Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
06-11-2013, 09:07 PM
Post: #281
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Tak naprawdę to kto by nie wygrał to będzie źle. Oczywiście, są inne opcje, jak np. Ruch Palikota (Tongue), ale są one zbyt mało popularne by na poważnie zagrozić dwóm wielkim partiom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 09:19 PM
Post: #282
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
@Kubala
Nie jesteś na bieżąco, nie ma już Ruchu Palikota, jest TWÓJ RUCHBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 09:24 PM
Post: #283
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
(06-11-2013 09:07 PM)kubala1122331 napisał(a):  Tak naprawdę to kto by nie wygrał to będzie źle. Oczywiście, są inne opcje, jak np. Ruch Palikota (Tongue), ale są one zbyt mało popularne by na poważnie zagrozić dwóm wielkim partiom.

Kuba nie mów mi proszę , że Ty traktujesz tą bandę dewiantów i oszołomów na poważnie ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 09:30 PM
Post: #284
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Ruch Palikota czy tam twój ruch jest tak samo poważną partią jak Polska Partia Przyjaciół Piwa.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 09:49 PM
Post: #285
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Się pozmieniało w tej naszej polityceTongue Ja zatrzymałem się na poziomie, kiedy były plany zmiany nazwy.

Krychu
Tą bandę dewiantów i oszołomów traktuję jak bandę dewiantów i oszołomówTongue, choć nie powiem, kiedyś obiema rękami podpisywałem się pod ich postulatami, ale niektóre akcje były po prostu żałosneSmile Na dzień dzisiejszy uważam, że pakmanowa PPPP jest bardziej poważną partiąSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2013, 08:01 PM
Post: #286
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
http://www.youtube.com/watch?v=IbjpMkimeE0

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2013, 09:06 PM
Post: #287
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
@Bestia
Wrzucasz tu tego piejącego podróżnika, który plecie takie bzdury......jego się nie da słuchać dłużej jak 3 minuty..........Cejrowski to beznadziejny przypadek, który ma manię na punkcie UE, mniej więcej taką jak Macierewicz na temat Smoleńska. Szkoda tylko, że zamiast jakichkolwiek argumentów używa inwektyw i pustych haseł. Miej litość i nie wrzucaj więcej wywodów tego pana....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2013, 09:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2013 09:40 PM przez KrychuTMT.)
Post: #288
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
@Bestia
Dobry filmik.

@Martin
Uszanuj to, że ktoś ma odmiennie zdanie od Ciebie . Nie każdy musi być fanem lewej strony .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2013, 09:50 PM
Post: #289
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
@Krychu
Szanuję zdanie każdego, natomiast mam prawo wyrazić opinię, że pan Cejrowski plecie bzdury. I tyle.

"Nie każdy musi być fanem lewej strony ." - szanowny kolego, tak naprawde nic o mnie nie wiesz, a szufladkujesz mnie jako fana lewej strony bo jestem zwolennikiem integracji europejskiej.....może najpierw pomyśl a potem coś napisz???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2013, 09:52 PM
Post: #290
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Jakie bzdury? Co powiedział Cejrowski z czym się nie zgadzasz?

Wpłacamy do Unii składki a potem z nich dostajemy dotację na to czego chce UE czyli nie mamy możliwość na suwerenne zarządzanie tymi pieniędzmi.Czy to że UE ogranicza produkcje niektórych firm, dzięki UE Europa się starzeje, powiesz dlaczego Anglia chce odejść z UE?

http://www.youtube.com/watch?v=omtDNvXE7...eGlunAWLDw

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości