Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
07-11-2013, 09:59 PM
Post: #291
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Znów będziemy wałkować temat UE...

@Bestia
Ze wszystkim. Jego wypowiedzi o UE są śmieszne i wynikają z jego ideologicznego, a nie racjonalnego podejścia.

Mam pytanie do przeciwników integracji europejskiej, panowie jaką proponujecie alternatywę? Uważacie, że gdybyśmy w UE nie byli to byłoby lepiej? Proszę o konkretną odpowiedz na moje pytanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2013, 10:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2013 10:18 PM przez BESTIA.)
Post: #292
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Bezrobocie na poziomie 50% ludzi młodych to też zasługa UE, a co powiesz o zielonej obsesji dzięki której wchodzimy w czasy globalnego oziębienia
[Obrazek: globalne-ochc582odzenie.jpg?w=640].
UE wykorzystywała ""globalne ocieplenie"" od zarabiania kasy dla siebie i wyrzucaniu kasy państw członkowskich.Podatki na "ochronę środowiska", czytałeś pewnie listę absurdów UE i jest ich naprawdę sporo nieprawdaż?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2013, 10:21 PM
Post: #293
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
(07-11-2013 09:59 PM)Martin napisał(a):  Znów będziemy wałkować temat UE...

@Bestia
Ze wszystkim. Jego wypowiedzi o UE są śmieszne i wynikają z jego ideologicznego, a nie [b]racjonalnego podejścia.[/b]

Mam pytanie do przeciwników integracji europejskiej, panowie jaką proponujecie alternatywę? Uważacie, że gdybyśmy w UE nie byli to byłoby lepiej? Proszę o konkretną odpowiedz na moje pytanie.

Bardziej cenie człowieka który jest oddany swojej ideologii , od oportunistów którzy rozpoczęli swoją karierę jako komunista , zahaczając o katolewice i demoliberalizm kończąc swój żywot jako socjalista i mityczny bohater Smile. Jednak każdemu imponuję co innego co widać po poglądach . Dla niektórych są ważniejsze dobra od pieniędzy i wygody .
Gdybyśmy nie byli w UE to byłby taki sam syf , tylko przynajmniej nie żyłbym w kraju który oddał swoją suwerenność w imię integracji europejskiej .
Spokojnie , niedługo tak się "zintegrujemy" , że Twoi kochani "europejczycy" będą Ci nawet zarządzać wodą w kibelku , cieszysz się ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2013, 10:33 PM
Post: #294
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Wszystko fajnie panowie, wytykacie błędy czy też absurdy UE. OK, tylko pytam raz jeszcze: jaką macie alternatywę? Pomogę Wam, alternatywa jest na wschodzie, jeśli wolicie być w strefie wpływów Moskwy to gratuluję dobrego samopoczucia. Dobranoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2013, 10:37 PM
Post: #295
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Martin
Czy ja kiedykolwiek napisałem że jestem przeciwnikiem UE? Piszę tylko że UE jest w pewnych kwestiach 20 lat za murzynamiBig GrinTongueWink, Unia ma swoje wady i zalety i IMO Polska zyskała na wstąpieniu do UE ale teraz po 9 latach lepiej było by dla nas aby tej Uni nie było.Unia pozwoliła Polsce na szybki rozwój, ale teraz zamiast rozwijać to ona hamuje rozwój Polski

- przestrzeganie praw człowieka oraz mniejszości narodowych

To jedna z głównych warunków przestąpienia do UE Litwa notorycznie łamie te prawa a co robi z tym UE??

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2013, 10:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2013 11:05 PM przez KrychuTMT.)
Post: #296
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Wiadomo , że wszyscy od zawsze mają nas w dupie i jak sami nie zadbamy o rodaków to nikt za nas tego nie zrobi .
Zresztą czego wymagać od " przyjaciół" skoro nasi politycy nie mają jaj i honoru aby określić rzeź Wołyńską ludobójstwem ?
Ja jestem zdania , że nie potrzebujemy "wielkiego Brata" czyli ani Moskwy , Brukseli , Waszyngtonu czy Jerozolimy.
Oczywiście współpraca , dobre relacje , żadnych wyskoków oraz prowokacji w stronę innych krajów , ale nigdy nie będzie mi odpowiadała forma w której gramy rolę pionka .
Czasem warto posiadać coś co nazywa się ambicją , cechy której brakuję polskim politykom.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2013, 11:06 PM
Post: #297
Bug RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
(07-11-2013 10:53 PM)KrychuTMT napisał(a):  nigdy nie będzie mi odpowiadała forma w której gramy rolę pionka
Wyjście z Unii właśnie sprowadziłoby nas do roli pionka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2013, 11:08 PM
Post: #298
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
(07-11-2013 11:06 PM)Metzger napisał(a):  
(07-11-2013 10:53 PM)KrychuTMT napisał(a):  nigdy nie będzie mi odpowiadała forma w której gramy rolę pionka
Wyjście z Unii właśnie sprowadziłoby nas do roli pionka.

Dobrze , kim teraz jesteśmy ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2013, 11:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2013 11:15 PM przez Metzger.)
Post: #299
Bug RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
(07-11-2013 11:08 PM)KrychuTMT napisał(a):  Dobrze , kim teraz jesteśmy ?
Na pewno nie pionkiem. Znaczenie geopolityczne Polski z pewnością nie jest duże, ale w żadnym wypadku nie jest pionkiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2013, 11:19 PM
Post: #300
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Znaczenie może być większe i jest tylko jedna możliwość :
Szwecja,Finlandia,Polska ,Czechy,Słowacja ,Węgry,Rumunia,Bałkany w formie paktu militarno-strategicznego .
Jedyna alternatywa dla wpływów Rosji i Niemiec

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości