowe wejściówki na publiczne obiekty itp. jako zadośćuczynienie za lata niewolnictwa.
Na wszelkie słowa krytyki bronią się pojęciem rasizmu.
A tak naprawdę to nie jest rasizm tylko cała prawda o tej nacji
Oni rasizm wykorzystują jako parasol dla ochrony swego nieróbstwa. złodziejstwa, awanturnictwa, bałaganiarstwa itp. itd.
[Po co ja znowu o tym zaczynam. Już za to zostałem kiedyś zbanowany.]
Ale jeżeli ktoś nie wie co to jest nigger albo muslim to będzie pieprzył o rasizmie.

[ A wie ktoś z was co Murzyn ma białego?]

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2013, 07:23 AM
Post: #196
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Heh beka na całego , przecież on każdym postem udowadnia swoją nienawiść.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2013, 08:38 AM
Post: #197
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Porownywanie pozycji bocznej Floyda do klinczy i wieszania sie Wladka mnie rozwalilo : p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2013, 12:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2013 01:05 PM przez BMH.)
Post: #198
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(29-11-2013 08:38 AM)Gogolius napisał(a):  Porownywanie pozycji bocznej Floyda do klinczy i wieszania sie Wladka mnie rozwalilo : p

Dochodzi do tego jeszcze "bestialskie" zaslanianie sie ramieniem.BlushBig Grin Generalnie, to RSC2-o ile dalej bedzie trzymal "pion"-zostanie najczesciej cytowanym userem w tym temacie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2013, 11:23 PM
Post: #199
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Po walce Najmana :

Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 30-11-2013 21:02:08
Dzięki za walkę Marcin... ... Ty Kurwo Telewizyjna.

Autor komentarza: Catman
Data: 30-11-2013 21:19:43
Wątroba podziargany jak "stary kryminał" i tak też wyglądała jego walka.Jego przeciwnik nawet nie miał odpowiednich butów, nie mówiąc, że nie potrafił wyprowadzić prawidłowo lewego prostego.
Odnośnie Najmana to nawet nie ma czego komentować!Mieszkaniec Częstochowy,organizator gali i zostaje wygwizdany....


Autor komentarza: MatMaister90
Data: 30-11-2013 21:14:36
Standardowo Najman wygrywa po cepie w okolice wątroby i standardowo z bumem debiutantem Big Grin



W dodatku zdemaskowali wśród userów jakiegoś pięściarza z ujemnym rekordem który buł się z Olubamiwo. Confused

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2013, 03:21 PM
Post: #200
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Nie ma żadnego demaskowania, Michał Skierniewski pisze od dłuższego czasu pod nickiem lefthook2012, pamiętam że oferował też się w komentarzach jako przeciwnik dla Zimnocha w lutym tego roku, gdy Szpilka się wycofał i wzięli Trzcińskiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości