Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
03-12-2013, 01:46 PM
Post: #211
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Co oni tam tworzą w tym temacie to jakaś masakra. Joker mnie ubiegł, bo właśnie miałem to wstawić Tongue

"Szpilka ma teraz dylemat. Usłyszeli polskiego robaczka w USA i teraz głupio się wycofać.
Myślę, że musi na fb solidnie Jenningsa przestraszyć. Najlepiej niech zrobi kilka zdjęć z groźnymi minami, potem niech napisze, ze mu zrobi dziecko- i na potwierdzenie tego wstawi swoją fotkę w tych gejowskich majtkach.
Przy takiej promocji napewno będzie głęboki odzew w mediach i oglądalnością może przebić walkę wieczoru. No i obowiązkowo fotki z wejścia na ring w pomarańczowych śpiochach. Jeśli tego się Bryant nie przestraszy, to będzie żenada- i to większa niż obecnie"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 12:15 AM
Post: #212
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: RSC2
Data: 03-12-2013 21:29:01
A ja się nie dziwię że mejłeter nie wie kto to jest Pacquiao.
Bo on nic nie wie. Gdybyś go zapytał jakie miasto jest stolicą USA to też nie będzie wiedział.
On tyle wie co zje.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 12:27 AM
Post: #213
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
RSC-2 cierpi niewątpliwie na KMM czyli Kompleks Małego Murzyna(w orginale-Kompleks Moneya Mayweathera) gdy tylko pojawia się temat o Floydzie to wiadomym jest ze RSC-2 walnie hejtem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 02:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2013 02:26 PM przez BMH.)
Post: #214
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Zgadzam sie. Ja juz od jakiegos czasu zauwazylem, ze nieistotne, czy temat jest o Hattonie, Pacquiao, czy innym zawodniku... RSC 2, niemal zawsze tam wpadnie i narobi syfu, wylewajac swoje zale na goscia ktorego nie lubi. Co z tego, ze w wiekszosci pisze bzdury jak malo ktory, i co chwila ktos mu zwraca uwage, ze jest nienormalny... grunt, to spamowac w kazdym temacie, i powielac te glupoty. Ehhh, te dzisiejsze dzieci...Blush

Temat o Hattonie:
Autor komentarza: RSC2 Data: 02-12-2013 20:43:16
Degenerat.
Skończy w rynsztoku.
Takim nie można pomóc, bo na to nie pozwolą.
Podobnie skończy Mayweather po zakończeniu kariery.
Bo to ten sam tym człowieka, który nie ma szacunku dla innych.
Wiec jego też nikt nie będzie szanował i za nim płakał.


Wciaz temat o Hattonie:
Autor komentarza: RSC2 Data: 02-12-2013 21:28:30
Nie jestem wizjonerem ani wyrocznią aby przewidzieć jak będzie.
Ale znam Mayweathera lepiej niż Ty.
Są przesłanki że tak skończy.
Bo to cała rodzina taka mająca w pogardzie Białą część Ameryki.
A jak już kiedyś pisałem USA to moja druga ojczyzna dlatego mam prawo tak się o nim wypowiadać.
I nigdy o Mayweatherze nie napiszę dobrego zdania.
Bo oni wszyscy są prymitywni jak cep.

Temat o sparingach Bradleya z Matthysse:
Autor komentarza: RSC2 Data: 01-10-2013 21:22:59
Nie ma co przesadzać z tymi umiejętnościami Floyda.
Ripostując można też napisać ze stary Mosley jednym ciosem poważnie naruszył i wstrząsnął Floydem.
Floyd często stosuje wiele „chwytów” które nie są mile widziane jako klasyczne elementy boksu.
Szybki cios i natychmiast klincz to zabieg jaki stosował w wielu walkach [szczególnie z Hattonem]
Ponadto osłona szczęki przy pomocy ramienia i odwracanie się bokiem do przeciwnika .
Nie są to co prawda faule , [choć klincz jest zabroniony] ale więcej w tym cwaniactwa niż boksu na wysokim poziomie.
Ja osobiście cenię wyżej Marqueza i chętniej oglądam jego walki niż Mayweathera .
Ale to nie znaczy że wszyscy muszą się ze mną zgadzać.

Temat o czeku na 41 baniek, ktory juz czeka na Floyda:
Autor komentarza: RSC2 Data: 20-09-2013 18:58:28
Pomimo tych milionów i tak po zakończeniu kariery będzie bankrutem i będzie sprzedawał pamiątki aby przeżyć.
Nie napiszę jak w USA nazywają takich bo mógłbym być posądzony o rasizm.
Mayweather pomimo ze walczył w swoim mieście to przez publikę był wygwizdywany zarówno przed walką jak i w trakcie oraz po zakończeniu.
I nie chodzi tu wcale o „Meksyków” ale o rodowitych Amerykanów.

Ten sam temat:
Autor komentarza: RSC2 Data: 21-09-2013 12:43:14
Nie chodzi o to na co on wydaje swoją kasę i czy ustanowi kolejny rekord.
Nie odbieram mu sukcesów . Ale piszę jaka jest prawda o Maywatherze ,który w Polsce stał się gwiazdą i autorytetem ,bo niewielu Polaków zna o nim prawdę.
Gdyby nie Oscar De La Hoya to Mayweather byłby jednym z wielu który biłby się na podrzędnych galach za małe pieniądze i nawet będąc bardzo dobrym bokserem nie miałby szansy przebicia się.

Kto zna problematykę zawodowego boksu w USA , wysokich zarobków i zakończenia kariery ten wie ,że Mayweather to modelowy przykład jak nie należy inwestować swoich pieniędzy.
A w zasadzie jest to brak inwestycji ,a jedynie kupowanie dóbr, które generują jedynie niepotrzebne koszty. Czyli chęć pokazania za wszelką otoczeniu że bez wykształcenia , i bez własnej wartości można mieć większą kasę i być ważnym.
Ale jest to myślenie typowego „nygera” który za jeden z celów obrał sobie poniżanie ludzi którzy mają inną skórę niż on....
Zgoda na upublicznienie tego czeku na 41 milionów jest tego doskonałym przykładem. No bo w jakim celu to zrobił?

Odpowiedz adekwatna do tych wszystkich bzdur(ten sam temat):
Autor komentarza: parasol Data: 21-09-2013 19:12:02
Żebyś spinał dupę i pisał głupoty.

Temat Pacquiao:
Autor komentarza: un4given
głównym powodem dla którego ta walka jeszcze się nie odbyła jest konflikt na lini Mayweather/GBP i Bob Arum ?

Odp w tym samym temacie:
Autor komentarza: RSC2 Data: 24-11-2013 18:41:47
Biznes nie kieruje się konfliktami , sympatiami czy animozjami.
Biznes to kasa.
Jeżeli ktoś przy podpisywaniu kontraktu kieruje się tym ,czy lubi lub nie lubi kontrahenta to znaczy że albo pochodzi z Rosji albo z Korei Północnej . Bo tam nie ma prawdziwego kapitalizmu.

Temat: Maidana-Broner, to nie Mayweather:
Autor komentarza: RSC2 Data: 24-10-2013 20:51:15
Ale Maidana chyba nie wie ,że Broner i Mayweather mają jedną wspólną cechę .która bardzo ich łączy.
Obydwaj mają ten sam poziom intelektu

Temat: Kliczko-to byla ciezka walka
Autor komentarza: RSC2 Data: 06-10-2013 14:26:05
Kliczko zastosował taktykę jaką często stosuje Mayweather.
Cios i od razu klincz
Oczywiście że cel uświęca środki.
Ale na tą walkę nie dało się patrzeć.
Jeden zamykał oczy i wymachując rękami szedł do przodu jak ruski czołg ,a drugi skakał na niego jak buhaj na krowę.

Autor komentarza: RSC2 Data: 06-10-2013 15:36:16
Wszyscy podkreślają że Kliczko faulował.
A dlaczego Kliczko miałby walczyć w półdystansie lub zwarciu skoro Powietkin nie chciał walczyć na dystans.
Ja uważam że winę za to że tak walka tak właśnie wygladała ponosi Kliczko, Powietkin i sędzia.


Temat: Marquez o testach antydopingowych:
Autor komentarza: RSC2 Data: 08-10-2013 16:03:02
Największą nagonkę na doping zrobił Floyd Mayweather Jr.
Jedyny nieskazitelny i czysty. Szukał dopingu i wszystkim chciał robić testy olimpijskie.
Był tak nabuzowany ,że już nie wiedział co mówi. Swoją dziewczynę pomylił z workiem treningowym , ,swego ochroniarza z bandytą ,który go napada ,a zapalniczka pomyliła mu się z plikiem dolarów.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 03:17 PM
Post: #215
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Floyd mu chyba panienkę przeleciał albo raczej dmuchaną lalkę.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 05:44 PM
Post: #216
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Nie wiem, ja to postrzegam tak, jakby to jemu Floyd zrobil "jakas" krzywde.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 06:40 PM
Post: #217
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
To może Floyd jego przeleciał we więźniu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 08:47 PM
Post: #218
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@BHM
Dzięki za reklamę.
Widać ,że bacznie śledzisz moje wpisy i co ciekawsze notujesz sobie w notesie i analizujesz.
Takiej ilości moich postów w jednym miejscu to nawet wyszukiwarka nie wyrzuca.
Faktem jest ,że nie lubię mejłetera i nigdy tego nie ukrywałem.
Jestem także trrolem i laikiem w dziedzinie boksu co wyraźnie napisałem pod swoim formowym Nickiem
Więc wybacz ,że mój poziom wiedzy o boksie nie jest „ekspertcki”

Ale Ciebie to nawet lubię pomimo że kilka razy nasze „poglądy” starły się tu na forum.
Bo ja lubię osoby które mają swoje zdanie ,potrafią go bronić nawet poprzez dyskredytację adwersarza.
Ale wróćmy do tematu i zadam pytanie zarówno Tobie jak i innym.
Dlaczego z takim zaangażowaniem śledzicie to co dzieje się w komentarzach Bokser.org a sami nie zabieracie głosu pod komentarzami?
Czy pisanie na forum wyklucza pisanie na Bokser.org?
Czy uważacie ,że towarzystwo na Bokser.org to zdecydowanie niższy poziom niż forum.?
Pytania zadaję bez podtekstów , bardzo poważnie, mając nadzieję że odpowiedzi będą również poważne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 09:06 PM
Post: #219
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@RSC-2
Ja się tam nie udzielam bo tam "normalne" wypowiedzi przepadają jak kamień w wodzie.
Trolling, głupota i off top - to tam króluje a ja tego nie szukam na forum bokserskim.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 09:07 PM
Post: #220
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Cytat:Czy uważacie ,że towarzystwo na Bokser.org to zdecydowanie niższy poziom niż forum.?
Pytania zadaję bez podtekstów , bardzo poważnie, mając nadzieję że odpowiedzi będą również poważne.

Poziom niektórych to gorzej niż dno, ale jest tam kilkunastu albo nawet kilkudziesięciu świetnych userów.IMHO dyskusja o Ukrainie kilku userów była bardzo ciekawa i pouczająca jak wiele na bokser.org

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości