Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek
23-09-2013, 05:59 PM
Post: #911
RE: Tomasz Adamek
@Red Hawk
Mnie ta walka (Władimir - Adamek) nie interesuje, bo nie lubię patrzeć, jak biją naszych. W ostatnich latach aż 4 Polaków (Sosnowski, Adamek, Wach, Wawrzyk) walczyło o pasy mistrzowskie w HW i wszyscy dostali baty. Więc na razie mam dosyć oglądania takich widowisk i wolałbym zobaczyć Adamka w walce, w której ma szansę wygrać (np. z Tarverem). Myślę, że podobnie myśli większość kibiców boksu w Polsce. A jako rywal Władimira zawsze ciekawszy będzie jakiś niepokonany prospekt (Jennings, Wilder, Fury, nawet Szpilka), niż wypalony weteran, który przyjedzie tylko po kasę.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 06:02 PM
Post: #912
Bug RE: Tomasz Adamek
Prawie każdy bokser mniej lub bardziej kieruje się zasadą "for money" i nie jest to nic nagannego. Jako kibic mogę marudzić, że Adamek walczy z ogórkami, ale sam na jego miejscu też pewnie robiłbym tak, aby zarabiać jak najdłużej i jak najwięcej nawet jeżeli sprowadzałoby się to do obijania kelnerów czekając na kolejną kasową walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 06:05 PM
Post: #913
RE: Tomasz Adamek
Adamek za dobrą kasę to by wyszedł nawet do Wojtka Manna.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 06:14 PM
Post: #914
RE: Tomasz Adamek
(23-09-2013 05:39 PM)RedHawk napisał(a):  @Hugo
Ty jako kibic boksu nie pójdziesz dopingować Polaka w walce o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej, ale nie wszyscy tacy są. Mimo iż Adamek szans nie ma (chociaż 75,5 % Janusze pewnie sądzi inaczej) to ludzie i tak na taką walkę pójdą zwłaszcza gdyby odbyła się w Polsce.

Tak nie pójdę dopingować Polaka w walce o mś , bo go po prostu nie lubię . Co jest w tym złego ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 06:21 PM
Post: #915
RE: Tomasz Adamek
Adamek zwodzi kibiców niemalże w każdym wywiadze.
Szanuje go bo pamiętam kim był w CW i te nadzieje w ciężkiej ale nie mój gorący doping już nie zasłużył powtarzając te bzdety.
A mógł sie odkopać teraz jesienią bo w kółko klepał o tej dobrej walce na HBO a tu to samo.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 06:24 PM
Post: #916
RE: Tomasz Adamek
@Krychu
To było do Hugo nie do Ciebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 06:28 PM
Post: #917
RE: Tomasz Adamek
@RedHawk
Wiem , ale teraz kieruje pytanie do Ciebie . Co jest złego w niedopingowaniu rodaka w boksie zawodowym , przecież on walczy za siebie , nie za kraj O.O? Tym bardziej Adamek jest pozerem. Przykładny katolik , a za kołnierz nie wylewa i wsiada po pijaku narażając innych na śmierć . Kogoś takiego mam dopingować ? To już wole Bronera .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 07:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2013 07:03 PM przez Martin.)
Post: #918
RE: Tomasz Adamek
(23-09-2013 06:28 PM)KrychuTMT napisał(a):  Co jest złego w niedopingowaniu rodaka w boksie zawodowym , przecież on walczy za siebie , nie za kraj O.O?
Niby nic, ale ja bym sie dziwnie czuł dopingując rywala Polaka (nawet za którym nie przepadam), który walczy o mś...

Wiesz, ja np. nie lubię siatkówki. Strasznie nudzi mnie ta dyscyplina i nigdy nie mogę dotrwać do końca pierwszego seta.......ale gdy w przyszłym roku odbędą się w Polsce mistrzostwa świata właśnie w siatkówce to na pewno będę kibicował Polsce, choć wątpię żebym obejrzał jakiś mecz w całości......no chyba, że finałTongue

Podobnie jest ze sportami indywidualnymi. Czy to zapasy czy skoki narciarskie to kibicuje Polakom....nawet tym których nie lubię...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 07:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2013 07:07 PM przez KrychuTMT.)
Post: #919
RE: Tomasz Adamek
(23-09-2013 07:02 PM)Martin napisał(a):  
(23-09-2013 06:28 PM)KrychuTMT napisał(a):  Co jest złego w niedopingowaniu rodaka w boksie zawodowym , przecież on walczy za siebie , nie za kraj O.O?
Niby nic, ale ja bym sie dziwnie czuł dopingując rywala Polaka (nawet za którym nie przepadam), który walczy o mś...

Wiesz, ja np. nie lubię siatkówki. Strasznie nudzi mnie ta dyscyplina i nigdy nie mogę dotrwać do końca pierwszego seta.......ale gdy w przyszłym roku odbędą się w Polsce mistrzostwa świata właśnie w siatkówce to na pewno będę kibicował Polsce, choć wątpię żebym obejrzał jakiś mecz w całości......no chyba, że finałTongue

Podobnie jest ze sportami indywidualnymi. Czy to zapasy czy skoki narciarskie to kibicuje Polakom....nawet tym których nie lubię...

Nie dopingowanie rodaka nie jest równoznaczne z dopingowaniem jego rywala . Też nie lubię siatkówki, jak dla mnie strasznie nudny sport.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 07:07 PM
Post: #920
RE: Tomasz Adamek
Ja Adamkowi kibicuję ale mógłby przestać paplać bo wychodzi na to, że wszystkim steruje Ziggy i Kathy. Co Adamek powie to na pewno się nie sprawdzi.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości